Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Mαρία στο συγκεκριμένο σπίτι που πέρασα δεν την είχα ξαναδεί και η υπηρεσία δήλωσε ότι είναι καινούρια κοπέλα.Πρόκειται για κοπέλα λεπτή,με λευκό δέρμα,κοντά ξανθά μαλλιά, σχετικά συμπαθητικής εμφανίσεως αλλά χάνει λιγάκι στο πρόσωπο.Κατά δήλωση της είναι απο Πολωνία.Το δέλεαρ για να περάσω μαζί της στο δωμάτιο αποτέλεσε το πρόγραμμα φουλ που ανακοινώθηκε σε συνδιασμό ότι ερχόταν στο σαλόνι και γκαβλάντιζε τους πελάτες τον καθένα ξεχωριστά.Το έκανε αρκετά πετυχημένα ομολογώ που παρασύρθηκα να την δοκιμάσω ξεχνώντας ότι τα μαγαζιά 84&86 το καβλάντισμα το έχουν καθημερινά στην ατζέντα τους σαν προωθητική ενέργεια.
Η κοπέλα φορούσε ένα σέξυ εφαρμοστό μαύρο κορμάκι που της πήγαινε μόνο που στο να το βγάλει και να το ξαναφορέσει την δυσκόλευε αρκετά.
Κατά την είσοδο της στο δωμάτιο ήταν ολιγομιλήτη και η έκφραση της ήταν αρκετά σφιγμένη και μελαγχολική που πρόδιδε δυσαρέσκεια για το επάγγελμα που διάλεξε να κάνει. Όταν επιτέλους κατάφερε να γδυθεί πλησίασα κοντά της φιλώντας την στον λαιμό μιας και φιλάκια δεν κάνει,λίγο τα μικρά της στήθη και περνώντας το χέρι μου απο το μουνάκι της διαπίστωσα ότι ήταν τίγκα στην κρέμα. Μετά απο λίγα δεύτερα μου είπε να ξαπλώσω στο κρεββάτι.Όλοι οι θερμοί εναγκαλισμοί στο σαλόνι πήγαν περίπατο.
Με ρώτησε πως επιθυμώ το τσιμπούκι και αφου της είπα πήρε αντισηπτικό μαντηλάκι και το καθάρισε.Έπειτα πήρε την γνωστή αμυντική στάση ευθεία μπροστά στο σώμα μου για να μην μπορώ να πιάνω τίποτα και άρχισε ένα τσιμπούκι μέτριου ρυθμού και αρκετά μηχανικό.Το μόνο καλό απο την υπόθεση ήταν ότι δεν έκανε αερόπιπα αλλά κατά τα άλλα ήταν μέτριας ηδονικότητας. Αρχίδια δεν έγλυψε η συγκεκριμένη.
Στην προτροπή μου για 69 αρνήθηκε κατηγορηματικώς και μου είπε ότι δεν της αρέσει να κάνει.Δεν επέμεινα και ιδιαιτέρως μιας και απο την αρχή είχα διαπιστώσει ότι ήταν κάργα στην κρέμα αλλά αυτό καταλογίζεται στα επίσης αρνητικά της συγκεκριμένης κοπέλας.
Μετά απο λίγο μόνη της σταμάτησε το τσιμπούκι και πέρασε προφυλακτικό στο πέος μου το οποίο πριν το εφαρμόσει το είχε ήδη ξεδιπλώσει σαν κάλτσα.Της είπα να ανέβει απο πάνω μου όπου και άρχισα να την γαμάω.Η κοπέλα ήταν στενή και αν δεν είχε βάλει τόση κρέμα σίγουρα θα πονούσε.
Αλλάξαμε στην στάση του πισοκωλητού όπου εκεί την γαμούσα δυνατά τρίβοντας της και το μουνί όπου και εκεί άρχισε τα πρώτα βογγητά.Η κωλοτρυπίδα της ήταν ελαφρώς παραβιασμένη στα αρχικά στάδια. Δεν πρόλαβα όμως να της ζητήσω κωλαράκι καθώς εκσπερμάτωσα μέσα της στην στάση αυτή.
Συνοψίζοντας μπορώ να χαρακτηρίσω την εμπειρία μου μέτρια αρκετά και σίγουρα δεν θα ξαναπεράσω μαζί της μιας και στο εικοσάρικο υπάρχουν σαφώς καλύτερες επιλογές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού