Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83013
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στοχευμενη επισκεψη στην Εμμανουελα, να περασω σιγουρα καλα, αυτη η επισκεψη εμελε να ειναι και η τελευταια μου στην Εμμα, δεν εχω σκοπο να την ξαναπληρωσω την κοπελα, κοσμος αρκετος, ολα τα δωματια ρεζερβε, η Εμμα δεν βιαζοταν καθολου αν και ειχε, κοσμο, αργουσε κλασικα σε ολους, η τσατσα ευγενικη αξιζε το 10αρι, πηρα απλο γαμισι των 30€, και το ευχαριστω στην αρχη ηταν τα παραπονα γιατι δεν επελεξα μεγαλυτερο προγραμμα, αν και ψιλοσπαστικα το προσπερασα... κλασικη κουβεντουλα πριν το πηδημα, ελαχιστα προκαταρτικα απο την πλευρα της, μπορουσα να παιξω περισοτερο με το κορμακι της, αλλα δεν ανταποκρινοταν, η συνεχεια ηρθε με ενα βαριεστημενο, τυπικο, ανουσιο γαμισι λες και ειμασταν χρονια παντρεμενοι, εβαζε και το χερι στο μουνι της να κοβει την εισοδο...προτεινε απο μονη της να μου ρουφηξει τα φλοκια ακαποτα, ισως για να τελειωνει, δεν δεχτηκα την εχυσα στα 4αρα...
Τελος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2014
Ακριβως τα ιδια χτες το βραδυ γυρω στις 2 που ημουν. Ιδια συμπεριφορα με το ζορι 2 στασεις τις τα εδωσα στο στομα και εφυγα. Τελευταια φορα και για μενα.
21 Απριλίου, 2014
ετυχε η μερα....θα ξαναπατε......
21 Απριλίου, 2014
Μαλλον απο τη πολυ δουλεια εχει κουραστει , χτες στις 6 το πρωι ειχε 2 μεσα και 3 περιμενανε να μπουνε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3