Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215124
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο εν λογω studio και το ονομα της τυχερης 'Αϊντα
Η Αϊντα ειναι μια εμφανιση 35αρα?? απο Τσεχια (κατα δηλωση της) με μακρυ ξανθο μαλλι γυρω στο 1.68 υψος ,καταλευκη επιδερμιδα, 2.5αρι συλικονουχο στηθος , επιπεδη γυμνασμενη κοιλιτσα και σφιχτό και γυμνασμενο πισινο.
Με το που μπαινει στο δωματιο κατευθυνεται στο κρεβατι βγαζοντας αμεσως το εσωρουχο της δινοντας μου το πρασινο φως για μπαλαμουτι .Η Αιντα δεχτηκε χαδια και φιλια παντου (γλωσσοφιλα δεν κανει) χωρις μη και μη και χωρις να δυσανασχετησει καθολου πραγμα που με εξεπληξε ευχαριστα.
Μολις υψωθηκε το εθνικο φρονιμα επεσα ανασκελα και η Αιντα περασε σκουφακι και ξεκινησε πιπα ενω εγω χαιδευα με το χερι μου την κλειτοριδα της.
Ξεκινησαμε ιεραποστολικο, μετα cow girl και καταθεση πισωκολλητο.
Η προθυμία της κοπελας σε ολη την διαρκεια της ...''συζητησης''Γλώσσα ηταν εξαιρετικη χωρις ''μη''οχι''δεν μπορω''και αλλα ξινά απο της μερια της, ενω η συμμετοχη της στην πραξη ικανοποιητικη ,δεν ηταν δυναμιτης μεν αλλα σε καμια περιπτωση δεν σου εδινε την εντυπωση οτι κανει αγγαρεια και ξεπετα δε.
Εν κατακλείδι: Αλλο στυλ
Η ξανθια τσεχα δεν εχει καμια σχεση με τα ρουμανικα σκυλια του πολεμου
Δεν κανει ναζια , δεν σου το παιζει ιστορια ουτε πουλαει ερωτα για να τσιμπησεις και να σε κανει να ξαναπας.
Σιγουρα θα την ξανατιμησω και συντομα μαλιστα αλλα με ακριβοτερο προγραμμα γιατι η καθαριοτητα της κοπελας ηταν υπερανω κριτικης και σε προδιαθετει για πιο στενη γνωριμια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
ΑΪντα
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.598
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού