Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198261
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Η Μαριάννα αποτελούσε εδώ και καιρό στόχο μου στο μαγαζί μιας και είναι μια πολύ ελκυστική κοπέλα, με τρομερές καμπύλες, αξιοσημείωτη περιφέρεια καμπυλωτή, ωραία πόδια, ενισχυμένο στήθος, και γλυκό σέξυ πρόσωπο. Μαύρα μακριά μαλλιά συμπληρώνουν το σύνολο....Οι προσπάθειες μου τις προηγούμενες φορές είχαν αποβεί άκαρπες, μιας και αποτελεί στόχο των περισσότερων ανδρών μέσα στο μπαρ. Την Παρασκευή όμως έκανα κυκλωτική κίνηση και με συνοπτικές διαδικασίες ήρθε στο τραπέζι μου. Καλό καυλάντισμα, με τριψίματα, με χορό πάνω μου, ωραίες κουβέντες αισθησιακού περιεχομένου...Άνοδος στο δωμάτιο μετά από κανά μισάωρο...

Είσοδος στο δωμάτιο, αφού διευθέτησα το οικονομικό με την ευγενέστατη υπηρεσία στα 100 ευρώ και γρήγορο ντουζάκι για φρεσκάρισμα κάτι που έκανε και η Μαριάννα και μεταφορά μας στο κρεβάτι...Είχα την ευκαιρία να περιεργαστώ το κορμί της ακόμα καλύτερα...Πραγματικά ο ορισμός του χυμώδους....Την περιφέρειά της την κοσμούν 2 τατουάζ, πολύ όμορφη και πεταχτή, σφιχτή κοιλιά, το στήθος της κάπως σκληρό, και δεν έχει γίνει και ιδιαίτερα καλή δουλειά....Ξεκίνημα με μασαζάκι από μέρους μου για να ζεσταθεί το κλίμα και επειδή από πληροφορίες φίλων ήξερα ότι έχει προυπηρεσία στο συγκεκριμένο χώρο, την άφησα και κείνη να μου κάνει...Πράγματι εξαιρετικό μασάζ, με σωστές πιέσεις, ωραίες κινήσεις, ανέβηκε και με τα γόνατα πάνω μου και μου έκανε στην πλάτη, ενώ με το χέρι της σιγά σιγά άρχισε να "ψάχνει"....ήδη μου ειχε προκαλέσει ερεθισμό, οπότε γύρισα ανάσκελα και με φιλιά σε όλο μου το κορμί, στο στήθος, στο λαιμό, στην κοιλιά, όχι όμως στόμα, που το απέφυγε επιδεικτικά, έφθασε στο πέος μου...Πολύ καλή περιποίηση των @@, με τη γλωσσίτσα της να κάνει διάφορα παιχνίδια, αρκετό σάλιο και πονηρά κοιτάγματα. Πέρασμα προφυλακτικού και το στοματικό της συμπαθητικό....Αρκετά γρήγορο σε ρυθμό, έκανε και κάποια deepthroughts, αλλά σαν αν τα είχε προσχεδιάσει, χωρίς κάποια ένταση ή πάθος...Σειρά για τη δική μου περιποίηση, με αρκετή ενασχόληση με τις ρόγες της που είναι ευμεγέθεις, έφθασα στο πεντακάθαρο και όμορφο αιδοίο της...Ενώ είχα αρχίσει να το περιποιούμαι και να το απολαμβάνω...με σταμάτησε σχετικά σύντομα και με προέτρεψε να περάσουμε στην κυρίως δράση...

Ξεκίνημα με cowgirl, με εκείνη από την αρχή να διαλέγει γρήγορους ρυθμούς και να χοροπηδάει πάνω μου σαν αμαζόνα, ενώ τα μαλλιά της ανεμίζανε με χάρη...Αλλαγή στα 4, με ωραίο στήσιμο και θέα...Συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς, ενώ εκείνη αντιδρούσε με αρκετά έντονα βογγητά και αρπάζοντας το χέρι μου και να το δαγκώνει..Επόμενη στάση ιεραποστολικά πλαγιαστά, με το ένα της πόδι κάτω από τα @@ μου και το άλλο στον αέρα, με κείνη να με προτρέπει να συνεχίσω και να της τα "δώσω"...εκεί άρχισα να πιάνω το νόημα και μια ξενέρα με έπιασε...Συνέχεια σε αυτή τη στάση για κάμποσο ακόμα...Μικρή ανάπαυλα, μιας και η ζέστη στο δωμάτιο ήταν αφόρητη και επανάληψη στοματικού, αυτή τη φορά πιο αργό αλλά κάπως βαριεστημένο...Ολιγόλεπτο σφυροκόπημα στη συνέχεια ξανά σε ιεραποστολικό κλασσικό, με τα πόδια της στο στήθος μου, αλλά φαινόταν ότι το μυαλό της ήταν ήδη ξανά κάτω στο μπαρ και μου έλεγε μονότονα διάφορα χαζά λόγια για να τελειώσω,ενώ δεν είχε περάσει και πολύς χρόνος...Το τέλος με βρήκε μετά από ολιγόλεπτη χειρομάλαξη και στοματικού από μέρους της, ενώ είχα την ευκαιρία να απολαύσω τα όμορφα πατουσάκια της...

Η συνάντησή μου με τη Μαριάννα, δεν εξελίχθηκε όπως περίμενα σε απόλυτο βαθμό...Χωρίς να κάνει κάτι λάθος, δεν κατάφερε να με "απογειώσει", να μου δώσει το κάτι παραπάνω. Ίσως να είχα και γω μεγάλες προσδοκίες βλέποντας τόσα παλληκάρια να σφάζονται στην ποδιά της...Έκανε το πρόγραμμά της, έδειξε να έχει συγκεκριμένο τρόπο δουλειάς και να ακολουθεί ένα "σχέδιο"...και εκεί που πήγαινε να το "φτιάξει", απότομα το "έκοβε" και με ξενέρωνε...Για να είμαι αντικειμενικός, είχε αρκετή υπομονή και διάθεση, απλά δεν το έφθασε στο κόκκινο. Αν ήταν από τις πρώτες μου εμπειρίες θα έλεγα ότι είναι σούπερ, αλλά επειδή έχω ζήσει μεγάλες στιγμές και στον όμιλο, αλλά και γενικά σε άλλα μαγαζιά, είμαι αρκετά πιο απαιτητικός...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2014
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού