Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στην περιοχή για "ένα στα γρήγορα". Συνάντησα την Τάνια, μια νεαρή κοπέλα που αν και είχα δει αρκετές φορές δεν μου έκανε ποτέ κλίκ, μάλλον λόγω του γεγονότος ότι πάντα εμφανιζόταν κάπως κατσούφα στο σαλόνι, προιδεάζοντας έτσι αρνητικά. Παρόλα αυτά σήμερα βγήκε χαμογελαστή και πεταχτούλα και έτσι μπόρεσα να εκτιμήσω τα ωραία χαρακτηριστικά της. Είναι μετρίου αναστήματος με καλό σώμα, αν και έχει λίγη κοιλίτσα, σκούρο δέρμα που μου αρέσει πολύ και ωραίο πρόσωπο, ειδικά όταν χαμογελάει. Το μαλλί της είναι σγουρό και καστανόξανθο και γενικά διαφέρει κάπως από τις μοντελοειδής πιπίνες που κυκλοφορούν. Μοναδικό μειονέκτημα είναι ίσως η μέτρια οδοντοστοιχία της αφού όποτε χαμογελούσε έβλεπα ούλα κάπως μαυρισμένα (μου ήρθε να της πω να πάει στον οδοντίατρο).

Στο δωμάτιο η Τάνια έκανε πλήρη απόσβεση των 20 €. Ήρθε με πολύ όρεξη και κέφι. Ξεκινήσαμε με άπειρα προκαταρκτικά, και όταν λέω άπειρα εννοώ γλυψίματα, φιλιά, χάδια αγκαλιές τριψίματα και ένα σωρό άλλες σαχλαράμες που με γκαύλωσαν ιδιαίτερα. Μου έδωσε τα πόδια της να τα περιποιηθώ και είπε ότι της αρέσει πολύ, ενώ σε όλα τα προκαταρκτικά συμμετείχε και με το παραπάνω κάνοντας παιχνίδι.

Αφού καραγκαυλώσαμε, πέρασε σκουφάκι και ξεκίνησε το τρομπόνι. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή αν και δεν είχε περιποίηση στην περιοχή, παρόλα αυτά είχε διάρκεια και βάθος. Το ευχαριστήθηκα και είμαι δύσκολος στην πίπα. Κατόπιν την ανέβασα από πάνω και ξεκίνησε το σεξάκι. Εκεί συμμετείχε αρκετά και έπαιρνε διάφορες πρωτοβουλίες δίνοντας μου να καταλάβω ότι δεν είναι αποκλειστικά δική μου υπόθεση. Αφού γαμηθήκαμε την γύρισα από την άλλη και συνεχίσαμε με ιεραποστολικό όπου δεν έπεσε η επίδοση της. Χώρια που καθ'όλη την διάρκεια με κοιτούσε με το όμορφο βλέμμα της και με άναβε περισσότερο. Το τελείωμα δεν άργησε και μετά μιλήσαμε λίγο όσπου να φύγει. Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου.

Κλείνοντας θα έλεγα ότι είναι εξαιρετική περίπτωση outsider που κάνει ό,τι μπορεί να να ευχαριστήσει τον πελάτη. Εμφανισιακά μπορεί να υστερεί συγκρινόμενη με διάφορες μοντέλες αλλά οριζόντια αρκετές τις νικάει κατα κράτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2014
φιλε μου την συνγκεκρημενη την εχω παρει αρκετες φορες την συνηστω ανεπιφυλακτα ειναι πολυ καλη..........
05 Απριλίου, 2014
Τα outsider καμιά φορά αποδεικνύονται διαμάντια φίλε μου. Καλή ενημέρωση +1. Χαμόγελο
M
Mixanodigos
06 Απριλίου, 2014
Παραλείψατε να αναφέρετε ότι διαθέτει τροφαντά - πεταχτά κωλομάγουλα, οίτινα της προσδίδουν επιπλέον γοητεία...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3