Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας πάει GYM (παίζουν κάτι μωρά Κατσικογάμης )...είχα τρελές καύλες και έπρεπε να ξεσπάσω... Συνάντηση με συναγωνιστή...και βουρ για Κολωνού - Ιάσωνος... Στο πρώτο που μπήκα είδα το στυλιάρι Χριστίνα,με την απαξιωμένη φάτσα...
Έχει καλό σώμα και σούπερ στητό βυζάκι...
Αφού είδα και μερικές άλλες τελικά επέστρεψα σε αυτήν...

Πλήρωσα και πέρασα δωμάτιο,μετά από συνεννόηση ώστε να καθαριστεί πριν έρθει μέσα...
Έπεσε πάνω μου...με αγκάλιασε και άρχισε να μου τρίβει τον πούτσο...(καύλωσα αμέσως)....ενώ την έτριβα και εγώ σε μουνί και κωλότρυπα....
Μου έγλυψε το στήθος....και το λαιμό,επίσης,ενώ εγώ τίμησα τα απίστευτα βυζάκια της...Κατσικογάμης
Μου αφαίρεσε το εσώρουχο...πέρασε προφυλακτικό και άρχισε μια πίπα,μέτρια θα έλεγα...Γλώσσα

Την γύρισα για 69,έχει πολύ ωραίο μουνάκι...για γλύψιμο...(το τίμησα αρκετά).

Από πάνω δεν ανεβαίνει και έτσι της είπα για ιεραποστολικό... Ευτυχώς έβαλε λίγη κρέμα...και δεν ήταν "αέρα-πατέρα" η φάση...

Έφερε το πόδι της σε μια θέση ώστε να μην κλέβει και έμπαινα όλος μέσα της κάτι που ήταν ιδιαίτερα καυλωτικό...

Ενώ ξεκίνησα χαλαρά,μετά μου είπε να ανεβάσω ρυθμούς -το έκανα- και αυτή έπαιζε με το μουνάκι της...

Το περίεργο είναι ότι είχα καυλώσει τόσο που δεν ήθελα άλλη στάση (1η φορά γίνεται αυτό)...έτσι συνέχισα...
Σε κάποια φάση ενώ είχαμε έρθει πολύ κοντά και κάναμε σεξ αρκετή ώρα,μου είπε - "Θες να τελειώσουμε μαζί"...;
- "Bέβαια",απάντησα...Μεγάλο χαμόγελο Χμμμ;
Πίστευα πως θα βάραγε η πόρτα,αλλά ευτυχώς δεν...

Έτσι -με κάποιους πιτσιρικάδες να φωνάζουν στο σαλόνι-...μετά από λίγο ήρθε το τέλος...Γερο-μύστης


Συμπέρασμα...


Καλή εμπειρία,ταιριάξαμε...ήμουν ο τελευταίος που πήρε στην βάρδια...και δεν δυσανασχέτησε που ψιλοάργησα....
Φυσικά και θα τιμηθεί και πάλι,αν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο στην περιοχή...
Χρόνος 12 λεπτά....περίεργο για αυτόν τον οίκο...Σπασίκλας

Καλές καταθέσεις...Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρίστίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2014
++++.....Κατσικογάμης
16 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks @dimmits...Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2