Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα την αναγκη να σοδομίσω μια γειτόνισσα....

Γειτόνισσα: αυτό το μέτριο εμφανισιακά θηλυ ,που το πετυχαίνεις στις σκάλες, στον μανάβη,στο σούπερ μαρκετ πάντα θλιμμένο, πάντα με παντούφλες, πάντα πρόχειρα ντυμένο, απεριποίητο, παρατημένο και παραμελημένο. Με βλέμμα κενό, γεματο παραίτηση και μελαγχολία. Αιτια αυτού του γενικευμένου μαρασμού ηταν είναι και θα είναι ο Γάμος, ναι! ο Γάμος! Η ανεξηγητη ένωση δυο (2) ελόγων (χμμμ,ελεγχεται,αυτό) διποδων θηλαστικών (πλεον και του ιδιου φύλου εις την Μεγάλη Αγγλετέρα)

και εσονται οι δυο εις σαρκα μια
Περίεργο γιατί πάντα εγώ άκουγα κατα την νεκρωσιμο ακολουθια (για τον ανηρ) και έσονται τα πορτοφόλια από δυο (2) σε ένα (1)
τελος παντων ποτε δεν ημουν καλος στα Μαθηματικά, αλλα από την αλλη ουτε στη Συμβιωση ημουν καλός.
Την γειτόνισσα ποθείς να την σοδομίσεις για πολλούς και ανεξηγητους και διαφορετικούς λόγους.
Δεν ποθείς την ιδια την γειτόνισσα, τον Κλανία της ποθείς. Παραδόξως συνήθως και η γειτόνισσα θέλει να την σοδομίσεις και ας μην σοδομίζεται από τον αντρα της. Δεν σοδομίζεται από τον συναυτουργό του τέλματος που έχει περιέλθει, ετσι λοιπόν θα σοδομιστει με τον ΠΡΩΤΟ ΤΥΧΟΝΤΑ, από ένα ξένο (gaijin) λενε οι Ιάπωνες και εννοούν αυτό ακριβώς, τον ξένο που σοδομεί τις γυναίκες τους.
Η πορνη ηταν μετρια σε όλα, εμφανιση,στηθος,κωλο,φατσα σαν γειτονισσα δηλαδή ,μετρια σε όλα.
Στο δωματιο συνουσιών πιπωνε το ενδεδυμένο με λατεξ πεος μου αργα και βαθια, balls deep που λενε οι ρέκτες στο Αμερικα.
Μετα από 5 λεπτα λαρυγγοσκοπησεων, εστηθη στα τεσσερα. Ζητησα εξτρα κρεμα, (με διπλή σως που λένε και οι χοντρομπαλαδες στα γυράδικα) στον κλανια της διότι φοβάμαι τα σπασμενα προφυλακτικα μεσα σε κοινοχρηστους κλανιάδες
Η γειτόνισσα που γαμιεται με τον gaijin της το κανει απλά, χωρίς σως, για να εκδικηθει,τιμωρήσει την ρωτησα πως την λενε αλλα το μετάνιωσα και το ξέχασα παραυτα διότι είχε ηδη όνομα Μαρια σαν την γειτόνισσα μου,που ειναι 84 ετών αλλα θελω να την σοδομίσω ,απλά επειδη μενει απέναντι.
Η αισθηση του πρωκτου της ηταν καλή, αρκούντως ασφυκτική, αλλα μπορει να φταιει και η παρατεταμένη αγαμια μου.
Της είπα να γυρισει ανασκελα..Ετσι σοδομούν οι ερωτευμένοι, οι κατ επάγγελμα εραστες της ευπορες θείες-χορηγούς και οι, χρόνια σε σχέση, γεροπουστηδες, αυτοί που θέλουν να παντρευτούν, κοιτούν τον άλλο στα μάτια,και αναρωτιούνται πότε θα πάνε στην Αγγλία, εγώ κοιτούσα τις μεγαλες ρωγες της Μαριας.
Μόλις έχυσα έκανα μια φρικτή διαπίστωση το δολιο πουτανί με είχε εξαπατήσει ειχε βάλει την ψωλή μου στο μουνί της και όχι στον κλανιά της. ΑΙΣΧΟΣ!
Την απεπέμψα κοφτά και έμεινα μόνος μου να αναλογιζομαι την απειρία, την ευήθεια την κουφότητα και την πλάνη μου.
Κατέληξα πως μια αληθινή γειτόνισσα δεν θα το έκανε ποτέ αυτό.Θα έδινε τα συμφωνημένα:μονο κώλο.
Αυτό που επίτηδες τεχνηέντως και επιμόνως για χρόνια στερεί από το έτερον τέρας της ,θα το έδινε αφιλοκερδώς ,εκουσίως και αυθορμήτως στον gaijin της.
Όλα ηταν μέτρια αβολα και ακομψα, όπως ο πρώτος σοδομισμός μιας γειτονισσας. Εγινε για να γίνει, εγώ ικανοποιήθηκα, όχι μόνο γιατί έχυσα ,αλλά γιατί αυτή η αβολή ,αμφοτεροβαρής και υπερμετρα επαχθής για το αντισυμβαλλόμενο εκδιδόμενο θηλυ, ακυρη και εναντια στα χρηστα ηθη δικαιοπραξια με αναζωογονεί.

Υγ: Αδεια η Φυλής οι λίγοι πορνιστες, έφεραν πανομοιοτυπη αμφίεση: αθλητικό υποδημα ,τζην παντελόνι, μπουφαν μηχανής (τυπου cordura) και ανοικτό κράνος(τύπου jet) περασμένο βραχιόλι στον αριστερό πήχυ. Με κοιταξα στον καθρέπτη ανωθεν του πεολουτήρα, ήμουν, ενδυματολογικά, σύμφωνος και ταιριαστός στο απογευματινό ατυπο dress code της Φυλής...ενας μηχανόβιος, πρωτος (μπορει και δεύτερος,τριτος,πεμπτος δεν ξερω) τυχοντας gaijin ,πρωκτομάστορας.

Υγιαίνετε φίλτατοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2014
Υπηρεσίες
ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
28
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2014
αληθεια τι ηπιες πριν γραψεις αυτο το κειμενο Χμμμ; Χαμόγελο
02 Απριλίου, 2014
τυπε sorry, αλλα το κειμενο που εγραψες ειναι σαν αποτυχημενη μεταφραση του google translate!
Ουτε ο Λουντεμης δεν τα λεει τοσο μπερδεμενα!
ουτε καταλαβα σε ποια κοπελα αναφερεσαι
το μονο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι αυτο:
http://www.youtube.com/watch?v=zE1nbMbuOXI
02 Απριλίου, 2014
Δοκίμιο πορνολογοτεχνιας !
02 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλος ένας - αποτυχημένος - Μπουκόφσκι της Φυλής και του Μπου.κομ ...
Μπράβο πάντως για την προσπάθεια.
02 Απριλίου, 2014
Εξαίρετη περιγραφή από ένα άγνωστο [ σ΄ εμένα ] συνάδελφό μου. Η Νομική είναι διεισδυτική επιστήμη !!!
14 Απριλίου, 2014
πλάκα είχε !

ομολογώ, εγώ έκανα το σκορ από βοήθησε 4 στους 11, στο τωρινό σκορ 5 στους 12
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6