Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 59 10
Ξενοδοχεία 97477
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημέρι Σαββάτου, 3 το μεσημέρι.
Η επίσκεψη έγινε κατ' ανάγκη λόγω του ότι ήταν ότι πιο κοντά μου και δεν είχα πολύ χρόνο.
Είσοδος διακριτική, θέλει προσοχή μην χάσετε την είσοδο και προσοχή επίσης στο πάρκινγκ που είναι πολύ στενό.
Έξτρα πόντους για την πλαϊνή είσοδο που σε βγάζει κατευθείαν στην reception, κάτι που βοηθάει να αποφύγεις τα αδιάκριτα βλέμματα.

Καμία αναμονή, μερικά αυτοκίνητα στο πάρκινγκ, όμως δεν είδα ψυχή στους διαδρόμους ή στους περιβάλλοντες χώρους.

Ξεκινώντας από reception, η διαδικασία κράτησε 10 δευτερόλεπτα! Παρουσιάζεσαι, σου δίνουν την καρτούλα του δωματίου (όλα τα δωμάτια ίδια είναι, φαντάζομαι), δίνεις 28 euro και έφυγες για το δωμάτιο!

Δωμάτιο: Μικρό αλλά άνετο και καθαρό. Η μοκέτα/φλοκάτη ίσως είναι too much, δεν θέλω να ξέρω τι μπορεί να πάτησα, όμως σε γενικές γραμμές, ξενοδοχεία ημιδιαμονής και μοκέτα.............. Γιατί; Γιατί;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Επίσης, για τους υποχόνδριους, η έλλειψη κεφαλαριού στο κρεβάτι ίσως τους "χαλάσει" μιάς και έχεις κατευθείαν επαφή με τον τοίχο και αυτό είναι λίγο, αμφιβόλου υγιεινής.

Μπάνιο: Μιά χαρά. Καθαρές πετσέτες, μηχάνημα με σαπουνάκι υγρό στον τοίχο ΚΑΙ στο ντους ΚΑΙ στο νιπτήρα! Το ντους ήταν πολύ καθαρό, ζεστό νερό, ντουζιέρα άνετη.

Τώρα, υπάρχουν στην άλλη μεριά της πόλης πιό φθηνά ημιδιαμονής, όμως αντικειμενικά, μιλάμε για μία καλή λύση, καθαρό, με εύκολη πρόσβαση.
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού