Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λόγω ενισχυμένης αστυνόμευσης,αλλά και βιασύνης ένεκα επαυξημένων υποχρεώσεων,κατέβηκα στην Χώρα των Λεπρών για ένα πήδημα με όποια έβλεπα μπροστά μου.Τελικά δεν εξελίχθηκε έτσι,καθώς καμία δεν με ενθουσίαζε.Μπήκα,λοιπόν,και σε αυτό το σπίτι,καθώς γενικά δεν έχω πάει ποτέ τόσο ψηλά στην Ιάσωνος,λόγω των διαφόρων ναρκοτοξοβόλων.Βγήκε μια ωραία γαμεύσιμη τσατσά και παρουσίασε μια κοντή περί το 1,55,μάλλον βαλκάνια γυφτοπούλα,με τεράστιους μαστούς περί το 3 νούμερο και στρουμπουλή κωλάρα και μας έταξε ελεύθερο στοματικό,69,ελεύθερα πιασίματα,πρωκτικό σεξ και όλα αυτά χωρις βιασύνες.Μπήκα μόνο και μόνο για να σοδομίσω,καθώς είχα καιρό να σκίσω κολαράκι.Μπήκε μέσα η πουτάνα και κάτι είπε βαριεστησμένα σε κάποια βαλκανική γλώσσα και άρχισε να μου φωνάζει σε κάτι ακαταλαβίστηκα.Της είπα να σκάσει,πολύ απλά,όπως και έκανε.Πήγε να πιάσει το μισοσηκωμένο μου παπάρι και να αρχίσει να το γλύφει και την παρότρυνα να βάλει καπότα.Δεν ξέρω αν με κατάλαβε ή αν κατάλαβε μόνο την λέξη καπότα,αλλά με μια δυσαρέσκεια μου την πέρασε και ξεκίνησε μια πολύ κακή πίπα,που απλά τον είχε στο στόμα της και μπορεί να παλλινδρομούσε με ρικά χιλιοστά.Εμένα παραδόξως μου είχε σηκωθεί και την έβαλα ιεραποστολικά για να την γαμήσω.Έβαζε αντίσταση στα σφυροκοπήματά μου,αν και το μουνί της είχε μπόλικο γράσο και δεν ήταν στενό.Μετά την γύρισα και πήρα να της τον περάσω στον κώλο και πριν προλάβω να τον ακουμπήσω στην κωλότρυπα άρχισε τα "Μεγκάλος","Ντεν κάνει κώλο" κτλ κτλ κτλ...Εκεί λοιπόν,γαία πυρί μιχθήτω.Όσο σπάσιμο που έκανε,φρόντισα να το βγάλω πάνω της.Την έβαλα στο μπρούμυτο,πάτησα μια ροχάλα στην ήδη ξεσκισμένη και λιπασμένη της σούφρα και την ξεκώλιασα με λύσσα,ως διαολισμένος.Την έχυσα στην πλάτη και μετά με νεύρα και φωνές την διαολόστειλα.Ντύθηκα τάχιστα και βγαινοντας έξω συνέχισα το πανηγύρι.Ζήτησα τα λεφτά μου πίσω,τα οποία και πήρα,γιατί το σαλόνι ήταν τίγκα,αλλά τα δωμάτια άδεια και βγαίνοντας τους είπα να φύγουν γιατί μόνο τα λεφτά τους θέλουν και στην τελική δεν θα γαμήσου.Ποτέ δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο,αλλά εκείνη με είχε φέρει στα όριά μου.Δεν ήθελε να πάρει πίπα,δεν ήθελε να γαμηθεί απο μουνί,μιλούσε άσχημα και είχε περίεργο τόνο φωνής και ήταν και μπάζο.Η άρνηση πρωκτικού σεξ ήταν το κερασάκι στην τούρτα,γιατί πέρασα μόνο και μόνο για αυτό.Δεν με ενδιαφέρει αν πλήρωσα "μόνο" 10 ευρώ,καθώς τόσα μου ζήτησαν,αλλά με πείραξε το γεγονός ότι πήγε να μου φάει η κάθε σάπια τα λεφτά μου.Υπάρχουν συναγωνιστές που βγάζουν μεροκάματο 10 ευρώ και πάει η γύφτισσα να μας τα φάει στο 3λεπτο τσάμπα;Πλήρωσα και θα εξεργυρώσω.Τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.058
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2014
Κοινώς τα έκανες"πουτάνα"...και καλά έκανες.Απορία μου δημιουργεί το πως δέχτηκαν τσατσά και πουτάνα, να σου δώσουν τα λεφτά σου πίσω,αφού στην τελική γάμισες..έστω και μέσα στα νεύρα.Μου φαίνεται πως πρέπει τα φαινόμενα αυτά να αυξηθούν, μήπως και βελτιωθούν κάπως οι υπηρεσίες...Και δεν μιλάω μόνο για την χώρα των λεπρών !!
