Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 557625
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Nυχτερινό πέρασμα από Πειραιώς και σταση στο Κατσικογάμηςίδρυμα για μια συνεδρία χωρίς πολλές απαιτήσεις.Στην βάρδεια ηταν η ΡΟύμπυ (το μονο που θυμάμαι ήταν πως είχε φουντωτά μαλλιά και έβγαζε κάτι ακαθόριστο για το τι θα επακολουθησει μέσα και η Αναστασία (Καστανοκόκκινα ίσα μαλλιά καθημερινό nextdoor πρόσωπο γύρω στα 25 ωραίο φυσικό σώμα που πλησιάζει αρκετά τις φωτογραφίες )που στο σαλόνι μετέδιδε μια αίσθηση ηρεμίας (ότι έπρεπε για την περίπτωσή μου εκείνη την στιγμή μια και δεν ήθελα πολλλα πολλά) .Πορνοεισιτήριο των 50 για απλό πρόγραμμα και είσοδος στο δωμάτιο.Λοιπόν όπως εμφανίζεται στο σαλόνι είναι ακριβώς έτσι και στο δωμάτιο.Χαλαρή χωρίς βιασύνες ,κλίνει πρός το GFE (χωρίς να φτάνει σε επίπεδα ζαχαρώματος) και σε εμπνέει για απλό χαλαρό σεξάκι χωρίς πολλές απαιτήσεις άλλα και χωρίς να κάνει κάτι που θα σε ενοχλήσει .Είναι μια εντελώς nextdoor girl φάση που αν σου καθόταν εξω δεν θα έλεγες όχι άλλα δεν θα σου γινόταν και έμμονη ιδέα.Γενικά είναι δεκτική ευγενική δεν δυσανασχετισε σε τίποτα (πάντα στα λογικά πλαίσια του πορνοπρογραμματος αλλά μάλλον δεν θα έχω να λέω τίποτα στα δισεγγονά μου.Στα 20 είναι vfm και θα γιν'ομουν υακτικός πελάτης ,στα 30 όλα οκ ,άλλα στα 50 δεν νομίζω να προσπαθήσω δεύτερη φορά (αν και μπορεί αν γνωριζόμασταν καλύτερα να ανέβαζε απόδοση.Προτείνεται σε όσους δεν βρίσκουν στανταράκια αλλά δεν θέλουν και να διακινδυνευσουν την ψυχική τους ηρεμία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού