Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488361
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι από εκείνες τις νύχτες που ενώ όλα έχουν εξελιχθεί όμορφα και όπως πρέπει για να νιώθεις ολοκληρωμένος, κάτι μέσα σου σε αφήνει "μισό", ένα κομμάτι του εαυτού σου "φωνάζει" ότι κάτι λείπει για να νιώσεις πραγματικά "γεμάτος"....Μια τέτοια βραδιά ήταν και αυτή της 26ης Απριλίου...Κούπα στο ποδόσφαιρο από τα πιτσιρίκια του Αναστασίου, καλό και πολύ φαγητό με φίλους συναγωνιστές σε ψητοπωλείο στον Πειραιά, ζαχαροπλαστική ηδονή μετέπειτα και τσάρκα σε διάφορα ιδρύματα....Θα έπρεπε να νιώθω γεμάτος...Φευ...έτσι κάποια στιγμή αποχωρίστηκα την παρέα μου και πήρα την άγουσα για το Τριγγέτα 3 όπου ήξερα ότι εργάζεται η Ρεμπέκα. Ένα κορίτσι που όλο και όλο το είχα δει μόλις μια φορά, ενώ ιδιαίτερες αναφορές στις επιδόσεις της δεν υπήρχαν... Πραγματικά πολύ όμορφη παρουσία, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, υπέροχο πρόσωπο με πράσινα μάτια, αδύνατο κορμί, γυμνασμένο, φυσικό μικρό στήθος και όμορφη περιφέρεια μικρή και σφιχτή. Ωραία πόδια και περιποιημένα άκρα με γαλλικό μανικιούρ, πεντικιούρ...

Η υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία με έκανε να χαλαρώσω αμέσως και να αποβάλλω την ένταση του δρόμου. Σύντομη παρουσίαση της κορασίδας και πέρασμα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 70 ευρώ για 69. Το δωμάτιο του ισογείου είναι από τα αγαπημένα μου καθώς θυμίζει πιο πολύ σπιτιού, με τα ξύλινα πατώματα και τις επιφάνειες, ωραίος καθρέφτης επιτοίχιος, διπλό κρεβάτι σιδερένιο, ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης...Γρήγορο φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή να έρθει η κοπελιά...Είσοδος της Ρεμπέκας στο δωμάτιο, μια ζεστή χειραψία με φίλημα στα μάγουλα, αποχωρίστηκε τα εσώρουχά της και ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα στο κρεβάτι. Μικρή κουβεντούλα στην αρχή με μια μίξη Αγγλικών, Ελληνικών και λίγης νοηματικής, πράγμα πολύ χαριτωμένο. Μου ζήτησε στη συνέχεια να "do σγκαλιές"...Πράγματι, η μυρωδιά του κορμιού της, η αύρα της αλλά και το άγγιγμά της άμεσα ξύπνησαν τις αισθήσεις μου. Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την περιποιούμαι, με φιλιά στο λαιμό, στο στήθος της, στην κοιλιά της μέχρι να φτάσω στο αιδοίο της. Εδώ ας μου επιτραπεί να κάνω ιδιαίτερη μνεία. Είναι από τα ομορφότερα αιδοία που έχω συναντήσει...Καλοσχηματισμένο, μικρό, μυρωδάτο, με ωραία χειλάκια.Με εμένα γονατισμένο στο πάτωμα και κείνη στην άκρη του κρεβατιού έδειξε άμεση ανταπόκριση στην περιποίησή μου, ενώ και η ίδια είχε αληθοφανή αντίδραση, με αργές κινήσεις της λεκάνης της, να σφίγγει τα πόδια της στο κεφάλι μου, να αναστενάζει ηδονικά...Σπαταλήσαμε αρκετά λεπτά με αυτή τη διαδικασία μέχρι που με τράβηξε κοντά της και θέλησε να ανταποδώσει...Η περιποίησή της περιλάμβανε πολλά φιλιά και γλειψίματα σε όλο μου το κορμί, ενώ φτάνοντας στην επίμαχη μου περιοχή, την παρέκαμψε και ασχολήθηκε με τις κλειδώσεις των ποδιών μου, με φιλιά και χάδια....Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της στοματικής της περιποίησης με πολύ καλό ρυθμό, ωραίο στοματικό βαθύ και με διάφορα παιχνίδια αντάξιο της Ρουμάνικης σχολής. Η στάση του σώματός της τέτοια, καθώς ήταν γυρισμένος ο κωλαράκος της στο ύψος του κεφαλιού μου, που επέτρεπε επιφανειακές δαχτυλοσκοπήσεις. Εύκολα μετά από λίγο μετατράπηκε σε 69 κάτι που απόλαυσα δεόντως...

Γλιστρώντας πάνω στο κορμί μου, σε στάση reverse cowgirl, ξεκινήσαμε τον αγώνα. Εξαιρετική αίσθηση κατά τη διείσδυση, πολύ σφιχτή, στην αρχή σε αργούς ρυθμούς και εν συνεχεία σε πιο γρήγορους και απότομες διεισδύσεις με δική της πρωτοβουλία. Η συμμετοχή της σε υψηλά επίπεδα, χωρίς θεατρινισμούς, ενώ η μίξη Αγγλικών και Ελληνικών μου προκαλούσε ένα ευχάριστο συναίσθημα στην επικοινωνία μου..." Κοίτα what you've done to me"....don't stop"....Αλλαγή στην ίδια στάση με εκείνη αυτή τη φορά γερμένη μπροστά και ελαφρώς μαζεμένη και εγώ να την καθοδηγώ πιάνοντάς την από τον κωλαράκο της. Επόμενη στάση ιεραποστολικά. Συνεχής οπτική επαφή, πιο έντονα βογγητά αυτή τη φορά και γρήγοροι ρυθμοί, ενώ ήξερε και έδινε ωραίες θέσεις στα πόδια της, αυξάνοντας την ευχαρίστησή μου. Κάτι το περασμένο της ώρας, κάτι οι μειωμένες αντοχές μου, το τέλος με βρήκε μετά από ολιγόλεπτη footjob σε συνδυασμό με παράλληλο αντικρυστό "παίξιμο" μεταξύ μας κάτι που πραγματικά είχα καιρό να το κάνω και μπορώ να πω ότι ακόμα και σε αυτό το κομμάτι που είναι κάπως δύσκολο για την κοπέλα επειδή πρέπει να υποκριθεί την ερεθισμένη, απέδωσε τα μέγιστα...

Η Ρεμπέκα αποτελεί μια ασφαλή και σίγουρη επιλογή στον συγκεκριμένο όμιλο για όποιον θέλει να περάσει καλά, είναι χαμηλών τόνων γενικά, δεν κάνει "τρέλλες" στο δωμάτιο, είναι σαφώς gfe και προσπαθεί να δώσει ό,τι έχει και δεν έχει για να φύγεις ευχαριστημένος από το δωμάτιο και σε συνδυασμό με την ομορφιά και την ευγένειά της τα καταφέρνει με σχετική ευκολία. Δεν νοιάστηκε για χρονικούς περιορισμούς καθώς και η υπηρεσία δεν μας ενόχλησε...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
Something tells me οτι θα εχουμε συντομα επαναληπτικη με this girl....ΈρωταςΈρωτας
Θετικη απο μενα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1