Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωίνη στοχευμένη κατάθεση στο Μεταξουργείο. Την Μαρία την έχω πετύχει πολλές φορές αλλά ποτέ δεν πέρασα στο δωμάτιο αν και μου είχε κάνει εντύπωση. Είμαι γενικά διστακτικός σχετικά με το επίπεδο των κοριτσιών αλλά και των μπουρδέλων της περιοχής και γενικά δύσκολα καταθέτω εκεί, αλλά σήμερα αποφάσισα να κάνω μια εξαίρεση.

Η Μαρία είναι μια νεαρή κοπέλα πιθανών Αλβανικής καταγωγής αν και μιλάει άπταιστα Ελληνικά. Εμφανισιακά είναι ελαφρώς άνω του μετρίου, ανάλογα με τα γούστα του καθενός. Μέτριο ανάστημα και γενικά γεματούλα, με λίγη κοιλίτσα και μικρό σχετικά στήθος. Ενδεχομένως να μην αρέσει σε όσους θέλουν λεπτές, μοντελάδικες κορμάρες αλλά προσωπικά με δεν με χαλάει. Παρόλα αυτά οφείλω να ομολογήσω ότι βγάζει μια ιδιαίτερα προκλητική γκαύλα κυρίως λόγω του τσαμπουκαλίδικου στυλ που έχει, αφού βγαίνει δυναμικά στο σαλόνι. Σήμερα ήταν και πολύ ρόκ με την μίνι φουστίτσα, το μαύρο μεσοφόρι και τις μαύρες μπότες.Έρωτας

Στο δωμάτιο δεν έχασε την δυναμικότητα της. Μπήκε με όρεξη και χαμόγελο και αφέθηκε στις περιποιήσεις μου χωρίς να υστερούν οι δικές της. Άφθονο γλύψιμο εκατέρωθεν, που συνοδεύτηκε με λίγα προστυχόλογα, αρκετό γέλιο και γενικά πολύ καλή επικοινωνία μεταξύ μας. Η άτιμη με είχε γκαυλώσει αρκετά και με την πίπα της με έφτιαξε ακόμα περισσότερο ενώ υποστηριζόταν με αρκετά χάδια και πολύ όρεξη. Ακολούθσε πισωκολλητό σεξ καθώς και ιεραποστολική στάση με την Μαρία να συμμετέχει πλήρως, τόσο με χάδια, όσο και με προστυχόλογα, ενώ οι μποτάρες της ήταν ιδιαίτερα σεξουαλικές. Το τέλος ήρθε με ένα οργασμικό φινάλε όπου αφού τελείωσα εκείνη έγλυφε τον πούτσο μου.

Ακολούθησε λίγη κουβέντα και αποχαιρετισμός με ένα τσιγάρο. Οποσδήποτε θα την ξαναπροτιμήσω αφού έμεινα ιδιαίτερα ικανοποιημένος.

Υ.Γ. αυτή την κατάθεση την αφιερώνω στον φίλο Φανούρη που ξέρω ότι της έχει αδυναμία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2014
Σ' ευχαριστώ για την αφιέρωση φίλε Ντόον!
Ωραία περιγραφή!
+1(2/2)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1