Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452217
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Σαββάτου και πρώτη μέρα λειτουργίας του νέου χώρου "the cage" στη Λ. Κηφισού 30...Στην ουσία είναι "αδερφάκι" με το Κηφισού 30 που λειτουργεί ακριβώς από πάνω, απλά ο συγκεκριμένος χώρος δημιουργήθηκε με έμφαση και στόχο στο κοινό που λατρεύει το "σκοτεινό" sex, δηλαδή αυταρχικά προγράμματα, bdsm, ρόλους, αφέντρες κλπ...Μεγάλη σύναξη από εκλεκτούς συναγωνιστές όπως οι cheyenne, mpouzoklidos, kerveras, px75, as manager, errikos77, as manager, speed και η αφεντιά μου και κατευθυνθήκαμε προς το νέο χώρο...

Με την είσοδο μας μπήκαμε αμέσως στο νόημα...Ευρύχωρο σαλόνι, όπου στη μέση ακριβώς δεσπόζει μεγάλο σιδερένιο κλουβί σε σχήμα μπάλας που κρέμεται από το ταβάνι, video wall που προβάλλει ταινίες αυταρχικού περιεχομένου, με αφέντρες, με διάφορα "περίεργα" κόλπα κλπ...όλος ο χώρος σε αποχρώσεις του κόκκινου και του γκρι, ενώ περιμετρικά του σαλονιού πολυάριθμα φαναράκια με κεριά προσέδιδαν ακόμα περισσότερο μυστήριο στο χώρο...Μεγάλη μπάρα στο βάθος, με σκαμπώ μπαργούμαν παρούσα όπου κερνούσε ό,τι ποτό ήθελες...Φιλικό περιβάλλον και εξυπηρέτηση...Η νύχτα προχωρούσε ευχάριστα με κουβέντα και ποτό και πειράγματα και εμένα και του mpouzoklidos να μας κάνει παρέα η γλυκιά Βίβιαν...Στην αρχή δεν σκεφτόμουν "πονηρά" αλλά στην πορεία κάτι άλλαξε...ήταν τρομερά διαχυτική, γλυκιά και μετά από κάποια ώρα και με τη σχετική παρότρυνση και από τον μπουζό...πέρασα στα ενδότερα...Να επισημάνω ότι υπάρχουν "θεματικά" δωμάτια, όπως το medical room, δωμάτια με κλουβιά κλπ, αλλά υπάρχουν και απλά, συμβατικά...σαν αυτό που μπήκα εγώ...Μεγάλο και άνετο διπλό κρεβάτι, ντουζιέρα στη γωνία, αρκετά στενή, νιπτήρας κομοδίνο και σφραγισμνένες πετσετούλες...

Επιλογή απλού προγράμματος, γρήγορο ντουζάκι για φρεσκάρισμα και μέχρι να τελειώσω είχε έρθει στο δωμάτιο η Βίβιαν. Για όσους δεν τη γνωρίζουν, πρόκειται για μια πολύ γλυκιά και όμορφη κοπέλα, με μακριά καστανά μαλλιά, πολύ ωραίο πρόσωπο με εκφραστικά μάτια, ενισχυμένο στήθος 3.5άρι με άριστη δουλειά σε σημείο που φαντάζει φυσικό, ωραίο γυμνασμένο κορμί με καλοσχηματισμένη περιφέρεια στρογγυλή και αφράτη και ωραία πόδια...Άψογα περιποιημένα πατουσάκια, με κόκκινο πεντικιούρ, ωραία δάχτυλα καλοσχηματισμένα...Ξεκίνημα με πολλά φιλιά, γλειψίματα εκατέρωθεν, με πνιχτές ανάσες και γελάκια και πειράγματα, με ηρεμία και χαλαρότητα...Με έσπρωξε απαλά πίσω και μου έφερε το στήθος της στο στόμα μου και φυσικά δεν μπορούσα να αντισταθώ και επιδόθηκα σε περιποίησή του, με φιλιά, ελαφριές δαγκωματιές ενώ με διέκοπτε για να μου δίνει ωραία φιλιά και να ασχολείται με το λαιμό μου, το στήθος μου...Πλησίασε τη γεννητική μου περιοχή και ξεκίνησε με μια καταπληκτική περιποίηση των @@, με δαγκώματα, με ρουφήγματα, παιχνίδια με τη γλώσσα της ενώ με κοίταζε κατά διαστήματα για να τσεκάρει αντιδράσεις...Συνέχεια με άψογο πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα της και ξεκίνημα της στοματικής της περιποίησης. Πολύ καλή τεχνική, με αυξομειώσεις στο ρυθμό, περιμετρικές κινήσεις και κυκλικές, παιχνίδια με τη γλώσσα της με τον κορμό του, και έτσι σπαταλήσαμε αρκετά λεπτά αφού το απολάμβανα υπέρ του δέοντος...

