Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 00.50. Μπήκα στον οίκο και η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Εύη. Με σπέσιαλ τσιμπουκάκι , ελεύθερο είπε.
Με ρώτησε αν την γνωρίζω . Απάντησα όχι και περίμενα μίας και βρισκόταν στο δωμάτιο. Λίγα λεπτά αργότερα εμφανίστηκε στο σαλόνι μία κοπέλα με άσπρο ριχτό φόρεμα , μελαχρινή , τα μαλλιά της
ίσως να είναι και περούκα , φορούσε γυαλιά με μαύρο κοκάλινο σκελετό , με κανονικό σώμα και 2αράκι βυζί. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ενώ η υπηρεσία μου έφερε και πετσέτα σε περίπτωση που ήθελα να κάνω μπάνιο. Δεν άργησε να έρθει η Εύη στο δωμάτιο . Αμίλητη έβγαλε το άσπρο φορεματάκι της και το στρινγκ της .Ξάπλωσε δίπλα μου και έριξε τα μαλλιά της μπροστά στο πρόσωπο της κρύβοντας το .Αυτό με γύρισε πάρα πολλά χρόνια πίσω,την εποχή που πήγαινα σωρηδόν σε studio και είχα πάρει την Λίντα που τότε δούλευε στην Κεφαλληνίας και είχε παρόμοια συμπεριφορά....
Οι απαντήσεις και οι ερωτήσεις της στο τι θέλω ήταν μονολεκτικές κοφτές. Ανέβηκε από πάνω μου με φίλησε στον λαιμό και στα αυτιά ενώ ταυτόχρονα με το δεξί της χέρι έπαιζε τον πούτσο μου.
Κατέβηκε πρός τα κάτω , με φίλησε στην κοιλιά και με ρώτησε μονολεκτικά αν θέλω προφυλακτικό ρωτώντας με , προφυλακτικό? Πήρε μωρομάντιλο με καθάρισε και άρχισε αργά αργά να γλύφει τον
κορμό του πούτσου μου , μετά το κεφαλάκι και τέλος το πήρε στο στόμα της κάνοντάς μιά πίπα άνω του μετρίου αλλά σε αργό ρυθμό. Πέρασμα προφυλακτικού . Της είπα να ανέβει απο πάνω αλλά μου
απάντησε ότι της πονάει το πόδι....Από μόνη της στήθηκε στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά χωρίς συμμετοχή ,η αλήθεια είναι ότι την φωνή της δεν την άκουσα ξανά , παρά μόνο όταν
κοντά στο δεκάλεπτο η υπηρεσία χτύπησε την πόρτα και απάντησε έρχομαι ..Αλλαγή στάσης ιεραποστολικό , τυπικές διεισδύσεις μέχρι να τελειώσω...σηκώθηκε πήρε το στρίνγκ και το φορεματάκι της
στο χέρι της είπε καλό βράδυ και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο. Δεν θα μου μείνει τίποτα από αυτή την συνεύρεση , παρά μόνο απορίες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.659
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2014
Αυτή έχει το βλέμμα του ζώου όσες φορές την έχω πετύχει ΘυμόςΘυμός.Μάλλον πεταμένο μου φαίνεται το 20ρικο Εμμμμ
25 Απριλίου, 2014
Απο την περιγραφη που εδωσες πηρες την Ελλη(ετσι την εχω γνωρισει),στο βυζι μονο εχω μια διαφωνια(νομιζω οτι ειναι λιγο πιο"γεματο")την εχω παρει 3-4 φορες,μια απο αυτες στην Εξηκιου(εκει που δουλευει η Τζουλια)παντα βραδυνη βαρδια.Το τσιμπουκι της ειναι οντως αδιαφορο και συντομο,στο γαμησι ομως προσωπικα εμενα με φτιαχνει,χωρις να λεει πολλα εχει συμμετοχη,και εκτος των αλλων ειναι και πεντακαθαρη(ειναι η μονη πουτανα που εχω γλυψει),γενικα δεν εχω κλαψει το 20αρικο...αυτα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2