Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρισκόμουν στην είσοδο του ισόγειου αυτού μπουρδέλου όταν από μέσα άκουσα μία γυναικεία φωνή να ρωτάει αγανακτισμένη: – Αυτό σε πείραξε;
Τρεις έφηβοι έβαιναν βιαστικοί.
– Μαλάκες, τί ήταν αυτό το πράγμα! είπε ο ένας στους άλλους 2.
Πέρασα στο σαλόνι.
Η υπηρεσία, που μάλλον ήθελε να τους φωνάξει κι άλλα, μου χαμογέλασε.
– Γεια σας! Εεε...ιλεύθερο στοματικό, μουνάκι, πισωκολλητό, φιλάκια στα βυζάκια, ιλεύθερα πιασίματα, όλες οι στάσεις. Ελάτε!
Από το κουζινάκι εμφανίστηκε μία ξανθή νταρντάνα –σίγουρα όχι στην πρώτη νιότη της– με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με λεπτά χείλη, μεγάλο κρεμασμένο στήθος.
– Καλησπέρα. Eλα, θα περάσεις πολύ όμορφα! μου είπε σιγανά.
– Αγάπη μου θα περάσεις πράγματι όμορφα! σιγόνταρε η τσατσά.
Η αψηλή αλλοδαπή είχε ήδη αποχωρήσει.
– Η Λάνα είναι; ρώτησα.
– Ναι η Λάνα είναι και στο δωμάτιο σκίζει, σιγά σιγά, καλό σεξ! απάντησε η υπηρεσία.
Πλήρωσα 1 δεκάρικο και πέρασα σ' ένα αρκετά προσεγμένο δωμάτιο, που όμως γειτνίαζε με τον χώρο αναμονής/παρουσίασης.
Η Λάνα δεν άργησε νά 'ρθει.
Αφού επιβεβαίωσα ότι την είχα δει στο Κολωνού 53 (για το ΜΑ 15 δεν τη ρώτησα, αλλά εάν δεν κάνω λάθος πρέπει να την έχω συναντήσει κι εκεί) έβγαλα τα μαστάρια της από το μεσοφόρι και αφού τα ζύγισα στις χούφτες μου, άρχισα να τα ψευδοθηλάζω με βουλιμία!
Εκείνη με χάιδευε στην πλάτη κάνοντάς μου ταυτόχρονη μαλακία.
Ανταλλάξαμε και φιλάκια/γλειψιματάκια σε λαιμούς, μάγουλα, αυτιά.
– Κάνουμε ελεύθερο; με ρώτησε όταν διαπίστωσε την ύπαρξη στύσης.
Φυσικά εννοούσε στοματικό!
Της είπα να με "σκουφώσει".
Θέλησε να μάθει γιατί δεν ήθελα χωρις καπότα και όταν της είπα φανέρωσα το κάνω για προληπτικούς λόγους, μου έκανε γνωστό ότι δεν έπρεπε να φοβάμαι γιατί πριν τη δουλειά πάντα βάζει μία αλοιφή στο στόμα της που την προφυλάσσει για 8 ώρες (!)
Τέλος πάντων!
Η πίπα της με ικανοποίησε˙ χωρίς να ήταν κάτι το ιδιαίτερο μου ατσάλωσε το καυλί κι έτσι μπόρεσα να τη γαμίσω πισωκολλητά γονατιστά με πολλές ψωλιές –όπου προς τιμήν της, πήρε καλή στάση έχοντας υπομονή– και να τη χύσω σε ιεραποστολικό πλάκωμα, συνθλίβοντας τις βυζάρες της κάτω απ' το αγύμναστο στήθος μου και την προπετή κοιλίτσα της κάτω από τη δική μου στρογγυλούτσικη κοιλιά!
Περπατώντας λίγο αργότερα προς το μπουρδέλο της Λουκά Νίκα, σκεφτόμουν πως με την τελευταία μου αυτή συνεύρεση είχα γαμήσει από μία τουλάχιστον φορά και στα 6 ακριτικά σπιτάκια της Ιάσονος!
Οχι βέβαια πως αυτό έχει κάποια (ιδιαίτερη) σημασία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2014
+1 από μένα
έχω την εντύπωση ότι η Λάνα δεν κάνει άκα.
Τήν είχες δεί στο Κολωνού 53 στην βόλτα που έκανες στις 22/2
αλλά πιο συχνά την πετυχαίνει κάποιος εδω αλλά και Κολωνού 48
30 Μαρτίου, 2014
Ωραίος +1
31 Μαρτίου, 2014
καλησπερα φανουρη αυτη η Λανα μηπως δουλευει και στο κολωνου48,συγχαρηρτηρια για την ωραια ενημερωση+1
31 Μαρτίου, 2014
Στις 22/2, στο Κολωνού 53, όντως μου είχε ανακοινωθεί απλό. Προχθές όμως από την υπηρεσία τού Ιάσονος 1Α μου ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, ενώ στο δωμάτιο, όπως περιγράφω, η Λάνα με ρώτησε εάν επιθυμώ να με τσιμπουκώσει ακάποτα.
Τέλος, είναι αλήθεια ότι την είχα δει στο Κολωνού 48 και όχι στο ΜΑ 15!


Να 'σαι καλά μάι φρέντ Ντόον!
Μερσί και για τη θετική σου ψήφο!


Καλησπέρα φίλε erasti!
Πράγματι, η Λάνα δουλεύει και στο Κολωνού 48!
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και τη θετική ψήφο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4