Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μεταμεσονύχτια βάρδια ως γνωστόν παρουσιάζει τεράστια έλλειψη επιλογώνΘυμόςΓαμήσου και η Ελένη εμφανίστηκε σαν μια μικρή όαση στα πορνομάτια μουΓλώσσα.Πρόκειται για ένα καινούριο πορνίδιο,κοντό μελαχροινό,με ωραία 2αρια μυτερά βυζιά,όμορφο κωλαράκι και γλυκό προσωπάκιΧαμόγελο.Όπως με ενημέρωσε η τσατσάρα έπαιζε φουλ πρόγραμμα οπότε πέρασα ακόμη πιο άνετα μέσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μπήκε λίγο τρακαρισμένη μέσα στο δωμάτιο αλλά γρήγορα ένιωσε πιο άνετα αφού περιποιήθηκα τα απαλά βυζιά της για όση ώρα γούσταρα και μετά της έκανα ένα 5λεπτο 69 που έδειξε να γουστάρειΓλώσσαΓλώσσα.Σειρά της για μετά με μία μέτρια ακάποτη πίπα και φιλάκια σε όλο μου το σώμα.Μικρό πέρασμα και από τα γυαλισμένα μπαλάκια μου και λιγότερο χέρι κατόπιν υπόδειξής μουΚουλΚουλ.Ανέβηκε από πάνω όπου είχε καλή συμμετοχή και γρήγορα η φάση εξελίχθηκε σε gfe αφού έπεσαν τα πρώτα γλωσσόφιλαΈρωτας.Συνεχίσαμε με το πήδημα του λαγού με ενδιάμεσα διαλλείματα για γλωσσοφιλιές.Ένα δυνατό πισοκωλλητό για το φινάλε,κατάθεση και χαίρετε μ 'ένα γλυκό χαμόγελο.Είχα ανάγκη κάτι καινούριο και όντως άξιζε η δοκιμή.Αν και δεν συνηθίζω να μπαίνω με μικρές,θα την ξαναδοκιμάσω για να δω αν υπάρχει βελτίωση.Το κωλαράκι της έμοιαζε λαχταριστό για τους φαν του είδους Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,αλλά εγώ δεν ενδιαφερόμαι ιδιαίτερα και δεν πήρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2027
Όνομα κοπέλας
Ελένη
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.288
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2014
δίνει και πρωκτό ?? μια χαρά .. μόνο βραδινές είναι ??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1