Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ευρισκόμενος σε μια εκδήλωση κοντά στην Μπουρδελοχώρα και βιώνοντας μοναξιές περιπλεγμένες με καύλες,οδηγήθηκα στα βρώμικα μονοπάτια του πληρωμένου έρωτα.Είχα ακούσει καλά λόγια για την Αλιόνα,την οποία παραδόξως δεν είχα ξαναπάρει ποτέ.Οπότε μη χάνοντας χρόνο πήγα στοχευμένα στο μπουρδελάκι της Διδύμου 18 και περίμενα υπομονετικά στο σαλόνι του εν λόγω ιδρύματος.Μετά απο κανένα 10λεπτο παρουσιάζεται η Αλιόνα,μια γκίλφ με πολύ αδύνατο σώμα,πλαστικά μαστάρια και κάπωςπερίεργη φάτσα,η οποία δεν με χάλασε καθόλου.Η υπηρεσία ανακοίνωσε μουνάκι,ελεύθερο στοματικό,ισπανικό και αυταρχικό(προφανώς για τους μερακλήδες).Έδωσα το 20άρικο και μπήκα.Για να είμαι ακριβής το έδωσα με πόνο ψυχής γιατί πίστευα ότι μάλλον θα πήγαινε χαμένο.Περίμενα κανένα μισάωρο,γιατί υπήρχαν και άλλοι συναγωνιστές πριν απο εμένα.Μου άρεσε που περίμενα τόσο,γιατί κατάλαβα ότι δεν είναι καμία ξεπέτα.Στη συνέχεια χτύπησε την πόρτα για να μπεί στο δωμάτιο,και φόραγε ένα ωραίο συνολάκι εσωρούχων,λευκό στο χρώμα με πολλα κορδονάκια και δαντελίτσες,το οποίο τονιζόταν πολύ περισσότερο απο το blacklight.Να τονίσω ότι είναι πολύ αδύνατη και φαίνονται κοκκαλάκια,πράγμα που δεν σε χαλάει αφενώς,αλλά σε ανησυχεί αφετέρου,γιατί η νευρική ανορεξία θερίζει.Μπήκε μέσα,με ρώτησε ευγενικά πως με λένε και ότι με έχει ξαναδεί,αλλά δεν έχουμε βρεθεί στα ενδότερα ποτέ,με ανγνώρισε και απο την πρώην εργασία μου(πρόλαβα και πήρα σύνταξη) και περάσαμε ένα δίλεπτο συζητώντας,χωρίς άγχος και βιασύνες.Μετά ήρθε επάνω μου και άρχισε να μου φιλάει το λαιμό,να μου γλύφει το στήθος(έκανε και φιλοφρήνηση περί της φυσικής καταστάσεως μου,παρά την ηλικία μου),μετά μου φίλαγε τα πόδια,μου έκανε ισπανική τρομπέτα και ξεκίνησε ακάπωτο τσιμπούκι.Σε κάποια φάση με έβαλε να κάτσω σε γωνία 45 μοιρών και μου έκανε γλυφοκωλάδα(!!!!!).Πρώτη φορά μου κάνουν γλυφοκωλάδα...Μου άρεσε τελικά και με εξέπληξε.Εν συνεχεία την διακόρευσα ιεραποστολικώς και το τέλος επήλθε σε στάση γελαδάρισσας.Μπορώ να πώ ότι παρά το γεγονός ότι δεν της το είχα και ότι δεν πιστεύω εύκολα κριτικές συναδέλφων συναγωνιστών,με έβγαλε ασπροπρόσωπο.Πέρασα καλά,έκανα κάτι νέο,ήταν ευγενική τα μάλλα και μπορώ να πώ ότι θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.069
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2014
πληροφοριες λενε οτι αδυνατισε λογο καποιων νοσηματων και εξετασεων...ετσι μου ειπαν...δεν το ξερω απο πρωτο χερι...αλλα ολα τα ακαποτα που κανει και τις γλειφωκολαδες δε σας τρομαζουν???
12 Απριλίου, 2014
απαντηση προς τον τιτλο σου!!
Ειπαμε να γαμησουμε... οχι να φαμε κοτοσουπα!!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
12 Απριλίου, 2014
Περί ορέξεως....
12 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πληροφοριες που μπορει να ειναι και ανυποστατες φημες και μπορει να διαδιδει ο καθενας καλο ειναι αν δεν ειμαστε απολυτα σιγουροι για κατι να μην αναπαραγουμε πραγματα διασυροντας ανθρωπους.ενταξει εγω δε θα βαλω και το χερι μου στη φωτια για το αν ειναι ενταξει οχι μονο για την συγκεκριμενη αλλα για ολες τις κοπελες αφου δεν εχω δει ποτε αδειες εργασιας οι εξετασεις πλην ελαχιστων περιπτωσεων.Τωρα οσον αφορα τα ακαποτα ο καθενας που ειναι υπευθυνος και ωριμος για τις πραξεις του μπορει να λαμβανει τις απαραιτητες προφυλαξεις για την προστασια και υγιεινη του.Οποτε καλο ειναι να μην δημιουργουμε εντυπωσεις χωρις σοβαρα στοιχεια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4