Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Ξενοδοχεία 128133
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχουμε και λέμε

Χώρος:Δύο διαφορετικά δωμάτια δοκίμασα,το ένα λίγο πιο άνετο,είχε και το μπάνιο μέσα στο δωμάτιο(χωρίζει ο χώρος με μια κουρτίνα).Αυτό επίσης είχε και κρεμάστρες στον τοίχο για τα ρούχα.Ντουλάπες δε θα βρείτε σε κανένα δωμάτιο.Μικρά γενικά σαν επιφάνεια,κέντρο γαρ.

Καθαριότητα:Και στα δύο δωμάτια που έμεινα,στην αρχή όταν μπήκα μου μύρισαν σκυλοτροφή Money Mouth Άνοιξα παράθυρο,στη μία περίπτωση κάπνιζε κ η κοπέλα σαν φουγάρο,problem solved Γλώσσα
Από πετσέτες έχει προσώπου,σώματος,μεγάλο μπουρνούζι,όλα εις διπλούν.Σφραγισμένα ζελατινάτα όλα.Όπως και δύο ζευγάρια παντόφλες.Δε λείπει και η πετσέτα-πατάκι μπάνιου.Μονάχα ένα σαπούνι στο νιπτήρα και ένα μικρό μπουκαλάκι shower gel για το ντούζ.Μοκέτες κτλπ σχετικά νορμάλ,ούτε βρώμικα αλλά ούτε και πεντακάθαρα.

Σέρβις:Τη μία φορά ήταν μια κυρία στη ρεσεψιόν κάπως απότομη μου φάνηκε και λίγο αγενής.Την επομένη δούλευε ένας εξυπηρετικότατος τύπος,κανονικός κύριος,ευγενέστατος,σοβαρός παρ΄όλο το ύφος του ξενοδοχείου Σπασίκλας

Πρόσβαση/parking:Βολική τοποθεσία.Δίπλα σε σταθμό μετρό.Μέτρησα 7-8 θέσεις πάρκινγκ στο στενό παραδίπλα.

Αναμονή:Απολύτως καμία.Άμεση εξυπηρέτηση.Δεν περίμενα καθόλου.

Διακριτικότητα:Άψογη από πλευράς προσωπικού.Από πλευράς ενοίκων του ξενοδοχείου δεν είδα και κανέναν Εμμμμ Όσον αφορά την ηχομόνωση επίσης δεν άκουσα τίποτα από διπλανά δωμάτια που αναφέρθηκε.Τι να πω,ίσως να είμαι κουφάλογο Μεγάλο χαμόγελο

Σχέση ποιότητας-τιμής/κόστους:Στα 24 ευρώ η ημιδιαμονή δεν είναι και άσχημα.Κυρίως λόγω κεντρικής τοποθεσίας συν το ότι δεν είναι κανα ερείπιο.Αν έπαιζε στα 20 ευρώ θα τα δικαιολογούσε απόλυτα.
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.770
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, callahan, ILIAS1339 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού