Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149916
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι, την περασμενη εβδομαδα. απο το προγραμμα που φαινεται στο internet, η κοπελα που δουλευε η η ημερομηνια ενδεικτικη, οταν πηγα, εκεινη την ωρα, ηταν προφανως η Daniella. περιμενα στο σαλονακι, να ετοιμαστει μιας και ημουν ο πρωτος πελατης. βγαινει στο σαλονι, πως σε λενε της λεω? με κοιταζε.....ωχ σκεφτηκα, δε καταλαβαινει ελληνικα. εκ πρωτης οψεως, με τα εσωρουχα, θα της εβαζα, ενα 6-7 αλλα δε γαμ...ται λεω, ας περασω. ερχεται στο δωματιο, (απλο προγραμμα) κρυα πραγματα. πως σε λενε της λεω. παλι με κοιταζε,παει να μου βαλει προφυλακτικο, δεν ηξερε, σημαδια απειριας μεχρι εκει που δε παιρνει. το εβγαλα και το ξαναεβαλα μονος μου. εκανε μια προσπαθεια για πιαπα, το παλεψε, αλλα τπτ το ιδιαιτερο. μετα ανεβηκε απο πανω, αφου γδυθηκε τελειως, αλλα η κυλοτα την κρεμασε στο ενα ποδι λες και την κηυνηγαγαν. ξεκαβαλαει, της λεω γυρνα για κανονικο, και μολυ γυριζει στα 4. ε ρε πουστη μου λεω, σε κωφαλαλη επεσα. δυστυχως, δεν εγινε τιποτα, μιας και η παρουσια της, η κρυαδα της και το ολο της παρουσιαστικο τελικα, αφου απο κορμι δεν ελεγε μια, μιας και οι κοιλιες κρεμοντουσαν, βυζι αστα να πανε κτλ καταφερε και μου τον εριξε.....
αστο της λεω, φυγε.
εφυγε αυτη, εφυγα; κι εγω. στην εξοδο, λεω της τσα2 η κοπελα ειναι πολυ κρυα κτλ κτλ.
πρωτη φορα μου λεει.
δε πειραζει.... η ασχημοτερη εμπειρια που ειχα ποτε και που με εκανε να αλλαξω τελειως γνωμη για τετοιου ειδους μαγαζια. Δυστυχως για αυτους, δεν θα με ξαναδουν.....


ΜΑΥΡΟ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
324
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού