Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400576
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στη Νικόλ έγινε πριν καιρό. Είχα ακούσει τα καλά λόγια των συναγωνιστών (τους οποίους και ευχαριστώ για τον κόπο που κάνουν και τα ρίσκα που παίρνουν να δοκιμάζουν κοπέλες ) για αυτήν την κοπέλα και έτσι στην πρώτη ευκαιρία την επισκέφθηκα .
Πάντα μου έκαναν εντύπωση οι φωτογραφίσεις της, οι οποίες είναι η μια καλύτερη από την άλλη . Έχει αρκετή φωτογένεια η κοπέλα.
Εμφανισιακά είναι όπως στις φωτογραφίες . Κουκλάκι και φινετσάτη. Το πολύ 25 χρονών , με μικρό βυζάκι .
Αρκετά καθαρή , έκανε μπάνιο στο δωμάτιο πριν αρχίσουμε .
Στα του δωματίου , όπως έχει τονιστεί και από τα άλλα παιδιά δεν ενδείκνυται για pse καταστάσεις. Είναι για πιο σοφτ πράγματα. Πλησιάζει το GFE , το σέρβις της. Λέω πλησιάζει γιατί υπήρχε και κάποια σχετική απόσταση, ίσως επειδή ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της και δεν είχα και εγώ τόση άνεση .
Τα τυπικά προκαταρκτικά με φιλάκια στο σώμα κλπ. , εκεί ανέλαβα εγώ δράση και άρχισα να την γλείφω .
Χωρίς κάποιο παράπονο για τον χρόνο , μετά από κάμποση ώρα ανέβηκε πάνω μου και ξεκινήσαμε το σεξ μέχρι τέλους.
Καλή ήταν , όπως είπα ενδείκνυται κυρίως για GFE πελάτες ή και για πρωτάρηδες.
Κάποιος με χιλιόμετρα στον χώρο ίσως την βρει ψιλοτυπική , αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα πεις ότι δεν άξιζε την δοκιμή.
Τα δωμάτια γεμάτα από κόσμο , και στο σαλόνι επίσης.
Αυτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2014
Αρχοντας !!!
+1
Ακριβως ιδιες και οι εντυπωσεις μου απο την μοναδικη μου συνεδρια αμζι της την περασαμενη ανοιξη σε απλο προγραμμα.
Συντομα θα επαναλλαβω μια συανντσηη αμζι της αυτη την φορα με προγραμμα των 70 για να δω τυχον διαφορες.
03 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σπεύσε ταχέως...Κουλ
05 Απριλίου, 2014
"Κάποιος με χιλιόμετρα στον χώρο ίσως την βρει ψιλοτυπική , αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα πεις ότι δεν άξιζε την δοκιμή."
Σε μια γραμμη τα ειπες ολα για τη Νικολ.
+1 απο μενα(7/9) και για πολλοστη φορα αναρωτιεμαι τι διαολο θελανε να διαβασουν αυτοι οι δυο που δεν τους βοηθησε η κριτικη;
Ας γραψει καποιος απο αυτους να φωτισει το ερωτημα......
07 Απριλίου, 2014
+1 στο σχόλιο του lagonisian για όποιον θέλει να την επισκεφτεί. Φαντάζομαι το πιάσατε το υπονοούμενο....
lsh
lsh
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4