Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η μπάρμπι: Οι φωτογραφίες και μόνο αρκούσαν για να την επισκεφτώ αλλά επιπλέον γούσταρα και τα σχόλια που γράφει εδώ . Έτσι αποφάσισα να την επισκεφτώ για να γνωριστούμε και από κοντά. Στο σπτάκι είχα ξαναπάει αρκετές φορές με τη Βίκη, μπαίνω, μου λέει η υπηρεσία οτι δούλευε η Μπάρμπι, της λέω πολύ ωραία και περνάω στο μεγάλο δωμάτιο πληρώνοντας 30 Ε. Για το χώρο τα έχουμε ξαναπεί, το σπίτι είναι πολύ καθαρό, μυρίζει αρωματικό δωματίου-ίσως λίγο βαρύ αλλά ταιριάζει και δημιουργέι μια ερωτική διάθεση. Τα δωμάτια (έχω μπει σε 2 έχουν καθρέφτες, νιπτ'ηρα και τσοντούλα για συντροφιά. Μετά από 5 λεπτά μπαίνει η Μπάρμπι κοιτώντας με πονηρά και εξετάστικα μαζί. Πληθωρικό γυναικείο κορμί με Γ κεφαλαίο. Πανέμορφη στο πρόσωπο με υπέροχα μαύρα καβλιάρικά μάτια και χαμόγελο που σκοτώνει."Έχουμε γνωριστεί;" προσπαθούσε να θυμηθεί γελώντας..."Ναι της κάνω αλλά όχι από κοντά". "Από που;" μου λέει πλησιάζοντας με ένα τρομερά αισθησιακό τρόπο που θύμιζε αιλουροειδές. Για να μην σας κουράσω με τους διαλόγους (που ούτε κι εγώ θυμάμαι ακριβώς) θα πω πως η κοπέλα αυτή είναι τόσο καβλιάρα που μόνο από κοντά μπορεί κανείς να το διαπιστώσει. Έχει πολύ όρεξη για παιχνίδι με τα λόγια και το σώμα και το έχει πάρα πολύ. Με έφτιαξε πολύ ο τρόπος της και τα γελάκια της. Με ρώτησε τι θέλω και της ανέφερα κάτι σχόλια που είχε κάνει στο φόρουμ περί αυταρχικού. Με ρώτησε αν ήθελα να φέρει τα "παιχνίδια" της και της είπα διστακτικά ναι και πως δεν είχα ξανακάνει κάτι παρόμοιο αλλά τελικά δεν έφερε τίποτα έτσι όπως εξελίχθηκε η κατάσταση. Ξεκινήσαμε απαλά και όμορφά με φιλιά και γλυψίματα. Μου φόρεσε καπότα με το στόμα και μου έκανε τσιμπούκι με δαχτυλάκι στον κώλο. Στη συνέχεια ήθελα να της το βάλω αλλά επειδή μου είχε πέσει τον ξαναέγλυψε και άρχισε να με ξαναχαιδευει στον κώλο. Το αποέλεσμα ήταν να με κάνει με τον τρόπο της να σηκώσω τα πόδια ψηλά,να ξαπλώσει πάνω μου και το ένα χέρι της (δάχτυλο-α μέσα) στον κώλο μου και το άλλο στον πούτσο να με παίζει . Είχα ανάψει, μπαρμπουνάρα την ανέβαζα, μουνάρα την κατέβαζα όπως μου έγλυφε το στόμα και το πρόσωπο.Μου ψυθίρισε "αν είχα τον πούτσο μου έτσι θα σε γάμαγα. Έχυσα ανάσκελα παραληρώντας, με το προσωπό της Barbie λίγα εκατοστά πάνω από την κοιλιά μου θαυμάζοντας την έκκριση. "Πώπω τι έχασα η πουτάνα..." μου κάνει αφού τελείωσα. Είμαι σίγουρος πως την επόμενη φορά θα περάσω ακόμη καλύτερα.

(Ημερομηνία ενδεικτική, χρόνος αγώνα περίπου 15')

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Barbie
Κυανοπώγων
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού