Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
στο δρόμο συνάντησα έναν συριζαίο πιρφόρο γνωστό, με τη φίλη του,τον χαιρέτησα βιαστικά
και βρέθηκα στην πιάτσα να ρουφάω τον καφέ χαζεύοντας την εφημερίδα με τις κοινωνικές μαλακίες.
δίπλα ένας γέρος καυλάντιζε με δύο μεξικάνες τουρίστριες,δίνοντάς μου τα ερεθίσματα για μια γρήγορη εκκένωση.
βρέθηκα στην μεταξωτή υπόγα και αντίκρυσα ένα ξανθό, με χυτές μαστικές καμπυλότητες
οι οποίες υπέθεσα ότι θα μου έδιναν ικανοποιητικά απτικογευστικά ερεθίσματα για μια ικανοποιητική στύση και έτσι την νοίκιασα,γνέφοντας καταφατικά & δίνοντας ένα ρόζ χαρτάκι.
είχε όρεξη για προκαταρκτικές κουβεντούλες στις οποίες συμμετείχα απλά βγάζοντας τυπικά και ανούσια κοινωνικά ηχητικά κύματα , μέχρι να αρπάξω τη λεία μου ξεσπώντας , στο στήθος της και δαχτυλιάζοντας την κολπική οπή της.
λίγο αίμα φούσκωσε το πέος μου και εκείνη αφού το σκούπισε με ένα μωρομάντηλο το έβαλε στο στόμα της και άρχισε να το μαλάσσει ,προκαλώντας και άλλο αίμα να διοχετευθεί κάτωθεν προκαλώντας συνουσιοεπαρκή στύση.
βλέπωντας το ξυρισμένο αιδοίο της , μου άνοιξε η όρεξη και βάλθηκα να λείχω τα ρόζ χειλάκια του και την κλειτοριδο-ουρηθρική της περιοχή,
όμως το αξύριστο τριών ημερών γένι μου, την τσίμπαγε και την πόναγε όμως η όλη διαδικασία φάνηκε να της αρέσει.
αγκίστρωσα το πέος μου στον κόλπο της και κινητοποιώντας τους πυελικούς μου μύες , η πεοκολπική παράτριψη με ευφόριζε όσο εξελισσόταν μέχρι που η σπερματέκκριση να λύσει τον οργαστικό σπασμό , να με ικανοποίησει με την έκκριση των ευφοριστικών αμινών και να δημιουργήσει μια δυσφορία για την κοπέλα που συμμετείχε στον οργασμό μου.
κόρεσα την σεξουαλική πείνα μου με το σώμα της και μέχρι να ντυθώ και να εξαφανιστώ , η κοπέλα μου μιλούσε αλλά εγώ ένιωθα αμήχανα, μάλλον επειδή ακόμα και στο μπουρδέλο η μετασυνουσιακή παρουσία του θήλεος δίπλα μου , παραμένει παραδόξως άκρως δυσφορική.
έριξα λίγη ρινική βλέννη στο πεζοδρόμιο και κουβάλησα το σαρκίο μου στο πλησιέστερο φαγάδικο για να κορέσω την πείνα μου με φτηνά αραβικά εδέσματα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού