Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 379557
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
70 ευρώ πεταμένα στα σκουπίδια... Ποιος φταίει; Τα λάθη σήμερα άρχισαν από μένα - και μπαίνω αμέσως στο θέμα: Κατ' αρχάς ενώ έφαγα άκυρο σε κλεισμένο ραντεβού με διαφημισμένο call girl εξαιτίας του γραφείου της (δε θα πω ποια ήταν και ποιο γραφείο, γιατί με...επιείκεια θα δεχτώ τις εξηγήσεις που μου έδωσαν και θα δώσω άλλη μια ευκαιρία), αντί να πάω στο σπιτάκι μου, όπως ΠΑΝΤΑ πρέπει να γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις, ήθελα να "ρεφάρω".

Δεν υπήρχε χρόνος για ψάξιμο και παρόλο που δεν είμαι studiofan έχοντας διαβάσει ότι η Έλενα του "ιδρύματος" της Θησέως 40 προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες, είπα να τη δοκιμάσω - και εκεί έκανα το δεύτερο λάθος, που είναι λάθος ασυγχώρητο, αρχάριου στο άθλημα... Δηλαδή, ενώ υπήρχαν τρεις κοπέλες, εγώ απέφυγα τη διαδικασία του σαλοναρίσματος και είπα στην τσατσά ότι θέλω την Έλενα παίρνοντας το πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό και 69.

Αν όμως την είχα δει, πιθανότατα δεν θα την έπαιρνα και ή θα δοκίμαζα ένα από τα άλλα δυο κορίτσια ή θα αποφάσιζα επιτέλους ότι δε με ήθελε σήμερα και θα πήγαινα σπίτι μου... Και εξηγούμαι: η Έλενα είναι μια ψηλή, μελαχροινή, νταρντανοειδής (όχι χοντρή και πλαδαρή πάντως), "μπαμπάτσικη" κοπέλα από τη Ρουμανία, με μεγάλο, φυσικό στήθος (οι βυζολάτρες θα τη λατρέψουν!) και με ένα πρόσωπο που φέρνει προς το βασανισμένο και μελαγχολικό (σε έκφραση, όχι σε χαρακτηριστικά). Δηλαδή ΟΧΙ ο τύπος μου, καθώς μου αρέσουν οι πιο λεπτές, "μινιόν" και γλυκές γυναίκες, που σημαίνει ότι το θέμα της χημείας δεν ξεκίνησε καθόλου καλά - και σε αυτό έφταιγα εγώ βέβαια, όχι εκείνη...

Από κει και πέρα αρχίζουν τα λάθη που δεν είναι δικά μου... Δηλαδή η Έλενα μπήκε στο δωμάτιο και έβγαζε μια απέέέέέραντη ψυχική κούραση, την οποία πρέπει να παραδεχτώ ότι δεν ήθελε να...μου την πετάξει στο κεφάλι, προσπαθούσε να την κρύψει, αλλά έλα που έχω την...ατυχία να τα πιάνω αυτά και έτσι την κατάλαβα.

Το ξενέρωμα συνεχίστηκε, όταν διαπίστωσα ότι με τίποτα δεν έδινε γλωσσόφιλα, όπως έγραψαν τόσοι άλλοι συναγωνιστές στις κριτικές τους - ενώ ακριβώς το ότι υποτίθεται ότι τα δίνει, ήταν ένας λόγος που την επέλεξα... Δεν άντεξα και τη ρώτησα - και η απάντησή της ήταν ότι σήμερα δεν είχε διάθεση για τέτοια και ότι μόνο όταν είναι στα κέφια της φιλάει στο στόμα - αλλά...εγώ τι έφταιγα; Και γιατί να κάνει τέτοιες διακρίσεις;

Τέλος πάντων, βλέποντας ότι ουσιαστικά έκανε αγγαρεία προσπάθησα να σώσω την κατάσταση με το να την περιποιηθώ γλείφοντάς την - αλλά το αποτέλεσμα ήταν απογοητευτικό, δε "φτιάχτηκε" καθόλου. Έδειξε βέβαια φιλότιμο, δηλαδή, χωρίς να βιάζεται, προσπάθησε να μου κάνει αυτά που ξέρει, που σημαίνει ότι κάποια στιγμή με έβαλε κάτω, άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στο στήθος (όπου πραγματικά το έκανε πολύ καλά και με "σήκωσε"), μου έκανε και λίγο "ισπανικό" και ύστερα τον πήρε στο στόμα της όπου κι εκεί έδειξε ότι ξέρει τη δουλειά της (δηλαδή η πίπα της ήταν αρκετά βαθειά, με καλό ρυθμό, γρήγορο αλλά όχι αγχώδη και χωρίς δόντια...) και επέτυχε μια πλήρη "ανόρθωση"!

Στη συνέχεια, ανέβηκε πάνω μου, αλλά...πάλι έβγαινε αυτό το πράγμα και φαινόταν από την έκφρασή της, δηλαδή ότι έκανε αγγαρεία και δεν συμμετείχε καθόλου. Την έβαλα κάτω μήπως και σωθεί η κατάσταση, αλλά τίποτα δεν άλλαξε. Τώρα, πιθανόν τους περισσότερους να μη τους ένοιαζε, να τελειώνανε και να έφευγαν - αν και δεν πιστεύω ότι θα έμενε σε κανέναν αξέχαστη η συγκεκριμένη συνεύρεση όπως κι αν τελείωνε. Εμένα όμως είναι τέτοιος ο χαρακτήρας μου που επηρεάζομαι από τη διάθεση της κοπέλας και αυτό δε γίνεται να το αλλάξω τώρα στα...γεράματα - και έτσι κάθε όρεξη μου έφυγε, είδα ότι δεν μπορούσα να συνεχίσω και...έλυσα τη συνεδρίαση.

Προς τιμή της η Έλενα ύστερα απ' αυτό δεν βιάστηκε να διακτινιστεί, όπως θα έκαναν κάποιες άλλες, αλλά πιάσαμε την κουβέντα και τελικά το συμπέρασμα που βγήκε ήταν ότι κάποιες φορές είναι σε κακή μέρα και δεν έχει καμιά όρεξη να δουλέψει αλλά αναγκάζεται να το κάνει. Σεβαστό - αλλά...τι φταίω κι εγώ που έπεσα σε μια τέτοια μέρα;

Η ουσία είναι ότι η Έλενα μπορεί να είναι καλή στη δουλειά της, αλλά είναι πολύ κακή ηθοποιός - και θα πρέπει να καταλάβουν και οι...εργοδότες της ότι όταν δεν έχει διάθεση, καλύτερα να μη δουλεύει, γιατί μόνο διαφήμιση δεν τους κάνει!

Τα υπόλοιπα μικρή σημασία έχουν, αλλά τα αναφέρω, δηλαδή η συμπεριφορά της τσατσάς ήταν ευγενική, ο χώρος άνετος και καθαρός - μόνο που δεν είχε παντόφλες στο δωμάτιο. Επίσης δεν είχε τηλεόραση.

Σε κάθε περίπτωση το ματς σήμερα το χάσαμε - και απ' αυτά που έγραψα, ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του τίνος ήταν το φταίξιμο...

Και άσχετο, αλλά δεν μπορώ να μη το γράψω: μερικοί γκρινιάζουν για τη Μαρίνα60, η οποία με λιγότερα χρήματα ή έστω με τελική τιμή 10 ευρώ παραπάνω μαζί με το ξενοδοχείο, κάνει τα...χιλιαπλάσια και φεύγεις απόλυτα ευχαριστημένος! Αλλά...άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου και περί ορέξεως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
flyingdutchman
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
144
Πόντοι:
6.040
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2014
όχι και φυσικό στήθος η ΈΛενα....ενισχυμένο είναι και με καλή δουλειά μάλιστα...
06 Απριλίου, 2014
Τότε μπορεί να είναι τόσο καλή, ώστε να έκανα λάθος Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2