Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488144
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρκέλα είναι ένας ξανθός κορίτσαρος γύρω στα 25(;), περί το 1,70 άνευ κοθόρνων, με πλαστικούς βύζους που έχουν, όμως, εξαιρετική αίσθηση, πολύ καλό σώμα (αντιπροσωπευτικές οι φωτό) και απαλό δέρμα.
Πέρασα μαζί της χωρίς να έχω βρει κριτικές –κάτι που δε συνηθίζω- ευτυχώς όμως το ένστικτό μου με δικαίωσε.
Δεκτική, χαμογελαστή και με ευγενική συμπεριφορά., κάνει ένα σωστό στουντιακό πρόγραμμα χωρίς βιασύνες.
Το προκαταρκτικά της πολύ καλά, με τριψίματα, χάδια, φιλάκια στο σώμα και στο λαιμό. Το στοματικό της κορυφαίο(κόντεψε να με στείλει), ενώ ασχολείται και με @ιδια.
Στα του σεξ παίρνει πολύ καλές στάσεις, σε αφήνει να οδηγήσεις την «κούρσα», είναι υπομονετική, δέχεται υποδείξεις αλλά παίρνει και πρωτοβουλίες -όταν χρειάζεται- ώστε να μην «κάτσει» η συνεδρία. Συμμετέχει με πολύ ηδονικούς αλλά διακριτικούς αναστεναγμούς που με απογείωσαν. Αν και είμαι από εκείνους που δε συμπαθούν τα «αγκομαχητά» - αφού συνήθως είναι κακόγουστα ψεύτικα και συνεπώς ξενερωτικά – οι αναστεναγμοί της Μαρκέλας έβαλαν μια αισθησιακότατη πινελιά στη συνεύρεση και με οδήγησαν σε μια πολύ δυνατή εκτόνωση.
Νομίζω πως γράφω πρώτος κριτική για εκείνη και έτσι αισθάνομαι… «βαριά» την ευθύνη της ενημέρωσης.
Οπωσδήποτε, από άποψη εμφάνισης και υπηρεσιών, τα αξίζει τα λεφτά της. Δεν είναι όμως ούτε GFE, ούτε PSE. Η Μαρκέλα –κατά τη γνώμη μου-είναι μια πολύ καλή επαγγελματίας, με υπέροχο κορμί και καλές υπηρεσίες, ίσως πρέπει να δώσει μεγαλύτερο βάρος στο social time (για να γράψω και κάτι αρνητικό).
Εγώ, πάντως, τους αναστεναγμούς της σχεδιάζω να τους ξανακούσω πολύ σύντομα…
Πρόγραμμα των 70 ευρώ.
Στούντιο καθαρό με παντόφλες και πετσέτες μιας χρήσης.
Τσατσά ευγενική και τυπική, με κέρασε και πορτοκαλάδα. Θενξ!

Αυτά από μένα για την όμορφη Μαρκέλα, ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Υπηρεσίες
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2014
Οι βαθμολογίες δεν πήγαιναν παραπάνω γι άυτο: Εμφάνιση 9, Συμμετοχή 9, και σκεφτείτε αυτή είναι η 6η κριτική μου. Αλήθεια, πόσες κριτικές πρέπει να γράψει κανείς ώστε το σύστημα να του δίνει το ελέυθερο της βαθμολογίας;
18 Απριλίου, 2014
+1 απο εμενα.
θα μπορουσες να ειχες βρει πολλες κριτικες, εαν ηξερες οτι η Μαρκελα δεν ειναι αλλη απο την κοπελα που εργαζοταν σαν Νανσυ στο Φυλης 104 αλλα και στην γερμανκη αλυσδια παλιοτερα, οπως επισης σαν Τασα στο Κροκεων 6/θεσσαλονικης 96 και πολλα ακομα studio παλιοτερα.
Και εγω στο Φ104 που την ειχα τιμησει ειχα περασει αρκετα καλά μαζι της.
18 Απριλίου, 2014
Υπαρχουν κριτικες κ μαλιστα πολλες, απλα με αλλο ονομα...Εργαζοταν στο Φ104 ως Νανσυ, στο Κροκεων 6 ως Τασα κ ξανα στη γερμανικη αλυσιδα...την εχω παρει δυο φορες, μια μονη της κ μια παρτουζα με τη Μαρινα κ τις δυο φορες με πολυ καλες εντυπωσεις...Συντομα επαναληπτικη....
(Updated: 19 Απριλίου, 2014) 19 Απριλίου, 2014
Μ' άρεσε που αισθάνθηκα και βαριά την ευθύνη της ενημέρωσης! Να 'σαι καλά CHEYENNE να μας κατατοπίζεις... lagosian ευχαριστώ εκ μέρους όλου του φόρουμ
Συναγωνιστές +1000 από 'μένα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4