Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
..μετα απο απουσια,αρκετων μηνων,στην πατριδα της,οπως μου ειπε,ειπα να την ξαναδοκιμασω...ειναι η 2η φορα που την βλεπω...η πρωτη ηταν μετρια,και το σκεφτομουν αρκετα,πριν την παρω...εκανα λαθος ομως μιας,και με επιβραβευσε,και με το παραπανω απο την αποδοση της...συνεννοηση πανευκολη,ενα τηλ,για την ωρα και ενα τηλ για τον αριθμο δωματιου...ηρθε 5 λεπτα νωριτερα,και καθησε σχεδον 2 ωρες...η μαγια λοιπον ειναι μια ωριμη γυναικα,συνηθισμενη,με καλο σωμα για την ηλικια της...καλος κολος,και ωραιο στηθος 2-2,5....αφου εκανε μπανακι,αρχισε τα πνευστα,χωρις χερια,και με δικη της προτροπη,ξεκινησε η μαχη...πηγαινει,με οτι σου αρεσει,κανει πολυ καλα στησιματα,και δεχεται σφυροκοπημα,μεχρι τελικης.....και οι 2 φορες πηγανε στο ιδιο τεμπο,μιας και την ειδα οτι το γουσταρε...νομιζω οτι ειναι μια τιμια επιλογη,μιας και το 60αρι,για αυτα που προσφερει ειναι πολυ καλα...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2014
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
spunky13
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
6.702
Πόντοι:
6.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, circuitboy

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2014
ΦΙΛΕ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ. Η ΜΑΓΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΘΟΣ 2.5 ΑΛΛΑ 3-3,5. ΑΔΙΑΨΕΥΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΚΤ/2014 ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ?
19 Απριλίου, 2014
FΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ 2014

το σκεφτομαι και γω να την ξαναπαρω σου βγαζει ενα βαριεμαι αλλα θα το κανω? δεν ξερω ειμαι ντεμι
πρωκτικο κανει με αυτα η το εκοψε ?
19 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τριαρι,ειναι η κοπελα στο αβαταρ μου...η ημερομηνια ειναι 10/02/2014,και την αγραψα αναποδα..οκ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3