Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 162833
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οπως το λεει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου .Εγινε αυξηση τιμων στο συγκεκριμενο στουντιο λογου αυξηση του ενοικιου στο στουντιο και υπηρεσιες μετριες. Το φουλ προγραμμα απο 80 ευρω πηγε στα 100 ευρω. Και το απλο προγραμμα απο τα 40 ευρω πηγε στα 50 ευρω. Τωρα σχετικα μετα κοριτσια θα ξεκινησω πρωτα με την Ρομπερτα. Η Ρομπερτα το μονο που προσφερει ειναι γλυψιμο στα μεγαλα στηθη της ,μου εκανε και λιγο βυζιτα οσο απο τη φυσιολογικη αποψη. Καναμε και αυταρχικο προγραμμα δηλαδει με αφησε και εγλυψα τις μαυρες ομορφες γοβες τις , επειτα φορεσε το στραπον ( ψευτικο πεος 16 εκατοστα με @@ και με ζωνη που δενεται στην μεση ). Ηρθε απο πανω μου και τις εκανα βαθυ λαρυγγι στο στραπον της μεχρι το τελος για 10 λεπτα. Επειτα της ειπα οτι θελω να γαμησει απο πισω στον πρωκτο.Το κοριτσι ειναι επαγγελματιας στο αυταρχικο ξερει και βαζει σιγα- σιγα το στραπον μεσα στον κωλο χωρις κανενα πονο και με γαμησε για 10 λεπτα σχεδον . Θα ηθελα να αναφερω οτι καλο αυταρχικο με στραπον προσφερουν μονο η γνωστης μας η Νταρια και η Ρομπερα ειναι επαγγελματιες σε αυτο το παιχνιδι που εχω γνωρισει στην μπουρδελοκαριερα μου εδω και 20 χρονια. Επισης θα ηθελα να αναφερω οτι το συγκεκριμενο στουντιο εχει ενα πολυ καλο στραπον το οποιο ειναι φιλικο και μπαινει ανετα στον πρωκτο. Ειναι το τζελι. Ελα σε επαφη μαζι μου για περισσοτερες πληροφοριες και που μπορεις να το βρεις.

Και τωρα θα ξεκινησω με την Μαρινα . Η Μαρινα το μονο που μου προσφερε ηταν χαδια σε ολο το σωμα, μου εκανε μασαζ στα ποδια που το ειχα αναγκη, καναμε και λιγο φυσιολογικο σεξ. Επειτα της ειπα οτι ειχα μια ανωμαλη σκεψη που με βασανιζει εδω και 17 χρονια .Αν θυμαμαι καλα ειχα δει σε μια ταινια το 1996- 1997 την ταινια ( σου γκιρλζ ) που επαιζε η γνωστη ηθοποιος Ελιζαμπεθ Μπερκλει που κλωτσαγε ενα εξηγημενο φιλαρακι στο κεφαλι. Της ειπα για την ανωμαλη φαντασιωση μου και οτι θελω και εγω να την πραγματοποιησω. Και δεχτηκε το κοριτσι και μου εδωσε αρκετες σιγανες κλωτσιες και 2 δυνατες κλωτσιες στο κεφαλι. Και μου αρεσε πολυ και πραγματοποιησα την ανωμαλη επιθυμια μου και απο την πολυ ηδονη που με ειχε κυριευσει καποια στιγμη εφτασε το μοιραιο και εχυσα στο πατωμα εκτοξευοντας αρκετο σπερμα. Το κοριτσι μου ειπε οτι ξερει λιγο καρατε και μου ειπε οτι ηθελε να παιξει και λιγο μποξ μαζι μου.

Στην Ρομπερα πληρωσα 100 Ευρω

και στην Μαρινα πληρωσα 50 Ευρω.

Συνολο 150 ευρω εδωσα στο στουντιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρίνα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xebourdelos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού