Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367521
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζούλια είναι μια κοπέλα από την Πολωνία, μελαχρινή, γύρω στα 30 πάνω κάτω, με μαύρα σπαστά μακριά μαλλιά στο ύψος της μέσης. Πρόσωπο με αύρα και αέρα έμπειρης γυναίκας, προκλητική ματιά. Φυσικό στήθος σε αρμονικό μέγεθος με το υπόλοιπο σώμα της με τα αναγκαία love handles χωρίς σε καμία περάτωση να της λες παχιά. Μια κοπέλα με μεγάλη θητεία στον όμιλο Κασσάνδρας, όμως με ένα μεγάλο κενό απουσίας επτά μηνών περίπου, γα να επιστρέψει σχετικά πρόσφατα και πάλι στη ενεργό δράση.

Στον όροφο του ανακαινισμένου Κασσάνδρας 3, πραγματοποιήθηκε η συνεδρία μας. Αφού έκανα τον ντουσάκι μου, τα τακούνια ακούστηκαν στην σκάλα και εμφανίστηκε η Τζούλια. Αρκετά φιλική, μιλήσαμε για λίγο, για να με καβαλήσει, και βγάζοντας το σουτιέν της να φέρει τα στήθη της σε απόσταση αναπνοής από το στόμα μου. Δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό και ξεκίνησε να της τα πιπιλίζω, τρυφερά στην αρχή, με τη Τζούλια όμως να με παροτρύνει για πιο έντονους ρυθμούς κάτι που έγινε. Προκαταρκτικά και από πλευράς της με καλή τεχνική για να έρθουμε κάποια στιγμή γονατιστοί αντικριστά στο κρεβάτι να χαδευόμαστε. Στήθηκε στα τέσσερα και ενώ εγώ παρέμεινα στηριγμένος στα γόνατα μου, πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό της. Αρκετά καλό με φτυσίματα, βαθύ, παιχνίδια με την γλώσσα, χτυπήματα στο πρόσωπο της και περιποίηση σε όλη την ευρύτερη περιοχή και τα @@κια.

Την ξάπλωσε ανάσκελα, και αφού την περιποιήθηκα αρκετά στο στήθος και το σώμα της, ήρθε η ώρα για το στοματικό μου. Βαθιές ανάσες και βογγητά από την Τζούλια, πρόστυχες κουβέντες και προτροπές του στυλ «φτύσε την μου.... μου», και άλλες τέτοιες ομορφιές, για να συνεχίσουμε έτσι για κάποια λεπτά. Ενώ ήταν ακόμα ξαπλωμένη ήρθα γονατιστός επάνω της, για ένα νέο γύρο oral sex από πλευράς της στους ίδιους ρυθμούς και μοτίβο ενώ εγώ ταυτόχρονα να παίζω με το «γατάκι» της κάτι που έδειχνε να απολαμβάνει, για να με φέρει στα όρια μου.

Έτσι τα περιθώρια αντοχής στο sex δεν ήταν πολλά, με την κοπέλα μας στα τέσσερα να σφαλιαρίζει τα κωλομέρια της και να συνεχίζω και εγώ το όλο σκηνικό μέχρι το τέλος που δεν άργησε να έρθει. Δεν βιάστηκε, μου έφερε μωρομάντηλο, μου έβγαλε το προφυλακτικό και κάθισε δίπλα μου να συζητήσουμε. Φιλάκι, ευχαριστίες, καληνύχτα και αποχώρηση.

Είναι μια γυναίκα που κινείται σε έντονο στυλ pse, κάτι που παρόλο που δεν είναι το στυλ μου, με «υποχρέωσε» να ακολουθήσω ρυθμό, και πέρασα καλά μαζί της. Τα πρόστυχα λόγια, τα σκαμπίλια το «βίαιο» και έντονο sex σε γενικές γραμμές είναι αυτά που τη χαρακτηρίζουν. Ήταν κάτι που «έσπασε» την ρουτίνα των τρυφερών και gfe συνευρέσεων μου, με έκανε να περάσω καλά, να μείνω ευχαριστημένος και δε θα είχα αντίρρηση να την ξανασυναντήσω.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζούλια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2014
Αγαπητε Ινδιανε σε ποια απο τις γνωστες θα ελεγες οτι μοιαζει? (για να παρω μια ιδεα μια και δεν υπαρχει φωτο)
01 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπάρχουν φωτογραφίες της Τζούλιας
http://www.kassandras3-kato.com/tzoulia
02 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω - τις κοιταξα, ανταποκρινονται στη πραγματικοτητα η εχουν υποστει επεξεργασια. Εχει φατσα λιγο σκυλε η κανω λαθος?
Ευχαριστω για νεο feedback
02 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εξαρτάται από τα γούστα του καθενός...είναι λίγο "άγρια" αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι για τρελλά κόλπα η Πολωνέζα!!! πήγαινε και δεν θα χάσεις!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4