Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452202
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απέχοντας απ' το χώρο των studio ένα χρόνο σχεδόν λόγω κάποιων οικονομικών δυσκολιών στην αρχή και λόγω κάποιων προσωπικών θεμάτων στη συνέχεια, τον τελευταίο καιρό γυρόφερνα στο μυαλό μου μια τέτοια επίσκεψη. Αφορμή στάθηκε μία τυχαία γνωριμία μου με τη Δανάη μέσω ενός μέσου κοινωνικής δικτύωσης. Χωρίς να το πολυσκεφτώ, η πολυπόθητη επίσκεψη στην κοπέλα έγινε αργά το βράδυ μετά τις 11:00 την Τετάρτη 2 Απριλίου στο studio Κηφισού 30, παρέα με δύο εκλεκτούς συναγωνιστές - μέλη του site. Η πρόσβαση στο οίκημα με αμάξι είναι πολύ εύκολη και δεν τίθεται ζήτημα parking. Έχοντας δει μόνο "επαγγελματικές" φωτογραφίες της Δανάης στις οποίες δε φαινόταν το πρόσωπο, ήμουν σχεδόν αποφασισμένος εκ των προτέρων να περάσω μαζί της στο δωμάτιο παρότι δεν υπήρχαν κριτικές της εδώ. Περνώντας στον καλοβαλμένο χώρο του studio μας υποδέχτηκε η ευγενέστατη τσατσά της οποίας, σημειωτέον, η συμπεριφορά ήταν υποδειγματική καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής μου στο χώρο. Μετά από πολύ μικρή αναμονή στο σαλόνι καθώς κατά καλή μας τύχη και οι δύο κοπέλες της βάρδιας ήταν ελεύθερες, εμφανίστηκε στο σαλόνι μία εξίσου ενδιαφέρουσα κοπέλα της οποίας το όνομα τώρα μου διαφεύγει και κατόπιν όλο τσαχπινιά και νάζι η Δανάη, της οποίας η παρουσία σίγουρα δεν μπορεί να περάσει απαρατήρητη από οποιονδήποτε αρέσκεται σε νταρντάνες κοπέλες που έχουν "θέμα", ήτοι καμπύλες: Ηλικία 21 ετών σύμφωνα με δήλωσή της. Καταγωγή μισή Ελληνίδα, μισή Σέρβα όπως παρουσιάστηκε από την τσατσά. Ύψος κανονικό για γυναίκα, με μαύρα μακριά εντυπωσιακά μαλλιά. Γλυκύτατο πρόσωπο με μικρό πρόβλημα στα δοντάκια της, στοιχείο το οποίο όμως τονίζει την παιδικότητά της. Πληθωρικό σώμα με καμπύλες και σκουρόχρωμη βελούδινη επιδερμίδα, στήθος πολύ μεγάλο φυσικό το οποίο είναι μακράν και το πιο δυνατό της σημείο, λίγη κοιλίτσα χαρακτηριστικό όμως μάλλον αδιάφορο για βυζολάτρεις. Ελάχιστα παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια (πλην όμως ο κώλος της είναι εντυπωσιακότατος ειδικά όταν είναι στα 4, λεπτομέρειες παρακάτω στην περιγραφή της συνεύρεσης) και μεγάλο καβλιάρικο tattoo χαμηλά στην πλάτη. Γενικά είναι must για λάτρεις των πληθωρικών γυναικών με πιασίματα και αντενδείκνυται για λάτρεις των skinny γυναικών με σώμα μοντέλου. Βλέποντας λοιπόν απ' το σαλόνι ότι η Δανάη είναι ό,τι πρέπει για τα γούστα μου, χωρίς να το σκεφτώ ανακοίνωσα στην υπηρεσία την πρόθεσή μου να περάσω στο δωμάτιο μαζί της και αυτή μου άφησε το περιθώριο να διαλέξω και δωμάτιο ανάμεσα σε ένα πράσινων αποχρώσεων με στρογγυλό κρεβάτι και ένα κόκκινων αποχρώσεων με τετράγωνο κρεβάτι. Επέλεξα τελικά το δεύτερο και μπαίνοντας μέσα μου έκανε μεγάλη εντύπωση η καθαριότητα και ο πλήρης εξοπλισμός του, όλα στην εντέλεια, καθαρά σεντόνια, νιπτήρας, ντουζιέρα, παντόφλες, αφρόλουτρα, επιπλέον μία βιτρίνα με ερωτικά βοηθήματα για τους φίλους των παιχνιδιών. Μετά από ολιγόωρη αναμονή μπήκε στο δωμάτιο αεράτη η Δανάη με ένα τεράστιο χαμόγελο στα χείλη της το οποίο δημιουργεί οικειότητα απ' την πρώτη στιγμή της συνεύρεσης. Αγκαλιές, φιλιά, οι πρώτες μας κουβέντες είχαν να κάνουν με το μέσοι κοινωνικής δικτύωσης με αφορμή το οποίο ήρθαμε σε επαφή. Στη συνέχεια ξαπλώσαμε κι οι δυο στο κρεβάτι κι εκεί αντιλήφθηκα πως η λέξη "βιασύνη" δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο της συγκεκριμένης κοπέλας: Σχεδόν ξεχαστήκαμε με την κουβέντα συζητώντας για ο,τιδήποτε μπορούν να συζητήσουν δυο άνθρωποι που γνωρίζονται για πρώτη φορά, παρότι είχα δίπλα μου ένα απίστευτα sexy πλάσμα με τράβηξε η τσαχπινιά της, το νάζι της, είχε ήδη δημιουργηθεί μια πολύ ζεστή ατμόσφαιρα ανάμεσά μας πριν καν κάνουμε το παραμικρό μαζί. Κάποια στιγμή λοιπόν γυρνάει η Δανάη και μου κάνει "Τί θα γίνει sex θα κάνουμε καθόλου;" και βάλαμε κι οι δυο τα γέλια. Σαν δύο άτομα λοιπόν που έχουν φιλική σχέση μεταξύ τους και κάποια στιγμή τη βλέπουν αλλιώς και αποφασίζουν να πηδηχτούν, ξεκίνησε η συνεύρεσή μας: Αρχικά περιεργάστηκα το κορμί της σπιθαμή προς σπιθαμή. Αμέσως μετά ξάπλωσα, η κοπέλα ήρθε από πάνω μου και άρχισε να μου δίνει φιλιά σε όλο μου το σώμα και να τρίβει παράλληλα το τεράστιο στήθος της στο επίμαχο σημείο του σώματός μου κάνοντάς με "τούρμπο" εξ' αρχής. Στη συνέχεια πέρασε σκουφάκι και άρχισε μία αρκετά καλή πίπα, υστερεί λίγο σε πάθος και τεχνική στη συγκεκριμένη δραστηριότητα αλλά στα συν είναι ότι γλείφει ανά διαστήματα και τα @@άκια. Αμέσως μετά ήρθε η σειρά μου να της κάνω στοματικό με καλή ανταπόκριση από μεριάς της, σημειωτέον ότι έχει αρκετά μεγάλα μουνόχειλα τα οποία με έκαναν να μη θέλω να ξεκολλήσω απ' το "γατάκι" της. Κατόπιν, όντας πολύ καβλωμένος σηκώθηκα όρθιος φέρνοντάς τη καθιστή στην άκρη του κρεβατιού και κάναμε ένα τέλειο ισπανικό, σ' αυτό η Δανάη είναι καταπληκτική στήνοντας σωστά το στήθος της και μιλώντας πρόστυχα όπως πρέπει κατά τη διάρκειά του. Ακολούθως περάσαμε στο σκληρό ροκ με δύο στάσεις και άριστη ανταπόκριση από μεριάς της, πρώτα εκείνη ξαπλωμένη ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού κι εμένα όρθιο να τη σκίζω και δεύτερη στα 4 να τη σφυροκοπάω με θέα την κωλάρα της με το τατουάζ, όπου κρατήθηκα για να μην τελειώσω (παρεμπιπτόντως κάνει και πρωκτικό πρόγραμμα το οποίο δυστυχώς δεν πήρα εξ' αρχής και το μετάνιωσα). Το τελείωμα ήρθε στις βυζάρες της με δική της προτροπή, συγκεκριμένα στήθηκε στην άκρη του κρεβατιού κρατώντας το στήθος της και αφού τον έπαιξα για λίγα δευτερόλεπτα ενώ παράλληλα της έδωσα δυο - τρία έντονα γλωσσόφιλα ήρθε το τέλος με τη Δανάη να μου πετάει τη θεϊκή ατάκα "Πω πω εσύ με μούσκεψες". Αμέσως μετά σηκωθήκαμε, σκουπιστήκαμε, πλυθήκαμε και αφού η κοπέλα έκανε την διαπίστωση πως "Κριός εγώ, Λέων εσύ, δε θα μπορούσαμε να μην περάσουμε καλά μαζί", βγήκε απ' το δωμάτιο αφού πρώτα με αγκάλιασε και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα κι εγώ την ευχαρίστησα από μεριάς μου. Φεύγοντας με ευχαρίστησε η τσατσά ευγενέστατη για μια ακόμα φορά. Συμπερασματικά το σημαντικό σ' αυτή μου τη συνεύρεση είναι ότι φεύγοντας απ' το studio ένιωσα όχι σαν να είχα μία ακόμη άριστη μεν από επαγγελματική άποψη, τυπική όμως δε συνεύρεση αλλά σαν να είχα μια ουσιαστική γνωριμία και να ήρθα πιο κοντά με μια κοπέλα που θα μπορούσα να είχα συναντήσει και κάπου εκτός της δουλειάς της, η οικειότητα και η ζεστασιά που δημιουργεί η Δανάη με τον πελάτη της είναι το κάτι άλλο. Στην κατηγορία συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες έβαλα 9 μόνο και μόνο επειδή ώρες - ώρες δείχνει έναν ερασιτεχνισμό σε κάποιες σεξουαλικές δραστηριότητες, πράγμα το οποίο βέβαια εξηγείται απ' το γεγονός ότι δεν κάνει πολύ καιρό αυτήν τη δουλειά αλλά πιστεύω ότι είναι θέμα χρόνου να γίνει αστέρι τελειοποιώντας την απόδοσή της σε ό,τι υστερεί. Απ' την άλλη όμως ο τρόπος που προσεγγίζει τον πελάτη είναι τέτοιος που φυσικά αναπληρώνει το χαμένο έδαφος. Ο ορισμός του G.F.E. λοιπόν, προσωπικά θα την ξανατιμήσω στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.583
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2014
ε καλά κ συ το πιο γλυκό gfe στον χώρο των στούντιο....το τουλάχιστον υπερβολικός....Γλώσσα
09 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις πάει μαζί της ώστε να έχεις άποψη; Πήγαινε και τα λέμε...
09 Απριλίου, 2014
Και παλι μαυρο (0/3) γιατι ο τροπος γραφης της κριτικης χωρις διαστηματα και παραγραφους απλα ΔΕΝ διαβαζεται.
ΚΟΥΡΑΖΕΙ !!!!!!

Και νΑ πεις οτι δεν στο εχω πεο 100 φορες απο κοντα............
Εσυ τον χαβα σου. Τσιμπα μια αρνητικη λοιπον.

ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
10 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.youtube.com/watch?v=ow6t6-CIESQ
10 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

0/8 καλα τα πας...........
Συνεχισε ετσι !!!!!!!!!

ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
10 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόλις γλίτωσα την παρθενιά, βρέθηκε ένας άγιος άνθρωπος που μου 'δωσε θετική ψήφο... Άτιμε έχεις δώσει γραμμή σε όλους τους κοινούς μας γνωστούς να με μαυρίσουν δεν εξηγείται αλλιώς, σχεδόν σε όλες τις κριτικές μου ήταν μοιρασμένες οι αρνητικές και οι θετικές ψήφοι!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6