Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
παρότι είχα 2-3 μέρες να εκκενώσω , δεν είχα κανένα σεξουαλικό πόθο, μια απάθεια
θα έλεγα, παρά μόνο ένα μικρό γαργαλητό λόγω της πληρότητας σε σπέρμα των κύστεών μου
που πιέζαν ελαφρά τα σπερμοτοιχώματα ,και αποτελούσαν το μοναδικό αμυδρό κίνητρο προς ανεύρεση θηλυκού σαρκίου ευφορισμού.
παρότι ρούφηξα ένα φραπέ μέτριο να ξυπνήσω , αυτό μου προκάλεσε περαιτέρω υπνηλία και βρέθηκα κοιμισμένος στο κρεβάτι να περιμένω ένα υπερμαστοφόρο μεσήλικο μελαγχροινο θήλεο κοντού αναστήματος πάνω σε κοθόρνους.
θώπευα τους χυτούς μαστικούς αδένες που βρίσκονταν δίπλα μου , ενώ η γυναίκα παρατηρούσε ψηλαφώντας την διοχέτευση αιμάτωσης στο ανωρθούμενο πέος μου.
είχε ωραία πλάτη , παρά την ηλικία της ,
όλοι μύες της ράχης διαγράφονταν όμορφα ενώ μου έπαιρνε πίπα και γώ της χάιδευα
απαλά τον λαιμό.
ξαφνικά ένιωσα να τελειώνω παρά την υπνηλία μου.
φαίνεται ότι η υπερπλήρωση των κύστεων με υγρό λειτουργεί ανεξάρτητα απο την σεξουαλική διάθεση και όταν η γυναίκα συσπώταν πάνω στον φαλό μου , το "σημείο χωρίς επιστροφή" είχε προσεγγισθεί.
η πίεση των σφιγκτήρων είχε ισοφαρισθεί απ'την ενδοκυστική πίεση , και ξάφνου το υγρό βγήκε απο μέσα μου και διοχετεύθηκε στην πλαστική κύστη που κάλυπτε το πέος μου...
τυπική , αμήχανη μετασυνουσιακή κουβεντούλα μέχρι να φορέσουμε τα υφασμάτινα περιβλήματα των σαρκίων μας και λυθεί επιτέλους αυτή η φευγαλαία συνάντησή μεταξύ μας,
η οποία συνάφθηκε με την μοναδική προυπόθεση να υπάρξει για μόνο 10λεπτά σε
κάποιο τελειωμένο και απομονωμένο μπουρδέλο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού