Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περιμενω στο σαλονι και ερχεται η Βικυ. Δεν ξετρελαθηκα κ ειπα να περιμενω 5 λεπτα να ερθει κ η τζεσικα. Τελικα διαλεγω Βικυ και μπαινω στο πολυ ωραιο και μεγαλο δωματιο. Περιμενω και εμφανιζεται η κοπελα. Για καποιο λογο αλλιως φαινοταν στο σαλοναρισμα και αλλιως στο δωματιο , τελοςπαντων λεω 50 ευρω ας μην πανε χαμενα.Γνωριζομαστε , ξαπλωνω και αρχιζει να με φιλαει παντου κτλπ. να κανει ενα καραμελωμα...αλλο πραγμα..με ελαφρυ "παιξιμο" . Βαζει σκουφο κ κανει μια αρκετα καλη πιπα. Ανεβαινει πανω και γινεται το επιθυμητο αποτελεσμα. Μετα , με ρωταει ποσο χρονων ειμαι και ρωταω το ιδιο. Μου λεει οτι ειναι 35 ! Εκει τρελαθηκα. Της φαινοταν-δεν της φαινοταν.

Συμπερασμα δικο μου ηταν οτι αν και 35αρα , ηξερε πως να σε κανει να περασεις καλα. Επισης, η υπηρεσιες ειναι αυτες αλλα εγω πηρα το απλο προγραμμα. Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2014
Ειναι πολυ καλη φιλε η βικαρα γαμω τις τυπισες και Ελληνιδα βερα ξερει να φερθει σωστα για περασει καποιος καλα ωραια σε εμφανιση με καλη διαθεση σεβεται τιμαει το 50ευρω και δινουμε λεφτα σε ντοπια κοπελα+1στην κριτικη

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1