Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324827
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες συνάντησα για πρώτη φορά την Άννα. Πάρα πολύ όμορφη,μάλλον κοντά στα 35, πολύ ωραίο πρόσωπο, ξανθό μακρί μαλλί (μάλλον εξτένσιον) υπέροχο πρόσωπο, βελούδινο δέρμα, ποδάρες, αλλά πολύ μικρό βυζί. Αν το έβαζα στο στόμα μου θα το εξαφάνιζα. Επίσης η ανάσα της μύριζε κάπως άσχημα, αποκρουστικά και δεν ήταν τσιγάρο. Ντάξ, δε μπορούμε να τα έχουμε όλα. Πέρασα με το απλό των 40.

Ερχεταί στο δωμάτιο, ξαπλωνει και αρχίζουμε κάτι χουφτώματα, φιλιά χάδια και τα συναφή. Είναι ίσως η πρώτη που μου βάζει το προφυλακτικό με το στόμα. Φοβερή τεχνική παράλληλα με καυλωτικές ματιές και γλύψιμο αρχιδιών. Ωραίο τσιμπούκι, αργό και αισθησιακό με αρκετό σάλιο αλλά χωρίς βάθος. Πήρε την πρωτοβουλία να έρθει από πάνω. Στενό μουνί, αλλά με αρκετή δόση κρέμας. Ωραίες κινήσεις, μετά την έφερα από κάτω, στα 4, την ξάπλωσα. Σημείο αναφοράς αυτή η στάση αυτή καθότι με ερέθισε πάρα πολύ η αίσθηση του να γαμάω τέτοια κορμάρα-κωλάρα-γυναικάρα. Τέλος την έφερα από πάνω (για 2η φορά) και τελείωσα. Χαζολογίσαμε λίγο και έφυγε ευχαριστώντας με. Στη λίστα με τις καλές και αυτή.

Ο χώρος παράδειγμα προς μίμηση. Πέρασα στο VIP δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
Φιλε η κριτικη ειναι δικη σου και τα γουστα καθαρα υποκειμενικα αλλα θελω να ρωτησω κατι...

Σουπερ γυναικα ενω 1.πολυ μικρο βυζι ( το "αλλα" που γραφεις σημαινει πως δεν ειναι του γουστου σου
2. με αρκετη δοση κρεμας ( παλι "αλλα" )
3. ΑΠΟΚΡΟΥΣΤΙΚΗ ΟΣΜΗ ΣΤΟΜΑΤΟΣ ?!?!?!?!?!?! και τη φιλουσες ???????

επιτρεψε μου να σου πω οτι δεν καταλαβαινω τα κριτηρια σου
F
FILOXENOUMENOS
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1