Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βράδι Μ.Παρασκευής και η καμπάνα μου είχε πρήξει τα καμπανέλια οπότε χρειαζόμουν ένα δυνατό γαμήσι για να καλμάρωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Υποτονική η κίνηση στο Μετάξι οπότε πέρασα μια βόλτα και από Λιοσίων μπας και πετύχω την Τάνια στο 79 αλλά άκυροΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Περνώντας από τα Βέργας είδα ότι έχει ανοίξει και ο πάνω όροφος οπότε ανέβηκα να τσεκάρω καμιά καινούρια τυχόν παρουσία.Ο ευγενέστατος τσάτσος μου παρουσίασε 2 κοπέλες την Βανέσσα και μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομά της,όχι τίποτα το ιδιαίτερο πάντως.Η Βανέσσα είναι ένα μελαχρινό προς τσιγγανοειδές προμιλφ με υπέροχα 2,5αρια βυζιά,τατού πάνω από τον κώλο και τρομερή επιδερμίδα.Συνήθως δούλευε στο απέναντι μπουρδελάκι μιας και την είχα τσεκάρει αρκετές φορές αλλά δεν περνούσα αφού έβγαζε μια έντονη αίσθηση ξεπέταςMoney MouthΧμμμ;.Σαν γυναίκα με καβλώνει απίστευτα και πολύ θα την γούσταρα για γκόμενά μουΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΚουλ,παρουσιάζεται πάντα με χαμόγελο και υποσχέσεις αλλά το μπουρδελοένστικτό μου είχε ανάψει ένα alert για πάρτη τηςΣπασίκλαςΣπασίκλας.Τέλος πάντων ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και 69,οπότε πέρασα πιο εύκολα στο πεντακάθαρο δωμάτιο.Μικρή αναμονή και σκάει μύτη.Στην θέα και μόνο του γυμνιού κορμιού της μπορούσα να τελειώσωΈρωταςΈρωτας.Την χάιδευα απαλά και της έγλυψα επίσης απαλά τα τέλεια βυζιά της όπως μου ζήτησε.Την έβαλα να τσιμπουκώσει το γυμνό καβλί μου αλλά αρνθήθηκεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,το παρέκαμψα και συνεχίσαμε με μια αδιάφορη πίπα από μέρους της.Την ξάπλωσα έγλυψα παντού το τρυφερό κορμί της και περιποιήθηκα κάμποσο τα πατουσάκια της.Όπως τα είχα στο στόμα μου ξεκίνησα να την γαμάω.Άπίστευτη αίσθηση και παρότρυνση από μέρους της να την πάρω πιο δυνατά.Γύρισμα στα 4 με υπέροχη θέα του τατού της και πρόστυχα βλέμματα.Η κάβλα στα τέρματα και κατάθεση.Φιλάκι και αποχώρηση.Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα μιλούσα για αποτυχήμενη κατάθεση αλλά με την Βανέσσα δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και μου αρέσει πολύ σαν γυναίκα.Δεν την προτείνω σε κανέναν όμως μιας και παίζει ψιλοαπάτη με το πρόγραμμα που ανακοινώνεται και τείνει προς την ξεπέτα.Ίσως να κάνω μια εξαίρεση και να την ξαναδοκιμάσωΕμμμμΕμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2014
φιλε με τη συγκεκριμενη την εχω πατησει κι εγω,στην πεφτει στο σαλονι με χουφτωματα και διαφορα παπατζιλικια,αλλα μεσα αλλαζει το σκηνικο...απορω γιατι δεν εφυγες αφου δεν εκανε ακαποτη πιπα ενω ειχε ανακοινωθει...
20 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου αρέσει πολύ σαν γκόμενα φίλε πεοκλή γι αυτό κι έμειναΣπασίκλαςΣπασίκλας.Κατά τα άλλα παίζει ψιλοξεπέτα γι αυτό και όπως γράφω δεν την προτείνω σε κανένανΚουλΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2