Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατάπλους από πούτσισμα άσκηση ''ΛΑΙΛΑΨ 14'' και χρειαζόμουν ένα δυνατό γαμήσι για να συνέλθω αφού 4 μέρες περιφερόμουν σαν το ζόμπι μέσα στην φρεγάτα χωρίς να κάνω τίποταMoney MouthMoney Mouth.Υποτονικά τα πράγματα σε Φυλής και Λιοσίων ώσπου ξαφνικά βλέπω ανοιχτό το συγκεκριμένο μπουρδελάκι μετά από πάρα πολύ καιρό στην 3η βάρδιαΕμμμμ.Μπαίνω μέσα και βλέπω μια τσιγγανοβουλγάρα(ρουμάνα) με λευκό σέξι μπλουζάκι μαύρη φόρμα και ροζ αθλητικά παπούτσια.Εξείχαν 2 μεγάλα βυζόμπαλα κι ένα τσιγαράκι.Λέω μέσα μου πολύ κάβλα αυτή η τσατσά άντε να δω και την πουτάνα.Και ξαφνικά σκάει κι η γριέτζω τσατσάρα και μου λέει η τάνια είναι,δουλεύει ακόμα αν θέλεις να περάσειςΚουλΚουλ.Μου σκάει ένα πονηρό χαμόγελο η πουτάνα κι αμέσως σεληνιάζομαι και σκέφτομαι ότι κάτι τέτοιο ονειρευόμουν χρόνια,να μπω στο δωμάτιο και να σκάσει η πουτάνα σαν να είμαστε βόλτα και να γαμιόμαστε σε κανα πάρκοΓλώσσαΓλώσσα.Δίνω το 20ευρώ και μπουκάρω στο καθαρό δωματιάκι.Ίσα που έχω προλάβει να βγάλω την μπλούζα μου και ορμάει μέσα κι η Τάνια και ξεκινάμε παθιασμένα γλωσσόφιλα.Της βγάζω το μπλούζακι και γλύφω δυνατά τις βυζάρες της,δαγκώνοντας και τις ρόγες της.Έχω κατακαβλώσει και μου κατεβάζει φόρμα και μποξεράκι κι αρχίζει να με γλύφει από τον λαιμό ως τα πόδια.Πίπα παθιασμένη με καλή περιποίηση και στις μπάλες.Την ξαπλώνω,της βγάζω το στριγκάκι και γλύφω το υπέροχο τσιγγανοειδές μουνάκι της.Πέρασμα καπότας και σκήσιμο πέρνοντας τα πόδια της στους ώμους μου.Άμεσα εναλλαγή και στήσιμο στα 4 με δική της πρωτοβουλία όπου γυρνούσε κατά διαστήματα για να μου σκάσει γλωσσόφιλα και να μου πει γάμε με έτσι μωρό μου,γουστάρω να με σκίζεις από πίσω.Αφού την κόλλησα στο τοίχο και της έβαλα 2 δάχτυλα στο στόμα κατέθεσα τα υγρά 4 ημερών.Λίγα γλωσσόφιλα ακόμη,χαμογελάκι και εις το επανειδείν.Άλλη μια εμπειρία στην πορνοκαριέρα μου,ήθελα να την επαναλάβω και χθες το βράδι αλλά δυστυχώς ήταν κλειστά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού