Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα ειναι μια Ρωσιδα μιλφ με ξανθο καρρε μαλλι , ομορφο για μενα προσωπο και σωμα με πιασηματα.Πιθανολογω οτι ειναι περιπου 35-40 χρονων.Την ειχα λοκαρει εδω και πολυ καιρο και ετσι αποφασισα σημερα να την τιμησω.Δουλευε μονη της χωρις την την αλλη ιεροδουλη του οικου , δηλαδη την Κατερινα.Εμφανιστηκε μονη της στο σαλονι και με ευγενικο τροπο ανηγγειλε απλο προγραμμα.Πληρωσα την τσατσα και περασα στα ενδοτερα.Το δωματιο ειναι καθαρο και πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.Εχει και μια τηλεοραση οπου επαιζε μια τσοντα.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Καθισε στο κρεβατι και εβγαλε το ολοσωμο φορεμα της.Εχει λιγα παχακια στην κοιλια , που με το φορεμα τα κρυβει επιμελως στο σαλονι.Εχει ομως πολυ ωραιο φυσικο στητο στηθος.Ηθελα να την καλοπιασω απο την αρχη.
Εγω : Εισαι πολυ ομορφη!
Αννα :Και εσυ εχεις ωραιο εργαλειο!
Εγω ξεκινησα να γλυφω με μανια τα βυζια της αλλα αυτη μου ειπε να το κανω απαλα.Μετα ηρθε η σειρα της κοπελας να με περιποιηθει.Μου εγλειψε τα βυζακια μου , την κοιλια μου κτλ.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Μετα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Παντως η κοπελα παρα τις προσπαθειες της δεν μπορει να το παρει βαθια στο στοματακι της.Της ζητησα να μου γλυψει τα μπαλακια μου αλλα αυτη αρνηθηκε παρολο που τα ειχα ξυρισμενα.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Το μουνακι της ηταν λιγο αξυριστο.Τη γαμουσα σε αργο ρυθμο και τα πρωτα φιλια δεν αργησαν να πεσουν.Μετα απο λιγο γλωσσοφιλιαζομασταν παθιασμενα.Το στομα της μυριζε λιγο τσιγαριλα αλλα εμενα αυτο δεν με χαλασε.Οταν σταματουσαμε να φιλιομαστε η κοπελα με φιλουσε στο στηθος , στα χερια , στα μπρατσα κτλ. Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο.Τη γαμουσα σε αργο ρυθμο και της χουφωνα τις βυζαρες.Ηθελα να τελειωσω με αυτην απο πανω αλλα αυτη αρνηθηκε να ανεβει απο πανω μου ! Φαουλ απο μερους της! Συνεχισα να τη γαμαω στα τεσσερα και ανεβασα ρυθμο.Τη γαμουσα με ολη την δυναμη μου! H κοπελα εβγαζε αληθινα βογγητα και εδειχνε να το απολαμβανει!
Αννα :Τι μου κανεις!!!
Τη σφυροκοπουσα ανελεητα και τις εριχνα συνεχεια σφαλιαρες στον κωλο! Μου αρεσει να ξεσκιζω τα μιλφακια.Κοιταζομασταν στον καθρεπτη και μετα απο λιγο ηρθε το τελος πανηγυρικα στο μουνακι της.
Η κοπελα ντυθηκε , μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο , μου ευχηθηκε Καλο Πασχα και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας , συγκριτικα με την αλλη ιεροδουλη του οικου (Κατερινα) η Αννα ειναι πιο αγαπησιαρα στο δωματιο , συστηνεται δηλαδη στους λατρεις των gfe καταστασεων.Δεν ειναι ομως τοσο προθυμη σε αλλαγη στασεων οσο η Κατερινα , ειναι δηλαδη πιο πιεστικη με το χρονο.Γι'αυτο μαλλον δεν ηθελε να ανεβει απο πανω μου.Θελει να εισαι πολυ διπλωματικος μαζι της στο δωματιο γιατι ειναι λιγο παραξενη.Γενικα μου αφησε αναμεικτικες εντυπωσεις και συναισθηματα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2015
Την πήρα πριν 1 εβδομάδα. Στο σαλόνι τυπική και εντυπωσιακή. Μέσα αγενής και απότομη. Τα παράτησα σε 3 λεπτά με το ρολόι. Δεν είχε νόημα ούτε να παραπονεθώ. Η γυναίκα ή είναι αθεράπευτα κομπλεξική ή είναι τρελή. Εάν το φέρει τόσο βαρέως αυτό που κάνει τότε ας ψάξει για δουλειά στο Harvard άντε και στο ΜΙΤ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1