Ξεκίνημα της κυρίως ερωτικής πράξης με cowgirl, με πολύ καλή διείσδυση, με εκείνη να ελέγχει αρχικά το ρυθμό, αργά αρχικά, ενώ συνέχιζα να έχω το στήθος της σε πρώτο πλάνο, πολλά φιλιά εκατέρωθεν ενώ η συμμετοχή και η ανταπόκρισή της ήταν αληθοφανής, σωστή και στη σωστή ένταση....Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με σταδιακή αύξηση του ρυθμού ενώ είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ εκτενώς και με τα υπέροχα πατουσάκια της. Πολύ καλή ανταπόκριση, δεν αρνήθηκε τίποτα, αρκετές παραλλαγές με καλύτερη εκείνη όταν ήταν εκείνη πλαγιαστά με το ένα της πόδι κάτω από τα @@ μου και το άλλο στον αέρα...Στα 4 αμέσως μετά, με καλό στήσιμο, με ελαφρώς λυγισμένη μέση και ωραίο τούρλωμα όπου πέσανε και καποια σκαμπίλια όπου ξεδίπλωσε και το ρεπερτόρίο της και από το pse με ιδιαίτερη επιτυχία...Ολιγόλεπτο διάλειμμα για να πάρουμε λίγες ανάσες αφού είχαμε ιδρώσει, και είχα την ευκαιρία να απολαύσω τα ποδολαγνικά της κόλπα μαζί με έναν νέο γύρω στοματικού, πέρασμα προφυλακτικού για αρκετά έντονους ρυθμούς ξανά σε ιεραποστολικό με τα πόδια της ενωμένα όπου μην αντέχοντας άλλο με βρήκε το τέλος πάνω στα δαχτυλάκια της μετά από λίγες στιγμές....

Μην έχοντας καμιά πληροφορία για τη συγκεκριμένη κοπέλα και τις επιδόσεις της, καθαρά κινούμενος από το ένστικτό μου και αυτό που μου "έβγαλε" , τελικά πέρασα καταπληκτικά! Δεν έκανε κανένα λάθος, όλα ήταν όπως έπρεπε και από άποψη χρόνου, αλλά και υπηρεσιών και διάθεσης, φαίνεται ότι ξέρει να προσαρμόζεται στις απαιτήσεις του παρτενέρ της ενώ κάνει τα πάντα για να φύγεις από το δωμάτιο ικανοποιημένος(και εξουθενωμένος)...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2014
Για χιλιοστη φορα, 5 αναγνωστες δεν τους βοηθησε η κριτικη. Τι στο πουτσο θελατε να γραψει ακομα ρε φιλαρακια;
Τα περιεγραψε ολα με λεπτομερεια. Το χωρο, την κοπελα, το σερβις, ολα. Μεχρι και το οτι η ντουζιερα ειναι μικρη εγραψε, μην τυχων παει κανενας βαρεων βαρων και δεν χωραει. Τι αλλο να γραψει ο χριστιανος;
Ετσι για την ιστορια, να μου λυθει η απορια, ας γραψει εδω στα σχολια καποιος γιατι ΔΕΝ τον βοηθησε η κριτικη.
07 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα εχουμε ξαναπει πολλες φορες φιλτατε Toninnno

Πολλες φορες οι αρνητικες ψηφοι (αλλα και οι θετικες καποιες φορες), δεν εχουν αν κανουν με την ποιοτητα/βοηθεια του κειμενου της κριτικης, αλλα με την αντιπάθεια ή την συμπαθεια αναλογα προς τον γραφοντα.
07 Απριλίου, 2014
Λαγουδακο μου να υποθεσω οτι καταλάθος εβαλες οχι στα προκαταρκτικα, μιας απο το κείμενο σου, αλλα συμεπρασματα βγαζω...........
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
07 Απριλίου, 2014
Ελα ρε συ, μην ασχολείσαι με το θέμα αυτό. Εμένα όλες οι κριτικές μου είναι ίδιο μοτίβο. Γράφω για την Τατοίου και πέρνω για παραδειγμα 10/10 ενώ γράφω για Φυλής 104 η Γερμανούς και με μαυρίζουν. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι ι αρνητικές κριτικές παίρνουν συνήιως πολλούς θετικούς ψήφους (σου λέει ο άλλος μας έσωσες) ενώ οι θετικές ψιλομαυρίζονται (σου λέει ο άλλος προμότορας θα είναι κ.λπ.). Ασε που υπάρχουν και κάτι προσωπικά εδώ στο forum που εγώ δεν τα ξέρω γιατί είμαι και λίγο τουρίστας εδώ και όχι καθημερινός.
lsh
lsh
07 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έβαλα "όχι" στα προκαταρτικά λόγω των επιλογών που μου δίνει το σύστημα...
07 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στρατηγέ μου έτσι είναι τα πράγματα όπως τα λές εσύ και ο ινδιάνος....να σου πω την αλήθεια δε δίνω και πολλή σημασία πλέον στις ψήφους αφού δεν είναι αντικειμενικά τα κριτήρια που ψηφίζει ο καθένας...εγώ φροντίζω να είμαι αναλυτικός, σαφής όσο γίνεται και να βοηθάω τους συναγωνιστές...από κει και πέρα...Ντροπή
07 Απριλίου, 2014
Χμμμ; έψαχνα έψαχνα για κάποιο ψεγάδι στην κριτική για να πειράξω το λαγουδάκι μας και το βρήκα βρε βασιλιά της γκάφας ο as manager γιατί είναι 2 φορες γραμμένος;;;;

όσο για τους ψήφους θα συμφωνήσω με όλους σας η ψήφος είναι εντελώς υποκειμενική και όχι αντικειμενική πολλές φορες
προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να αποσυρθεί η ψηφοφορία και να μπει μονο το πόσοι την διαβάσανε σύμφωνα με το πόσες φορες ανοίχτηκε η σελίδα χωρίς ψήφους
07 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συγκινήθηκα με την παρουσία του μετά από τόσους μήνες και έτσι τον έβαλα δυο φορές έτσι για να γουστάρω...Γλώσσα
08 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλη προταση ελπιζω να την διαβασουν οι υπευθυνοι,να πραγματοποιηθει και να τελειωνουμε με αυτην την ιστορια
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9