Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεταμεσονύκτιο πέρασμα από Ευνειδών πιό πολύ από περιέργεια μπας και έχει τίποτα ενδιαφέρον ( η πρώτη και τελευταία φορά που είχα περάσει προσπαθώ να την ξεχάσω ακόμα)Με το που μπαίνω παθαίνω σόκ. Εμφανίζεται η Ελενη ένα πολύ νορμάλ κοριτσάκι χαμογελαστό εμφανίσμο ευδιάθετο με πρόγραμμα που ξεκινούσε απο 20 το απλό με ταβάνι τα 50 ...(Λεω δεν μπορεί σε αυτό το μαγαζί..)Πρόκειται για ένα μελαχρινό μινιόν πιπινοκαβλέτο με ωραίο μουτράκι και μηδέν πιασίματα.Θυμίζει μπαργουμανα πιπίνι καλοκαιρινής νησιωτικής περιόδου που έχει κάνει όμως αρκετά ξενύχτια.Επειδή είναι μικροκαμωμένη σου βγάζει γούστα για πολλές τρέλες μέσα. Στο αγωνιστικό μέρος εμφανίζεται αρκετά ορεξάτη.Ξεκινάει αμέσως με λίγα αλλά αξιόλογα προκαταρκτικα χάδια ,στοματικό έντονο(καλύτερα προς αποφυγή) και μετά αρκετές αλλαγές στάσεων με καλά στησίματα και γρήγορο ρυθμό ,διαθέτοντας αρκετές αντοχές για τον σωματότυπό της. Κατά την διάρκεια έχει καλή συμμετοχή δεν διαμαρτύρεται για κάτι και γενικά κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει Χρόνος παραμονής ακριβώς 15 λεπτά (αν καθόμουν παραπάνω μάλλον θα έβγαινε κάρτα γιατί στο τέλος άρχισε τα έλα μωρό μου....Ευτυχώς τελευταία το πετυχαίνω ακριβώς)Γενικά πολύ αξιόλογη κατάθεση και ειδικά η καλύτερη low budget που έχω κάνει (δεν είναι και πολλές)
Έχω την εντύπωση ότι δουλεύει και σε studio του πενηντάευρου με άλλο όνομα (Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας επιβεβαιώσει)Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα βρίσκεται εκεί αλλά για τους λάτρεις των μινιόν πορνιδίων είναι καλή περίπτωση.Το δωμάτιο οκ ,διαθέτει ντουσιέρα άλλα προσοχή στο σκαλοπάτι βγαίνοντας από το δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Eλένη
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2014
Φτου γαμώτο και πέρασα απέξω εκείνη την ώρα, αλλά λέω τώρα στο Ευνειδών άστο καλύτερα, όλο φόλες τρώω. Ωραία κριτική!
lsh
lsh
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1