Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο ΤΟΡ5 των αθλιότερων επιλογων μου συγκαταλέγεται η επαφη με την κοπελα αυτή εξου και ο τιτλος.Το ονομα της είναι Μαρια από εμφανιση εχει κατι το αρρωστημένα σαπιο γιαυτο και την προτεινω σε ατομα που θελουν να δοκιμασουν τις αντοχες τους και μονο,για οσους δεν ειχαν την τιμη να τη δουν από κοντα να σας πω ότι προκειτε για μια κοντη κοπελα αδυνατη από τη Ρουμανια με αυτοσχεδιο τατουάζ στο μπατσο ενώ αρκετα δοντια της λείπουνε το πρόγραμμα της φουλ του 10.Στο δωματιο μετρια πραγματα με τυπικη πιπα και μουνι για αρχη παρα τις δυσκολιες αυτης της επαφης γιατι η κοπελα αυτή πραγματικα είναι πολύ βρωμικη,απλυτα μαλλια εντονη μυρωδια ψαριλας και καποια μαυρα στιγματα στην κωλοτρυπιδα της με κανανε πολλες φορες να αναρωτηθω γιατι μπηκα.Πριν χασω τη στυση μου από όλα αυτά ειπα να δοκιμασω κωλο και το γεγονος ότι ποναγε αρκετα βοηθησε αφου βγηκαν στην επιφανεια τα σαδιστικα μου ενστικτα και καταφερα να τελειωσω.Βγαινοντας από αυτό το μπουρδελο στο μυαλο μου ηρθε μια παρομοια κοπελα που δουλευε στο υπογειο Μ.Αλεξανδρου 20 πριν κανα οχταμηνο ονοματι Σουζανα από Βουλγαρια που με ειχε κανει να συχαθω τοσο όταν την ειχα παρει και βεβαίως είναι και αυτή μεσα στο ΤΟΡ5.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
panas82
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2014
Ευγε δια την υφ υμων τελεσθεισαν φιλανθρωπον πραξιν! Πλην ομως καλο θα ητο εις το μελλον να αποφευγετε την δημοσιοποιησιν των πραξεων σας δια την αποφυγην γενεσεως απεχθειας εις ημας προς πασαν μορφην φιλανθρωπιας. Ευχομαι ταχειαν ψυχικην αναρρωσιν.
26 Απριλίου, 2014
Στη συνεδρία μαζί μου δεν βρομούσε, αν και δεν πλησίασα τη μύτη μου στα επίμαχα σημεία...
Με αρκετή υπομονή, κάποια πίεση και καθοδήγηση, γλύφει ικανοποιητικά τον κώλο.
Στο πρωκτικό με μεγάλο όργανο, αν ξεκινήσεις σιγά-σιγά και συνεχίσεις με συγκρατημένους ρυθμούς, δεν έχει πρόβλημα και δεν βιάζεται. Μάλιστα είναι και συγκαταβατική, μουρμουρίζοντας "έτσι, μωρό μου, έτσι, έτσι...".
Αν της προσφέρεις τσιγάρο, το χαίρεται σαν μικρό παιδί και αν πετάξεις δική σου γόπα κάτω, θα την μαζέψει σαν αρπακτικό, λες και είναι φυλακόβια! Προς Θεού, δεν θέλω να θίξω την κοπέλα και ο χαρακτηρισμός "φυλακόβια" είναι φανταστικός για να περιγράψει την ανάγκη της για τσιγάρο και είναι άσχετος με πραγματικά γεγονότα. Τελικά το 10ρικο δεν πήγε χαμένο και πιθανόν να την ξαναχρησιμοποιήσω, αν μου δημιουργηθεί η ανάγκη για παρακμιακές καταστάσεις.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2