Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις γύρισα από το 2ωρο με την sandra και ξαχνω να βρώ λέξεις για να εκφραστώ.

Πρέπει να ήμουν το τελευταίο της ραντεβού και ίσως για αυτό να ήταν λίγο κουρασμένη, όχι πως εγώ δεν ήμουν καθώς πήγα κατευθείαν μετα το γραφείο και με καθυστέρηση 20λεπτών.

Μετά το απαραίτητο ντουζάκι με περίμενε στο κρεβάτι με το φορεματάκι του και αρχίσανε χαδάκια φιλάκια και το πέταμα των περιττών ρούχων.Αφού την περιποιήθηκα για κανα 5-10λεπτο με περιποιήθηκε και αυτή με την σειρά της, η οποία για μένα είναι από τις καλύτερες πίπες. Με και χωρίς χρήση των χερίων της υγρή πότε γρήγορη και πότε αργή και με μπόλικη χρήση γλώσσας, σκέτη καύλα. Σκουφάκι και αμέσως καβάλημα για να αρχίσει το ροντέο όπου μετάαπό λιγο γύρισε σε ιεραποστολικο οπού και έγινε η πρώτη κατάθεση.

Στην αναπαύλα άνετη κουβέντα για σάχλες κι μετά δεύτερος γύρος ο οποίος θα τον θυμάμαι νομίζω για καιρό.

Καιρό είχα να νιώσω τέτοια καύλα. ξεκίνησε με γλυψιμο στο γατάκι της συνέχισε με πλαγιαστό (θεέ μου...τι θέα!)και κατέληξε σε ένα πλαγιαστό 69 (ούτε ο κάμα σούτρα να ήμουν) όπου και έλιωσα στο στόμα της.

Μπορεί να έχουν δίκαιο οι προηγούμενοι συναγωνιστές ότι όλα κυλούν ομαλά και ωραία χωρίς εκπλήξεις, αλλά εμένα όταν φεύγω, φευγω με τρομερή ικανοποίηση και απόλαυση που ξάχνω να βρώ πότε θα την ξανακλείσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
1.089
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού