Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειδα τη barbie απο το tread στο Αγκυρας και αποφασισα να παω να τη δω. Καθισμενος στο σαλονι βγαινει το μωρο μου χαμογελαει και παθαινω πλακα ΤΟΥΜΠΑΝΟ.ψηλη,ποδαρες,βυζαρα κορμαρα μοντελε. Δινω τα 30 ευρω και μπαινω στο δωματιο ο χωρος καθαρος. Μετα απο λιγο ερχεται η καυλα και μρ βρισκει ορθιο μπροστα στο κρεββατι κλεινει την πορτα και αρχιζει να λικνιζεται στους ρυθμους του τραγουδιου που ακουγε. Καθως χορευε κατεβαζε το ροζ φορεματακι της αισθηδιακα και ομορφα.ρρχεται μ αγκαλιαζει και αρχιζει να με φιλαει παντου. Αναμμενος και γω αρχιζω να χουφτωνω τις βυζαρες της κωλαρα της και τη μουναρα της, την ριχνω στο κρεββατι και αρχιζω να τη φιλαω τις υπεροχες μπουταρες της που ειναι και το φετιχ μου. Το μωρο μοσχοβολει και βγαζει κραυγουλες καυλιαρικες. Φουντωμενος καθως ειμαι της ζηταω να περασουμε αμεσως στο προφυλακτικο για να την γαμησω με τα ποδια ανοιχτα βλεποντας το ομορφο προσωπακι της.τις βυζαρες της και κυριως τις ατελειωτες ποδαρες της,της τον χωνω γιατι δεν αντεξα πολυ και εχυσα γρηγορα. Εκεινη μου πε θα θελα να το ρυχαριστηθουμε περισσοτερο και της ειπα την επομενη φορα.προκειται για ενα υπεροχο πλασμα ευγενεστατο και κυριως παρα πολυ καυλιαρικο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Barbie
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού