Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560602
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα λοιπον και μιας και η καυλες ειχαν φτασει ταβανι μπαινω στο site του πειραιως.Απογευματινη βαρδια Αννα και Σαντρα.
Την Σαντρα δεν την ξέρω καθολου αλλα με την Αννουλα ειχα καλες συνευρεσεις παλαιοτερα οπότε μηχανακι και προς πειραιως μερια ...
Φτάνω γυρω στης 17 00 ,ανεβαινω τα σκαλοπατια ,χτυπαω και μου ανοιγει η υπηρεσια.Λιγα λογια για το συγκεκριμενο studio μιας και πηγαινω συχνα.Η συγκεκριμενη υπηρεσια ειναι οτι καλυτερο εχω δει σε στουντιο παντα ευγενικη και χαμογελαστη.10 με τονο λοιπον .
Δωματια πεντακαθαρα δυο με ντουζιερα σφραγισμενη πετσετσα μηχανη χαρτιου ολα κομπλε.Με ρωταει για ποια ηρθα μιας και γνωριζει οτι παντα η επισκεψη εχει στοχο ,εκτος αν δεν γνωριζω την κοπελα,αλλα τις περισσοτερες στο εν λογο μαγαζι τις εχω τιμησει και δεν εχω κανενα παραπονο σε σχεση με αυτα που εχω διαβασει απο κριτηκες συναγωνιστων.Την Αννουλα της απανταω και κατευθυνομαστε προς το δωματιο.Πληρωνω 70 για 69 μιας και ξερω οτι το γλυκο μουνακι της Αννουλας δεν αρκει μονο να το βλέπεις..........Ντουζακι και μετα απο λιγο ερχετε το μωρο.Για οσους δεν την γνωριζουν η Αννουλα ειναι μια γλυκια κοπελα με τελειο κορμι και τρομερο κολαρακι που δεν αντεχεις να βλεπεις στα 4 απο την καυλα που προσφερει.Μεταξι μας υπαρχει οικιοτητα μιας και εχουμε βρεθει και αλλες φορες ,κανει ενα ντουζακι και αυτη και ερχετε διπλα μου ,ειχα κατσει πολυ ακρη ο μαλακας και δεν ειχε χωρο εκεινη την στιγμη ,μου λεει να κατσω και εγω χαριτολογωντας.Τραβιεμαι πιω περα χαζευοντας το κορμι της και εκδηλωνοντας της σκεψεις μου της λεω.Ηρθα για αυτο εκει κατω δεν θα μου γλυτωσει, το ξερω μου λεει και μετα απο μερικα χαδια πηρε θεση για να αφαιθει στην δικη μου περιποιηση κατι που το δεχεται παντα με μεγαλη ευχαριστηση.Με την Αννα λοιπον παντα παθαινω το ιδιο πραγμα οταν βλεπω το προσωπο της πως εκδηλωνεται στα χαδια μου και τα λογια που λεει εκεινη την στιγμη με κανουν πυρκαυλο με αποτελεσμα παντα μαζι της να τελειωνω στην πρωτη σταση και σχετικα γρηγορα.Που θα παει θα τα καταφερω την αλλη φορα να το χαρω το μωρο περισσοτερο.
Αλλη μια πολυ καλη συνευρεσει μαζι της λοιπον Φιλοι συναγωνιστες ελπιζω να βοηθησα ααα και κατι ακομα πιστευω οτι αν της φερθεις σκληρα θα αλλαξει τροπη και ο τιγρης δεν θα ειναι τιποτα μπροστα της..........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2014
Ρε τυπε συγνωμη κιολας αλλα οχι, δε βοηθησες καθολου. Δε μας ειπες οτι πως πιπωνει, ουτε πως στηνεται, ουτε πως τον παιρνει η κοπελα...Χμμμ;
14 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος o killburn
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2