10 Απριλίου, 2014
την ιδια απορια εχω κ γω...πως σου δωσανε λεφτα πισω,απο την στιγμη που γαμησες κ εχυσες...
τεσπα,+1 γιατι τα γραφεις καλα...Κατσικογάμης
11 Απριλίου, 2014
Ωραίος ρε φίλεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΚουλΚουλ.έτσι πρέπει να ξηγιούνται όλοι οι μπουρδελιάρηδεςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
11 Απριλίου, 2014
Παράλειψη.

Έπρεπε να σου δώσουν και τρία κουπόνια των 10€ για μελλοντικές επισκέψεις.
11 Απριλίου, 2014
Αφού μετά από τέτοια αντιμετώπιση δεν σου ..."έπεσε" Θυμός και κατάφερες να την ξεκωλιάσεις, άξιος!!!! Γερο-μύστης
11 Απριλίου, 2014
Μου τα έδωσαν γιατί στο σαλόνι περίμεναν καμιά 15 Πάκιδες.Σου λέει καλύτερα να δώσω ένα δεκάευρο σε δαύτον για να σηκωθεί να φύγει,καθώς και η τσατσά θα είχε μάθει τι παίχτηκε στο δωμάτιο ή θα είχε ακούσει καραμούζα και απο άλλους συναγωνιστές,με σκοπό να πιάσουμε 3-4 Πάκιδες.Δεν μου έκαναν χάρη.Απλά εκμεταλλεύτηκατο γεγονός ότι το σαλόνι ήταν πίττα και ότι δεν θα ρισκάρουν μανούρα με τόσο κόσμο,όπως και έγινε.Μην νομίζετε ότι είναι καμία πολυεθνική και ότι δεν δίνουν λεφτά πίσω.Μπουρδέλλο είναι και κοιτάνε να έχουν μέγιστο κέρδος με το τίποτα.Τα 10 ευρώ που επέστρεψαν,σε συνδυασμό με το τσάμπα πήδημα είναι ένας κόκκος άμμου στο μουνί της γυφτοπουτάνας και της επιχείρησης.Σκέφτεστε να κάθόμουν εκεί και να έκανα μανούρα κανένα μισάωρο,πάνω στην ώρα αιχμής της 2ης βάρδιας;Θα έρχόταν και καμία σκατόφατσα αλβανιάρης να το παίξει νταβάς,θα τις έτρωγε,καθώς αυτοί μόνο μαγκιά,κλανιά και κώλος φινιστρίνι είναι(βλέπεις η μαστρωπεία διώκεται ποινικά και επισύρει ωραιότατη ποινή,οπότε σιγά μην ρισκέρει το τομάρι του για το 10ευρο της πουτάνας),θα τις έτρωγε (ένεκα μακροχρόνιας ασχολίας με πολεμικές τέχνες) και όταν θα ερχόταν η αστυμονία θα έτρωγε επίσης και μια ωραιότατη μήνυση για απόπειρα ξυλοδαρμού,κλοπής,δολοφονίας εκ προμελέτης,μαστρωπείας,εξύβρισης και ότι άλλο μου ερχόταν στο μυαλό εκείνη την ώρα.Ποιός θα έχανε;Εγώ,ένας καθαρός και νομοταγής πολίτης ή ένα παράνομο μπουρδελάκι με μπράβους,ενδεχομένως και αδήλωτες πουτάνες,το οποίο και θα σφράγιζαν;Οπότε έπεσε το 10άρικο,ευχαριστήθηκα χέσιμο,έβγαλα βίτσια και όλοι είμαστε χαρούμενοι.
