Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φτάνοτας στο σαλόνι του ορόφου είδα την υπηρεσία να με περιμένει χαμογελαστή.
– Γεια σας! Αννα κοπέλα, 20 ευρώ, να περάσετε ωραία!
Την επόμενη στιγμή, πριν προλάβω να καθίσω, εμφανιζόταν μπροστά μου μία γυναίκα περίπου στο μέσον της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της, με ίσιο ξανθό μαλλί λίγο πάνω απ' τους ώμους, μέτριο ανατολικοευρωπαϊκό πρόσωπο, προπετές μεσαίο στήθος που καλυπτόταν από το πάνω μέρος του μπεϊμπυντόλλ, γεροδεμένη σωματοδομή.
Την ήξερα απ' το μπουρδελάκι της λεωφόρου Ιωνίας 12˙ εκεί τη συναντούσα στην πρωινή βάρδια.
– Γεια σας! Αννα είμαι, 20 ευρώ παίρνουμε, όλες οι στάσεις, καλή περιποίηση, ελεύθερα πιασίματα, 20 ευρώ και να περάσετε καλά! είπε με μία ανάσα, έχοντας τα χέρια σταυρωμένα πίσω, στο ύψος του κώλου της.
Την κοίταζα και αλέθοντας τα χείλη μου το σκεφτόμουν.
– Θα περάσουμε ωραία! συμπλήρωσε.
Βλέποντάς με να βγάζω το χαρτονόμισμα αμέσως αποχώρησε, ενώ η τσατσά με πλησίασε.
Πέρασα σ' ένα φροντισμένο δωμάτιο και μετά από λίγα λεπτά άκουσα διακριτικά χτυπήματα στην πόρτα.
Ηταν εκείνη.
Σύντομα έμεινε ολόγυμνη.
Πλούσιο ώριμο στήθος, κοιλίτσα, μπουτάρες, κωλάρα! Τα μάτια μου αποταμίευαν την εικόνα και ο ίμερος ξυπνούσε!
Με το που γονάτισε δίπλα μου πάνω στο κρεβάτι, ανασηκώθηκα και αγκαλιάζοντάς την έχωσα το πρόσωπο ανάμεσα στα μεμέ της, φιλώντας και γλείφοντάς τα περιπαθώς, των θηλών συμπεριλαμβανομένων.
Εκείνη με απαλο-ψευτο-χάιδευε με τις άκρες των δακτύλων, κάνοντάς μου ταυτόχρονη μαλακία.
Κάποια στιγμή τα δάχτυλά μου γλίστρησαν ανάμεσα στις ρίζες των μηρών της και στιγμιαία θώπευσα το παχουλό μουνάκι της. Αμέσως την ένιωσα να σφίγγεται, απαγορεύοντάς μου περαιτέρω δραστηριότητα στην περιοχή!
Οχι ότι με πείραξε.
Απαλά φιλάκια και γλειψιματάκια δέχτηκα από τον αφαλό μέχρι τους λοβούς των αυτιών.
Η καπότα εφαρμόστηκε σαν κάλτσα και η πίπα που ακολούθησε ήταν καλή, με παράλληλο απαλο-ψευτο-χάιδεμα των αρχιδιών, αλλά μιας και η στύση ήταν κραταιά, την ξεμουνο-πατο-φάρδωσα (έτσι τουλάχιστον ένιωσα εγώ) στη στάση της γελαδάρισσας, στο ιεραποστολικό και στο ζωώδες πισωκολλητό γονατιστό ξαπλωτό (πάνω στη ράχη της) όπου και έχυσα!
Αποχώρησε αφού μου επιβεβαίωσε πως τα πρωινά βρίσκεται στη λεωφόρο "των ανατολικών παραλίων του Αιγαίου", ενώ τ' απογεύματα "στο νησί".
Επίσης μου ευχήθηκε καλό Σου-Κου και καλό Πάσχα!
Ενώ είχα αρχίσει να γράφω αυτές τις γραμμές, ανακάλυψα πως με τη συγκεκριμένη είχα περάσει πριν σχεδόν 2 χρόνια (9 Ιουνίου του '12) στο ίδιο σπίτι!
Το είχα λησμονήσει εντελώς και όταν "άνοιξα" τις 2 κριτικές της που υπάρχουν εδώ, διαπίστωσα μ' έκπληξη ότι η δεύτερη εμπειρία για την Αννα ήταν η δική μου!
Πάντως από τότε, χθες πρέπει να πέρασα λίγο καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2014
ωραιος φιλε φανουρη+1 παντως την συγκεκριμενη κοπελα την θεωρω πολυ περιεργη και κυκλοθυμικη παλια πριν χρονια την ειχα παρει οταν δουλευε διδυμου8 και δεν ειχα περασει καλα απο τοτε δεν ξαναδοκιμασα ποτε μαζι της συνηθως το παιζει ευγενικη στο σαλονι αλλα μεσα αλλαζει(δεν ξερω αν θα εμφανιστει το σχολιο μου παρατηρω μια δυστοκια προβολης τωρα τελευταια)....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1