Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εχω μπει και κανω κριτικες τρομαρα μ , αυτο παιδια εγινε πριν αρκετους μηνες οποτε δεν θυμαμαι ονομα.

Ειχα ηδη παει μια φορα με τρανς και μ αρεσε, οποτε ειμαι να δω τι αλλο παιζει κοντα μ , πιπινου εγω, πιπινου και το μερος! λεω τελεια! παω που λετε.... μ ανοιγει η ιδια, ψηλη ευσωμη , οχι ιδιαιτερα χοντρη , απλα ευσωμη, δεν βαριεσαι λεωωΓερο-μύστης, δινω τα λευτα δινει τα ρεστα και παω στο δωματιο.

Δεν τον ειχα ξαναφαει και ηθελα ενεργητικο , μετα απο λιγο χωρις πολλα λογια, με τα παραπονα της βρεθηκα να τον τρωωΧμμμ;...γρηγορη ξεπετα χωρις συναισθημα ισα ισα να τελειωσω...κατι μου πεταξε, αντιο ηταν? καλο βραδυ? θα σας γελασω!

Εφυγε, ντυθηκα και εφυγα και εγω αρων αρων....ποτε ξανα εκει!Κεφάλι σε τοίχο!

Συγνωμη που δεν εχω ονομα της κοπελας, παντως απο την δικια μ εμπειρια σας προτεινω να αποφυγετε το μερος, φυλης 99 σοφη! την δοκιμασα ξετρελαθηκα, και θα παω μετα τις γιορτες αγκυρασ 1 στην βικυ να δω αν ειναι οσο καλη λενε!
Χαιρετω !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2013
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
5
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2014
όμως την δουλειά της την έκανε Ναϊτη μου.
Γιατί παραπονιέσαι ?
Μήπως ήθελες αίσθημα και όρκους αιώνιας αγάπης ? έτσι είναι αυτά με το συμπάθειο.
15 Απριλίου, 2014
There is not enough love to go round. Ἐποχαὶ μηχανιστικαί, ἄνευ συναισθήματος, κύριὲ μου.
B
bakalhs
17 Απριλίου, 2014
Μεγαλε πηγες για μαλλι και βγηκες κουρεμενος!! Γλώσσα αντι να το χωσεις στον χωσανε! αν το ευχαριστηθηκες ολα οκ!! Γερο-μύστης
M
myrwnas
17 Απριλίου, 2014
Καλορίζικος τύπε....Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4