Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62299
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και δύο περίπου μήνες προσπαθούσα να συναντηθώ με την Adelina, όμως πάντοτε κάτι συνέβαινε είτε λόγω περιόδου, είτε λόγω μη διαθεσιμότητας την δεδομένη στιγμή είτε λόγω επιλογών μου την τελευταία στιγμή. Θα ήθελα να αναφέρω την πολύ καλή συμπεριφορά και επικοινωνία με την κυρία στο γραφείο, η οποία πάντοτε απαντούσε με ευγένεια όσες φορές κάλεσα. Τελικά χτες με ένα τηλεφώνημα κλείστηκε το ραντεβού.
Πολλά έχουν ήδη ειπωθεί για την Adelina από τους συναγωνιστές θα επαναλάβω και εγώ σχεδόν τα ίδια. Κοντοπούτανο με άγρια και συνάμα όμορφα ασιατικά χαρακτηριστικά, με σχιστά μάτια, σαρκώδη χείλη, φυσικό στήθος λίγο πεσμένο (δεν είναι και σιλικόνη), ωραίο κορμάκι με βελούδινη στην αφή επιδερμίδα, απίστευτο κωλαράκι. Μπήκε μέσα στο δωμάτιο ντυμένη όμορφα και φινετσάτη φορώντας τα ψηλοτάκουνα της και με ένα τεράστιο χαμόγελο στα χείλη. Άνετη στην συμπεριφορά έδειξε από την πρώτη στιγμή την εμπειρία της. Φιλάκι και κουβεντούλα όση ώρα η Adelina συνέδεε το iPad για την κλασική πλέον μουσική υπόκρουση. Ξεντύνεται αισθησιακά και θαυμάζω τα όμορφα εσώρουχα αρμονικά φορεμένα σε αυτό το όμορφο καυλοτικό σωματάκι. Σύντομο μπανάκι από μέρους της και στοματική περιποίηση με Leistering (το κορίτσι δίνει μεγάλη προσοχή στην καθαριότητά της έχοντας μαζί της τα αφρόλουτρά της, αντισηπτικά υγρά για το στόμα και το μουνάκι της) .
Από την στιγμή που βγήκε από την τουαλέτα και για όλη την διάρκεια της συνεύρεσης μας, η Adelina συμπεριφερόταν σαν Γκέισα. Η συμπεριφορά της, οι κινήσεις της, η σκέψη της ήταν στο πώς να σε ευχαριστήσει, με ένα ερεθιστικά φινετσάτο τρόπο, μια ηρεμία στις κινήσεις της και στην ομιλία της, και ένα πλατύ χαμόγελο που έφευγε από τα χείλη της μόνο όταν το πρόσωπό της γέμιζε από ηδονή και καύλα.
Ξεκίνησα τον αγώνα ως συνήθως με το να γλύψω το πεντακάθαρο μουνοκωλαράκι της. Της αρέσει και το απολαμβάνει αλλά προτιμάει να εκτελεί και αυτή. Υγραίνεται όμορφα και δέχεται ευχάριστα δακτυλοσκοπήσεις και στις δύο τρυπούλες της. Στην συνέχεια, τι άλλο, απόλαυσα μια εξαιρετική πίπα, άκρως τεχνική και αισθησιακή, με όλα τα απαραίτητα στοιχεία, υγρή, παιχνιδιάρικη, αλλά και βαθιά συνάμα, χωρίς χέρια, και με περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Και την Adelina στις μικρές διακοπές αισθησιακά να σε κοιτάζει και να μοιράζει το ατελείωτο χαμόγελό της, να βλέπεις στο πρόσωπό της την ικανοποίηση που σου προσφέρει ηδονή. Παραδόθηκα στο πρόγραμμά της, αρχίζοντας από μέρους της μια διείσδυση σε ανάποδο κάθισμα που την αρέσει πολύ, και στην συνέχεια διάφορες στάσεις με την Adelina από πάνω (χρησιμοποιεί πολύ λιπαντικό ακόμη και στο μουνάκι της που δεν μπορώ να πω ότι με τρελαίνει). Και όπου η στάση βοηθάει να προσφέρει τα καυτά φιλιά της σε στόμα και λαιμό. Ξέχασα βέβαια να αναφέρω ότι δεν ήμασταν μόνοι μας , είχαμε πάντοτε παρέα το δονητάρι της που δεν ξεκόλλαγε από την κλειτορίδα της και μου μετέδιδε τους παλμούς του και με καύλωνε. Αλλαγή στα τέσσερα και δυνατό πλέον σφυροκόπημα όπου το κορίτσι αντέχει βγάζοντας όμορφες διακριτικές κραυγούλες και λέγοντας τα δικά της. Και σε κάποια ανάπαυλα και ελάττωση του ρυθμού η Adelina οδηγεί τον πούτσο μου στο κωλαράκι της χωρίς να το ζητήσω (αν και το είχα αναφέρει πριν την έναρξη ότι θέλω και κωλαράκι). Απίστευτο κωλαράκι όσο στενό χρειάζεται έτσι ώστε να έχεις ωραία αίσθηση, με έφτιαξε και άρχισα ένα τρελό σφυροκόπημα. Η Adelina εν μέσω βογγητών και με τον δονητή να δουλεύει ασταμάτητα μέσα πλέον στο μουνάκι της μεταφέροντας μου τις δονήσεις, ακολουθούσε τέλεια τον τρελό αυτό ρυθμό. Αυτό το κορίτσι απολαμβάνει και ξέρει να γαμιέται από τον κώλο. Αφού ήρθε το αποκορύφωμα από μέρους της αλλαγή προφυλακτικού και πάλι μουνάκι σε ποιο ξεκούραστες στάσεις. Και ξανά κωλαράκι και ξανά μουνάκι (και πάντοτε με αλλαγή προφυλακτικού και ενδιάμεσο μπανάκι). Η ώρα είχε περάσει και έπρεπε να τελειώσω και εγώ. Χορτάτος αφέθηκα στο όμορφο στοματάκι της όπου με μια αργή απολαυστική πίπα (έπειτα από παρότρυνση δικιά μου) και απίστευτη μαεστρία, με στράγγισε κυριολεκτικά. Και σαν καλή γκέισα μπουκωμένη όπως ήταν με κοίταξε με μια απίστευτη έκφραση ικανοποίησης, χαϊδεύοντας με ώσπου να ηρεμίσω πλήρως, και αφού έβγαλε και πήρε μαζί της τα προφυλακτικά πήγε στο μπάνιο για στοματική υγιεινή.
Θα ήθελα να σημειώσω ότι μου έκανε εντύπωση το ότι γύρισε και μάζεψε όλα τα σκουπίδια που είχαμε σκορπίσει και τα πήγε να τα πετάξει στην τουαλέτα.
Σαφέστατα αν και σωματικά λόγω ύψους δεν εντυπωσιάστηκα, θεωρώ ότι είναι ένα από τα κορυφαία call girl από άποψη υπηρεσιών. Σαφέστατα θα προσπαθήσω να την ξανασυναντήσω γιατί δεν νομίζω ότι πήρα ότι μπορεί να δώσει αυτή η γυναίκα σε ένα άντρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
KyklopasPolifimos
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
34
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού