Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564968
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
H επίσκεψη έγινε περίπου πριν ένα μήνα. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Ήθελα να δοκιμάσω την Τζοζεφίνα από καιρό και το αποφάσισα.
Το στούντιο σχετικά κοντά στη στάση του μετρό Δάφνη.
Ανεβαίνεις τα σκαλιά , περνάς μια σιδερένια πόρτα και μπαίνεις σε μια αυλή , όπου είναι η είσοδος του στούντιο - μπαρ. Η υπηρεσία ευγενική ,ε νώ υπήρχε και άλλη κοπέλα για τα δωμάτια
Η Josephine έκανε παλιά μινι-καριέρα σαν πορνοστάρ και έχει γυρίσει 5-6 σκηνές σαν Caroline ή Angie Knight. Είναι από την Ουγγαρία
Είναι στο ύψος μέτρια προς κοντή, ξανθιά με πολύ ωραίο bronze χρώμα επιδερμίδας, 25άρα ,με λεπτή ντελικάτη μέση , και νορμάλ στήθος . Ωραίο πρόσωπο , αν εξαιρέσεις το κλασικό έγκλημα που κάνουν πολλά κορίτσια να κάνουν πλαστική για να φτιάξουν "σαρκώδη" χείλη και το αποτέλεσμα είναι να μοιάζουν με τραβεστί.
Γενικότερα είναι γυναίκα που θα την προσέξεις αν και καταλαβαίνεις ότι είναι πιο πλαστική και από την κόρη της Μπίμπι Μπο και του Τζον Τζον
Η κυρία της υπηρεσίας μου είπε τα προγράμματα. Έχω την αίσθηση ότι ανακοινώθηκε το 69 στα 100€. Κάνω ότι δεν το άκουσα ή ότι άκουσα λάθος. Δεν πήρα 69 , παρά το ότι είμαι Ανώτατος Γλειφομουνάριος.
Στα του δωματίου τώρα , περισσότερο έπαιξα μπάλα εγώ. Είχα την πρωτοβουλία των κινήσεων , στα προκταρκτικά και στο σεξ. Πάντως , οφείλω να παραδεχτώ, ότι η κοπέλα δεκτική, ευγενική, ομιλητική. Έκανε πάρα πολύ καλή πίπα και είχε έντονη αληθοφανή συμμετοχή στο σεξ. Πάντως , ξέρεις ότι δεν είναι η γυναίκα που θα σε ανεβάσει από μόνη της.
Σε γενικές γραμμές, έχω την αίσθηση ότι ξέρεις από πριν τί θα συναντήσεις. Δεν μπορώ να πω ότι τα έκλαψα, αλλά δεν θα ξαναπάω. Με αυτές τις τιμές τουλάχιστον. Αν το 69 ήταν στα 60€(άντε 70 το πολύ) , θα την έπαιρνα ξανά.
Τώρα, μπα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Josephine
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού