Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το οτι είσαι και γαμω τα μουνια εμφανισιακα δε σημαίνει οτι θα περάσει καλά και ο πελάτης σου κυρία μου αν δεν προσπαθήσεις να τιμησεις το εισητηρια. Απο την άλλη θα μου πεις οτι σκέφτεσαι τους απάνωτους πουτσους που θα φας όλη νύχτα και κρατάς άμυνα. Οκ πάω πάσο. Και καταλήγω στο οτι καλύτερα μια μέτρια κοπέλα με καλή προσφορά παρά θέα που δίνει πιο λίγα μέσα. Η Σαμπρινα ειναι τούμπανο εμφανισιακα εχει λίγο υφακι, και όλα μέτρια πίπα σεξ κλπ. Στο πισοκολλητο ρε κοπέλα μου αφού έχεις τέτοια κολαρα, ασε λίγο να το χαρουμε. Βάθος στοματικου 8 εκατοστά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2014
Φιλε δεν μπορουν να βρουν σωστες κοπελες που να φερονται λιγο επαγγελματικα στην αρχη ειναι καπως καλες και μετα οταν ξεψαρωσουν γινονται οι χειροτερες τυχωδοικτες αρπακτικα του20ευρου γιατι σου λενε θα βγαλουμε πολυ ευκολα φραγκα ετσι απλα ανοιγοντας τα ποδια .Και δε θα ελεγα οτι ειναι μουναρα η σαμπρινα δεεν εχει στηθος καθολου σχεδον και ειναι πατσαροκολη εγω δοκιμασα μια φορα απογοητευτηκα και δεν προκειτε να πεταξω ποτε στην ιδια κοπελα +1 στην κριτικη
27 Απριλίου, 2014
Στα συν ο χώρος που είναι στουντιακού επιπέδου...Προσωπικά εμένα μου άρεσαν αρκετά οι υπηρεσίες της κοπέλας.Βέβαια έπαιξε ρόλο πως νωρίτερα είχα καταθέσει στην Μελίνα επί της λιοσίων 78...και είχα απογοητευτεί ΟΙΚΤΡΑ από την βαρεμάρα και την κακομοιριά της.Μάλιστα από κάτω ακούγονταν και δυνατή μουσική υπόκρουσηΕμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2