Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123852
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χθεσινοβραδινή πρώτη επίσκεψη στο σουινγκ4(επιτέλους μου έκατσεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο).Η πρόσβαση όπως έχει αναφερθεί και στο θρεντ αρκετά δύσκολη(καλά κρυμμένο το μαγαζίMoney MouthΣπασίκλας) φτάνοντας απ'έξω παρατήρησα πάρκινγκ στην πίσω πλευρά του καταστήματος αλλά δεν υπολόγισα καλά την πολύ απότομη κατηφόρα και βρήκε το όχημα λίγο από κάτωΘυμόςΘυμός.Αποτυχημένη ιδέα το συγκεκριμένο πάρκινγκ μιας και όπως παρατήρησα ήταν και πολύ μικρό(ζήτημα να χωρούσαν 4 αμάξιαΜαλακίαΜαλακία).Τέλος πάντων αφού ξέφυγα από εκεί μέσα αναζήτησα στάθμευση παρακάτω κι ευτυχώς βρήκα σχετικά κοντά μιας και ο δρόμος είναι πολύ στενός και είναι και 2πλης κατεύθυνσηςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Η ευγενέστατη κοπέλα στην είσοδο με ρώτησε αν είμαστε για την παρέα κάποιου δημήτρη(προφανώς παρτάκιΜεγάλο χαμόγελο),της απάντησα όχι και μπήκαμε στο εξαιρετικό μπαρ.Πολύ ωραίος χώρος,ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.Στα 2 μεγάλα αριστερά τραπέζια παρατήρησα 2 μεγάλες παρέες οι οποίες είχαν ανοίξει 2-3 μπουκάλια η κάθεμία,προφανώς γνωστοί από τα σάιτ καθώς και η παρέα του δημήτρηΚουλΚουλ.Ακριβώς δίπλα μας πέτυχα για άλλη μια φορά το ξέκολλο μιλφ με τα μαύρα διχτυωτά που είχα αναφέρει και στην τελευταία μου επίσκεψη στο νιρβάνα,μαζί με τον μεσήλικα συνοδό της,να επιδίδεται σε κάποια φάση σε δυνατό σωληνοχωρό ακριβώς μπροστά μουΓλώσσαΓλώσσα.Η δικιά μου ξενέρωσε με το σκηνικό κι άρχισε να την κράζειΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Γενικά το μαγαζί δεν είχε πάνω από 50 ατόμα,αλλά οι περισσότεροι ήταν ψαγμένοι στον χώρο και δυνατοί στο ποτό.Κατά τις 03:00 σχεδόν όλοι είχαν κατέβει στο υπόγειο,το οποίο είναι μακράν ο καλύτερος χώρος που έχω δει σε σουινγκερ,με ατομικά ερμάρια,2 πεντακάθαρα ντους,σεντόνια,πετσέτες και γενικά όλα ήταν πεντακαθάρα.Ο χώρος ήταν πολύ άνετος με σωστό κλιματισμό,όπως μπαίνεις μια μικρή μπάρα για το πρώτο χαλάρωμα,αριστερά 2 καναπεδάκια και πιο κάτω ξεκινούσαν τα κρεβάτια στα οποία υπήρχαν γύρω-γύρω κουρτίνες.Στο τέλος του διαδρόμου ένας τοίχος με gloryholes και 2 δερμάτινες-λαστιχένιες κούνιεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Όλοι σεβάστηκαν του κανόνες του σουίνγκ και γενικά το κλίμα ήταν υπέροχο.Στο πρώτο κρεβάτι δεξιά ένα ξανθό γκιλφ με ωραία 3,5αρια βυζιά σκιζόταν από κώλο από καράφλα παππού,ενώ έπαιρνε πίπα σε έταιρο παππούληΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,ακριβώς απέναντι μελαχρινό μιλφ με μαύρα πρόστυχα εσώρουχα και ζαρτιέρες πίπωνε έναν τουμπανιασμένο 30αρη,στον πρώτο καναπέ είχαν αράξει ένας μαλλιάς μπυροκοιλιάς με ωραίος ξανθό μιλφάκι και χαμουρευόντουσαν οπότε πρότεινα στην δικιά μου να πάμε και να κάτσουμε στον δίπλα καναπέ για να έχουμε θέα σε όλα τα σκηνικάΚουλΚουλ.Είχα κατακαβλώσει και άρχισα να ξεφορτώνομαι τα ρούχα μου και να φασώνω την δικιά μου ενώ το ξανθό πουτανάκι δίπλα είχε αρχίσει να τσιμπουκώνει τον μπυροκοιλιά.Δεν άντεξα και τον πέταξα έξω για ένα χαλαρωτικό τσιμπουκάκι από την δικιά μου η οποία όση ώρα με περιποιόταν,δίπλα μας είχε ξεκινήσει το γαμήσι και τα βογγητά.Η ξανθιά κοιτούσε επίμονα την δικιά μου να με τσιμπουκώνει κι ήθελε παιχνίδι μαζί της αλλά δεν ενέδωσε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Αφού την έχυσε μέσα στο μουνάκι της ο μπυροκοιλιάς πήγανε για κούνια μαζί με άλλες 2 ξανθιές που ήδη κουνιόντουσαν και φασωνόντουσαν.Εγώ απολάμβανα την πίπα της δικιάς μου(μιας και δεν γούσταρε να γαμηθείΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!) και κάπου εκεί έσκασε μύτη το μελαχρινό μιλφέιγ που ανέφερα παραπάνω και με την μία έβγαλε τα βυζιά και το μουνί της στην φόρα και άρχισε να πιπώνει τον δικό της.Την έπαιρνα μάτι και τα πέταξα όλα στο στόμα της δικιάς μου.Τα κατάπιε,ντύθηκα κι αποχωρήσαμε.Για μένα το κατάστημα είναι το κορυφαίο απ'όλα όσα έχω επισκεφθεί μέχρι τώρα απ'όλες τις απόψεις.2 θεματάκια που θέλουν βελτίωση,η μουσική και το πάρκινκγ,αλλά όλα τα υπόλοιπα ήταν άριστα.Επιβάλλεται να το επισκεφτώ ξανάΜεγάλο χαμόγελοΚουλ
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Τιμή Εισόδου
10 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2014
ε ρε φιλε γαματος εισαι ,, ετοιμος για ολα .. αλλα αυτη η δικια σου με αγανακτησε
μονο που δεν εκανε καμια παρατηρηση και στους υπολοιπους για οτι εκαναν μπροστα σας ..
μην πας παλι μαζι της , αφου δεν θελει παιχνιδι τζαμπα θα ξενερωσεις.
27 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι είναι φίλεΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!,ψάχνω για καλύτερη αλλά πολύ δύσκολη υπόθεση και δεν θέλω να χάνω επαφή και με τον χώρο.Άλλωστε το σουινγκ4 το είχαν επισκεφθεί αρκετοί αλλά κανείς δεν είχε γράψει κριτική μέχρι χθεςΣπασίκλαςΕμμμμ
27 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φορούσες κοστούμι τύπε?
28 Απριλίου, 2014
απο οσα εχεις παει πιο ειχε το μικροτερο μεσο ορο ηλικιας?
28 Απριλίου, 2014
kostakis συμφώνω σχεδόν απόλυτα με την κριτική σου. Όταν το επισκεφτηκα και γω, εβγαλα πανω κατω τα ίδια συμπεράσματα. Μόνο με το parking δεν ειχα θεμα γιατι παρκαρα ευκολα σε στενακι διπλα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5