Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Σύλβια είναι κατά δήλωση της απο Πολωνία και εχθές εργαζόταν δεύτερη μέρα στον συγκεκριμένο οίκο.Πρόκειται για προμίλφ,κανονικών κιλών,με σκούρα ξανθά μακριά μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα σε αλογοουρά και μικρά στήθη.Τα απογεύματα εργάζεται και στο studio Κωνσταντινουπόλεως 92.
Κατά την παρουσίαση της στο σαλόνι με καβλάντιζε για να περάσω στο δωμάτιο δίνοντας μου πολλές υποσχέσεις ότι θα περάσουμε καλά και έτσι αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και για τα μπουρδελάκια είναι καινούριο φρούτο.Μπορώ να πω ότι δεν το μετάνιωσα ήταν πολύ καλή αλλά σίγουρα για το άριστο χρειάζεται κάποια προσπάθεια ακόμα.
Τόσο το δωμάτιο που μπήκα όσο και το άλλο δίπλα έχουν ένα θαμπό κόκκινο φως που ναι μεν δημιουργεί κάποια ατμόσφαιρα αλλά χάνεις λεπτομέρειες σίγουρα.Η Σύλβια μπήκε στο δωμάτιο με μεγάλη ενέργεια και ενώ κουβεντιάζαμε άρχισε να αφαιρεί τα εσώρουχα της.Το μουνάκι της είχε ήβη,δηλαδή ήταν τριχωτό όχι όμως σαν θάμνος.
Την έφερα κοντά μου και για προκαταρκτικά της έδωσα μερικά γλωσσόφιλα τα οποία και αρχικώς δέχθηκε για να με ανεβάσει αλλά στην συνέχεια δεν επαναλήφθηκαν.
Στην συνέχεια μου πρόσφερε και τα μικρά της χαλαρά στήθη για πιπίλισμα ενώ παράλληλα χάιδευα το τριχωτό της μουνάκι το οποίο και σχολίασα κιόλας.
Αφού ξάπλωσα καθάρισε πούτσο και αρχίδια και ήρθε στο πλάι για να μπορώ να πιάνω και άρχισε το κλαρίνο,το οποίο ήταν αργό και σχετικά βαθύ.Θετικό το ότι δεν χρησιμοποιούσε χέρι αλλά σίγουρα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης.Κατά την διάρκεια του 69 κάπου ενδιάμεσα πέρασε μόνη της προφυλακτικό κάτι το οποίο σίγουρα συμπεριλαμβάνετε στα φάουλ της συνεύρεσης.Δεχόταν αδιαμαρτύρητα την γλώσσα μου καθώς και δάχτυλο βαθιά μέσα στο πράγμα της.Αρχίδια αρχικώς δεν έγλυψε.
Στην συνέχεια περάσαμε σε στάση reverse-cowgirl ελληνιστί στην στάση της ανάποδης γελαδάρισας.Αρχικά έκατσε πάνω στον πούτσο μου κατακόρυφα και κοπανιόταν με μανία ενώ έβλεπε την πράξη απο τον απέναντι καθρέπτη.Εγώ δυστυχώς δεν μπορούσα να δω απο τον καθρέπτη πως την γάμαγα.Μόλα ταύτα,πάρα ταύτα το δια ταύτα ήταν ότι έβλεπα τον πούτσο μου να ξεσκίζει το πράγμα της.Κατόπιν της είπα στην στάση αυτή να γύρει προς τα πίσω κοντά σε σε μένα και σχηματίζοντας με το σώμα της γέφυρα άρχισα να την γαμώ σε αυτήν την στάση με βαθύτερες διεισδύσεις στο πράγμα της ενώ παράλληλα της τέντωνα και τα μουνόχειλα με το χέρι μου.Αλλαγή στάσης στην κλασσική στάση της γελαδάρισας δλδ με αυτή πάνω μου και να με βλέπει.Σε αυτήν την στάση την έφερα κοντά μου γλύφωντας το στήθος μου ένω παράλληλα όσο την γαμούσα της έβαζα και δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της και το ευχάριστο ήταν ότι μόνη της με ενθάρυνε να το συνεχίσω.Στο πισοκωλητό στήθηκε τίμια και άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ ήδη είχα ιδρώσει απο το πολύ γαμήσι που της έριχνα.Αυτή βογγούσε και μου μιλούσε βρώμικα για να χύσω.Εγώ της έβαζα δάχτυλο απο πίσω όσο την γάμαγα και μιας και την είδα ότι γαμιόταν σαν πορνοστάρ της τράβηξα και μερικές μέτριας εντάσεως ξυλιές στα κωλομέρια της.Στην ιεραποστολική στάση συνέχισα να την πηδάω με τους ίδιους αμείωτους ρυθμούς ενώ χάιδευα και το τριχωτό μουνί της.
Τέλος μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό τσιμπούκι και αν ήθελα μπορούσα να την χύσω στο σώμα της. Επέλεξα όμως να χύσω σε στάση 69 όπου γλύφωντας την και βάζοντας της δάχτυλο στο μουνί αυτή αρχικά μου χάιδευε τα αρχίδια και ύστερα αφού την είχα φτιάξει άρχισε να τα περιποιείται και με την γλώσσα της.Ήταν μία πετυχημένη εκκένωση.
Μου έδωσε μωρομάντηλο να σκουπιστώ είπαμε μερικές κουβέντες ακόμα και εξήλθε του δωματίου για τον επόμενο πελάτη.
Συνοψίζοντας την προτείνω σίγουρα για δοκιμή μιας και στο εικοσάρικο είναι vfm η συγκεκριμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2014
σου είναι εύκολο να κάνεις περιγραφή της κοπέλας ??
07 Απριλίου, 2014
Την έχω περιγράψει.Μάλλον θα πρέπει να την δεις απο κοντά αν σε ενδιαφέρει.
21 Απριλίου, 2014
Συναγωνιστη και εγω θεωρω οτι σεξ χωρις γλυψιμο στηθους ειναι μισο σεξ αλλα ενω παρατηρω και αλλους χυστες εδω οτι πιπιλανε αβερτα, εγω ακομα και μετα απο πολλα χρονια στα μπουρδελα σκαλωνω ακομη. Μονο και μονο στη σκεψη οτι θα γλυψω ενα βυζομπαλο που ειχε γλυψει/πιασει πριν αλλος πελατης με απωθει.. Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3