12 Απριλίου, 2014
Εγω παλι δεν εγκρινω την συμπεριφορα σου..αφου τελικα εχυσες γιατι πηρες πισω τα λεφτα?? η δυστυχισμενη αυτη κοπελα δεχεται τον καθε κομπλεξικο ανεραστο που δεν τον θελει καμμια γυναικα και ξεσπαει τα κομπλεξ του επανω της..και μονο που την πηδηξες ετσι απο πισω με σκοπο ισως να της κανεις και ζημια δειχνει τι κομπλεξαρας εισαι..επρεπε ναναι κανα νταβατζης κρυμμενος μεσα κει να σου ξηγηθει αλμυρο φυστικι.. αλλα τοτε θα σου εφτανε το σκατο στην καλτσα θρασυδειλε και θα εφευγες σαν βρεγμενη γατα..Θυμός
M
myrwnas
12 Απριλίου, 2014
Εγώ θα έλεγα σε όσους γίνονται πολύ μάγκες που "η κάθε γύφτισσα τους έφαγε 10 ευρώ", να έχουν υπόψη ότι η κάθε κοπέλα μπορεί να είναι θύμα τράφικινγκ ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
12 Απριλίου, 2014
για την ασχημη συμπεριφορα στην κοπελα κριμα
για την επιστροφη 10αρικου καλως εκανες -ειναι κατι που πρεπει ολοι να το κανουμε -
12 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πήηρα πίσω τα λεφτά μου ,επειδή πολύ απλά δεν πήρα τελικά αυτό που πήγα να πάρω.Δεν είμαι κομπλεξικός φίλε μου,επειδή πήρα αυτά που διαφημίζονταν στο σαλόνι.Είπε κώλο,πήρα κώλο,τον οποίο δεν ήθελε να δώσει μόνο και μόνο για να μου τα πάρει.Δεν πάω στα μπουρδέλα να λυπηθώ κανέναν,ούτε να μπώ στην θέση τους,αλλά πάω να ικανοποιήσω τις δικές μου ορέξεις και να φύγω σεξουαλικά κορεσμένος.Αν ήθελα γκρίνια,ιστορίες για αγρίους κτλ θα ξαναπαντρευόμουνα.Βέβαια αν εσύ έχεις διάφορα συμπλέγματα ή είσαι αγαπούλης,το οποίο είναι δικαίωμά σου,μπορείς να χαρίζεις λεφτά και να ξεθαρρεύουν για να πιάνουν μαλάκες όλο και περισσότερους.Μια-δυο παρόμοιες συμπεριφορές να παιχτούν,τότε θα δείς πως θα βελτιωθεί η συμπεριφορά τους,αλλά και οι υπηρεσίες.Όταν λές κάτι το κάνεις.Τέρμα.Όσο περί νταβάδων,εξήγησα παραπάνω για το τι παίζει.Και αν έβγαινε κανείς απο πουθενά,ξέρω να προστατεύω το τομάρι μου πολύ καλά και ότι και να γίνει δίκαιο θα έχω,καθώς εμένα,σαν πελάτη,δεν με αγγίζει η νομοθεσία,αλλά αντίθετα η μαστρωπεία,η διατήρηση παράνομων οίκων ανοχής,οι τραμπουκισμοί κ.ο.κ. θέτουν σε κίνδυνο τους μπουρδελούχους και τους υπαλλήλους τους.Αλλά η τσατσά μου τα έδωσε ησύχως και χωρίς αντίρρηση,γιατί ήξερε ότι το προς προώθηση εμπόρευμα ήταν για πέταμα.Αυτά.
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2