Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
αντικρύζοντας στην καθημερινότητά σου, ενα κοντοστούπικο και χοντρούλικο μελαγχροινό θήλεο με άσπρη επιδερμίδα,
ψιλό-χάλια πρόσωπο , μαστούς μεσαίους προς ικανοποιητικής απτικής διεγερτικότητας, το οποίο τραυλίζει , πολύ δύσκολα αν δεν είσαι αγάμητος πιρφόρος θα ασχολιόσουν μαζί του.
κι'όμως η μαγεία της μηδενικής οικειότητας μαζί του , μετατρέπει τα φαινοτυπικά χαρ/κά του σε άκρως θελκτικά για μια μονήρη σεξουαλική επαφή.
οι κινήσεις της ήταν άγαρμπες , αλλά αυτό δε μ'ένοιαζε γιατί είχα μερικές μέρες να εκκενώσω
τα προκαταρκτικά τριψίματα ήταν κάποιες εντριβές του στήθους μου και κάποιες θωπείες των μαστών της , ενώ με απότομες κινήσεις παράτριβε την στοματική της κοιλότητα επι του πέους μου.
η στύση δεν ήταν επαρκής αλλά η επιθυμία μου ν'αδειάσω ήταν μεγάλη.
στήθηκε στα 4 , αλλά λίγο το ημίστυτο πέος μου λίγο το σκοτάδι , με έκαναν να χάσω τις τρύπες , δεν έβλεπα , και δεν έβρισκα κάπου να το βάλω...
τέλοσπάντων μου παλινδόμησε το πέος ενδοπαλαμικά και το δέχτηκε μέσα της ύπτια.
συσπώταν σα νά χε τετανικούς επιληπτικούς σπασμούς , ενώ εγώ ήθελα ένα πιο αργό ρομαντικό tempo.
με παρότρυνε σ'αυτόν τον άγαρμπο , σπαστικό , γρήγορο ρυθμό της , τραυλίζοντας "forza baby,forza " , ενώ εγώ ο κακόμοιρος έκανα ότι μπορούσα να την ακολουθήσω , φαντασιωνόμενος ότι πήδαγα κάποια άλλη , μην μπορώντας να διεγερθώ με άλλο τρόπο με το σαρκίο της.
τελοσπάντων το τέλος επήλθε μετά απο αρκετές κάμψεις τις πυέλου μου μέσα της ,
και λαχανιασμένος φορούσα τα ρούχα μου , απολαμβάνοντας αυτήν την αμήχανη μετασυνουσιακή σιγή με το σώμα που με βοήθησε στην εκκένωση.
ο μη σεξουαλικός χρόνος που πέρασα μαζί της ήταν συνολικά 1sec ,
πρίν 0,5s : "come baby"
μετά 0,5s: "bye baby"
και ο σεξουαλικός ήταν κανά 10λεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Nαταλία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2014
πάντως δεν είμαι ικανοποιημένος ,απο την κακή αποδοχή που έχουν τα
αριστουργήματά μου ,σας δίνω τζάμπα διαμάντια και δεν το εκτιμάτε αχάριστοι
άνθρωποι...Εμμμμ
20 Απριλίου, 2014
Εχω μια συγγενη απεχθεια προς ο,τι εκπορευεται απο τις μαζες. Αρα γιατι πρεπει καποιος να επιζητει την αποδοχη τους;;; Enjoy !!!
20 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά αυτό ήταν αστειάκι πιο πολύ,
αλλά έχεις δίκιο , για μένα η μη μαζική αποδοχή είναι
αξιόπιστο κριτήριο ουσιαστικότητας παρά το αντίθετο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3