Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μια κ τα λεφτα δεν εφταναν για studio αποφασισα να παω σε μπουρδελακι.
ξεκινησα για δροσοπουλου 97 για την ντιανα αλλα αφου εφαγα πορταΧμμμ; αποφασισα να κατεβω αχαρνων μια κ οι κριτικες ελεγαν για καθαρο χωρο.
παρκιν απ εξω κ ανεβαινω.
η υπηρεσια ελαφρος μουντρουχαΘυμός με καλημεριζει.
για την βικτωρια ηρθα της λεω(μια κ οι κριτικες την αποθεωνουν!!) εχει ρεπο μου λεειΘυμός
ειναι η αλεξ εδω μου λεει που κανει το ιδιο προγραμα με την βικτωρια πολυ καλη μου λεει.
τε σπα λεω(οι καβλες ηταν ηδη στον κοφτηΜεγάλο χαμόγελο)
ερχεται η αλεξ
ξανθο μαλλι 2 αρι βυζακι ζουμερο κολαρακι ωραιο χαμογελο κ ολα αυτα σε petit πακετο!!
δινω το 20αρι κ μπαινω στο δωματιο.
μεγαλο στρογυλλο κρεβατι νιπτηρας σαπουνι κ χαρτι
καθαρο κ περιποιημενο (αλλωστε απο οτι διαβασα ηταν studio καποτε)
δεν προλαβαινω να γδυθω κ μπαινει στο δωματιο η αλεξ
τι κανεις μωρο μου με ρωταει κ ξαπλωνει στο κρεβατι τουρλονοντας το κολαρακι τηςΈρωτας
ξαπλωνο διπλα της κ αρχιζειτα φιλια απ το μαγουλο με κατευθηνση προς τα κατω.λαιμο επαιξε κ με τις ρογες μου λιγο κ συνεχισε τα φιλια ενω εγω χαιδευα το ζεστο απαλο κορμακι της το οποιο ειχε και υπεροχο αρωμα.
αυτη ειχε ηδη φτασει στην "επιμαχη περιοχη" αφου εδωσε κ φιλια στην μεσα πλευρα των μπουτιο μου αρχισε ενα ωραιο καραμελωμα(η karabalicking ελληνιστηΚουλ)προτου ο τζιμακος χαθει στο στομα της.
πολυ καλο στοματικο βαθυ υγρο με φιλακια ρουφηγμα κ καλο γλειψιμο.
γυρναμε σε 69 οπου ανταπεδοσα με σπεσιαλ περιποιηση πισω τρυπουλα κ μουνακι(που δυστηχως ειχε βαλει κρεμα κ βλεπω να παθαινω τιποτα με τοσα κιλα που χω φαι σε ολες οσες εχω γλυψει!!)
περασμα σκουφιου κ καβαλα σε γρηγορο ρυθμο κ εμενα να χαιδευω βυζακια κ κολαρακι εναλαξΧαμόγελο
στην συνεχεια στα 4 για λιγο κ μετα εγω απο πανω οπου αγκαλιασμενοι οδευουμε προς την κορυφωση!!
εδω να πω οτι καθολη την διαρκεια της συνευρεσης η συμμετοχη της ηταν απ τις καλυτερες που προσωπικα εχω βιωσειμε συνεχει χαδια φιλια(τα γλωσσοφιλα τα αποφευγει διακριτικα τουλαχιστον με εμενα)
κ χαλαρα βογγητα.
της ζητησα να τελειωσω στο στοματακι της κ δεν αρνηθηκε οπου με στραγγιξε.
χαλαρα πηγε στο νιπτηρα κ τα φτυσε.
αφου καθαριστηκα κ εγω με φιλησε κ με αποχαιρετισε(κλαψΝτροπή)!
μια παρα πολυ καλη συναντηση.
θα ξαναεπισκεφτω το συγκεκριμενο για να δοκιμασω κ την star του μαγαζιου βικτωρια.
με την αλεξ απεκτησα στανταρακι παντως
αυτα
keep on fucking brothers!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.206
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2014
παρολο που ειμαι καινουριος ακομα προλαβα να επισκεφτω αυτο το καυλακι.απ τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν παρει μεχρι τωρα.σε πιπωνει κ σε κοιταει μες στα ματια πραγμα που προσωπικα με φτιαχνει απιστευτα.στο κρεβατι κολαση...παλια πρεπει να εκανε ιππασια. Μεγάλο χαμόγελο αλλα επειδη δε θελω να γαμαω συνεχεια τις ιδιες εχεις να μου προτεινεις καμια αντιστοιχη?
NA
nikos antwnakopoulos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1