Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τεταρτη βραδυ εκλεισα ενα καλο στοιχημα με την προκριση του ΠΑΟΚ επι του Ολυμπιακού...

Βρισκόμενος Αθηνα για επαγγελματικους λόγους ειπα να ξοδεψω μερος των κερδων στον αγαπημενο μου χωρο...
στον αγοραιο ερωτα.

Οι επιλογες σε αντιθεση με τη φτωχομανα Θεσσαλονικη παρα πολλες!
Εντυπωσιαστηκα απο τις φωτογραφιες της Cataleya κυριως λόγω στηθους και ειπα να δοκιμασω.
Ενδοιασμοι υπηρχαν για την ακριβεια των φωτογραφιων και μη φαμε καμια φολα και περιμενω αδικα.
Τηλεφωνησα και σε πολυ καλα αγγλικα με διαβεβαιωσε ( αν εκανε κατι αλλο θα ηταν εκπληξη ) οτι ειναι η ιδια στις φωτογραφιες κλπ

Εχοντας τον αερα των κερδων και κανοντας μια συντομη διαπραγματευση κλεισαμε ενα overnight ( δεν το ειχα ξανακανει )
δεν ειχα ξανακανει overnight και φοβομουν μηπως φυγει νωρις ή μηπως εχει περιορισμους

συναντηθηκαμε στο lobby του ξενοδοχειου μου στις 22:00 . φορουσε μαυρη στενη φουστα και λευκο πουκαμισο που μετα βιας συγκρατουσε το μεγαλο ( ηταν ευτυχως μεγαλο) στηθος της. Ηπιαμε ενα ποτο στο bar και καναμε κουβεντουλα . μου αρεσε η καλη χρηση αγγλικων. Της εδωσα τηνκαρτα του δωματιου και ανεβηκε να ετοιμαστει. εκανε ενα ντουζ και οταν χτυπησα την πορτα μου ανοιξε εχοντας τυλιγμενη την πετσετα γυρω της και με υποδεχτηκε με ενα υγρο φιλι...

εκανα ενα ντουζ και ξαπλωσα στο κρεβατι . Ηρθε απο πανω μου και αρχισε να με φιλαει κατεβαινοντας σιγα σιγα σιγα προς τα κατω και κατεληξε να μου κανει μια καλη βαθια πιπα... μολις ημουν ετοιμος ανεβηκε πανω μου και αρχισε να ανεβοκατεβαινει με μανια.
Δυστυχως για την ωρα η μονη σταση που μπορω να κανω λογω της καταστασης μου ειναι αυτη αλλα το ευχαριστηθηκα και το ιδιο εδειχνε και αυτη...
καποια στιγμη την τραβηξα και εφερα το μουνακι της στο στομα μου και αρχισα να της πιπιλιζω και να της γλυφω την κλειτοριδα... αντεξε 3 4 λεπτα μεχρι που ξαναανεβηκε πανω μου και με εκανε να χυσω πανω στα βυζια της...

καναμε διαλειμμα και συνεχισαμε με ενα ποτο...
απο τις 23:00 μεχρι τις 02:00 το καναμε 4 φορες στο ιδιο μοτιβο. μετα αφου καναμε ντουζακι κοιμηθηκαμε αγκαλια...
κατα τις 7:30 8 παρα ενιωσα μια γλωσσιτσα να με γαργαλαει στο στηθος! ηταν ενα εξαιρετικα ευχαριστο ξυπνημα!!!!!
για καμια ωρα παιζαμε και γλυφομασταν μεχρι που πηδηχτηκαμε και χυσαμε και οι δυο!!!
καποια στιγμη ξεχασα ποια ηταν διπλα μου , οτι ηταν επαγγελματιας δηλαδη. καθαρο GFE

κατεβηκαμε φαγαμε πρωινο και την αποχαιρετισα με ενα φιλι...

12 ωρες συνυπαρξης , 5 φορες σεξ , πολυωρο παιχνιδι για 900 ευρω
το "ισως" στο αν θα τη συναντουσα ξανα εχει να κανει με το συνολικο κοστος... Καθε μερα δεν ειναι Πασχαλια στο στοιχημα!!!
ΠΑΟΚΑΡΑ ευχαριστω!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια συνάντησης
12 ώρες
Κόστος συνάντησης
900
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2014
900 euro ???????????? αυτα μην τα γραφετε εδω μεσα , τετοιο ποσο προκαλει .........
21 Απριλίου, 2014
Χαλαλισου ,καρντασι !!!! Εχασε ο Ολυμπιακος ???? Ντροπη και αισχος !!! Σικε το ματς ...
21 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα σημαντικότερα παρελειψες στην κριτική !Προσωπο Σώμα εμφάνιση συμμετοχή απόδοση!δε βοηθάς φιλαράκι κ ας ειναι κ προσφορά του γαυρου το all night Κουλ
21 Απριλίου, 2014
Χμμμ;
Καλα ρε φίλος long date 900 σε καποια που ειχε μηδέν κριτικές στο μπου;
21 Απριλίου, 2014
Ο αγαθός κι άμαθος φίλος μας μπερδεύτηκε μάλλον από τη γνωστή πλανεύτρα της Γλυφάδας η οποία δανείστηκε το καινούριο της όνομα από κλαμπ της περιοχής. Για ξαναδές παλικάρι μου με ποια πέρασες το βράδυ. http://www.bourdela.com/city-tours/girls/morena/
21 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχαχαχααχ παντως το προφιλ στο fb της morena-angel-aylar και οτι αλλο σκατα εχει ως ονομα η συγκεκριμενη η οποια την εχει δει και μουναρα ειναι ....https://www.facebook.com/PLAYMATE777?ref=ts&fref=ts ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
C
CPL
21 Απριλίου, 2014
Μπραβο στον συναγωνιστη ! Παντα τετοια ευχομαι ...γιατι η ζωη 8ελει καλοπεραση (και μεγαλα βυζα) Γλώσσα
22 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε αποδεχομαι τον καλοπροαιρετο θελω να πιστευω χαρακτηρισμο σου...
σε εμενα φερθηκε πολυ καλα και ειλικρινα δεν καταλαβααινω το λογο που θα επρεπε εκ των υστερων να διαβασω τις παλιες κριτικες που δεν ειχα δει...
οτι εγινε εγινε και στην περιπτωση μου εγινε καλα.
τα 900 αν δεν ειχα παρει την προηγουμενη το στοιχημα δεν υπαρχει περιπτωση να τα εδινα και οπως εγραψα ηταν το 1ο overnight ever
F
FILOXENOUMENOS
22 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε τα εβαλα οπως και την ημερομηνια 17/04/2014 αλλα δε τα βγαζει
F
FILOXENOUMENOS
22 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειμαι 100% μαζι σου man Χαμόγελο . καλα να περνας
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2