Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον για την μαρινα δεν εχω πολλα να πω. Αρχικα να πω οτι η συναντηση μαζι της ηταν η πρωτη μου εμπειρια με cg. Το γεγονος οτι το ραντεβου κλειστηκε μετα απο 1 τηλεφωνο και 2 sms νομιζω οτι χαρακτηριζει την συννενοηση απιστευτα ευκολη.Το ξενοδοχιο που της ειπα το ηξερε, βεβαια αργησε να ερθει κανα 15λεπτο λογω του παρκινκ που οντως ειναι χαλια στην περιοχη. Μπενει μεσα και αυτο που ειδα με εστειλε. Η κοπελα δεν ειναι απλα μια κοπελα της διπλανης πορτας. ειναι μια μουναρα της διπλανης πορτας που θα ηθελα να την γαμαω καθε μερα. Προσωπο οχι μετριο, αλλα πανω του μετριου θεωρω εγω. Με το που την ειδα μου εφυγε ΟΛΟ το αγχος που μπορει να εχει στην πρωτη του συναντηση. Απιστευτα κοινωνικη και φιλικη, πιασαμε την κουβεντα για κανα 3λεπτο και μετα με πλησιασε και μου εριξε ενα γλωσσοφιλο που με εστειλε. Γδυνομαστε και ερχεται στο κρεβατι και ξεκιναμε το φασσωμα. Σιγα σιγα προχωραει προς τα κατω οπου εκει παιδια τα ειδα ολα. [b]Η καλυτερη πιπα που μου εχουν κανει ποτε!![/b].Στην συνεχεια την περιποιουμαι και γω και μετα περασμα κρανους και καθεται απο πανω και αρχιζει να χορωπηδαει ενω μου γλυφει το λαιμο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! . Φιλε λεω απο μεσα μου αν υπαρχει παραδεισος τοτε εγω τον βρηκα... Τελιωσα την πρωτη φορα σχετικα γρηγορα λογω του οτι ειχα απιστευτες καυλες αλλα και γιατι η μαρινα ειχε ανεβασει ταχυτητα. Λιγο κους κους, μπανιο και μετα φυγαμε για 2ο γυρο οπου με ξαναεστειλε με την θεικη της πιπα. Για κανα 10λεπτο με πιπωνε και χωρις να κανει αγκαρια η να δειχνει οτι βαριεται. Ειχα λιωσει. Ειδικα οταν μου εγλυφε τον λαιμο ενιωθα οτι πηγαινα να εκραγω!!! Την γαμησα λιγο απο πισω και ιεραποστολικο και μου λει ελα να με χησεις στη μουρη.... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας . Μου τον πιπωνει παλι και τελικα κανω καταθεση στο στομα της. Παει για μπανιο βγαινει και αρχιζουμε να μιλαμε περι ανεμων και υδατων....

Συνοψιζοντας: Η κοπελα το εχει, το εχει και παλι το εχει. Δεν τον κανει απο αναγκη αλλα απο ευχαριστηση και γι αυτο ειναι τοπ . Αν και ηταν πρωτη μου φορα με cg μιας και αφου ειμαι 20 χρονων δεν το ειχα αναγκη αλλα ειχα πεθανει να δοκιμασω, αλλα αν καποια στιγμη το ξανακανω, κατα 80% θα ειναι μαζι της. Τι να πω. Με 4 λεξεις: [i][b]Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ!!![/b][/i]

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.852
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2014
κανει πραγματι καλο..θεατρικο η θεια..
30 Μαρτίου, 2014
Ποια η ηλικία της τύπισσας;
30 Μαρτίου, 2014
Εωτάξη ρε φίλε γαμα και καμιά ακόμα και ασε τις υπερβολές
N
ng1964
31 Μαρτίου, 2014
Ρε τυπε αντι να μας λες οτι σου εκανε τη καλυτερη πιπα της ζωης σου, και επειδη εισαι και 20 χρονων... καλυτερα να μας εκανες μια περιγραφει πως τσιμπουκωνει η κυρια. πχ. τον κατεβαζει μεχρι τερμα στο λαρυγγι? φτυνει? γλυφει αρχιδια? αργο ή γρήγορο?. Το ιδιο ισχυει και για το γαμησι της... φιλικα
31 Μαρτίου, 2014
Που μπορώ να την βρώ?κάποιο τηλ?Χαμόγελο
01 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άστο. Και να έχεις το τηλέφωνο δεν μπορείς να τη βρεις...
01 Απριλίου, 2014
1ον, οταν λεω οτι εκανε φοβερη πιπα, βαλτε το γαμημενο μυαλο σας να δουλεψει και να σκεφτει: τι εννοει φοβερη πιπα? μηπως οτι ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ?? δευτερον η ηλικια της ειναι 35 και οντως τοσο δειχνει. και 3ον αυτα τα οτι και να εχεις τηλ δεν την βρισκεις ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!! εγω μετα απο 4-5 αναπαντητες την βρικα και απο εκει και περα ηταν ζητημα 2 μηνυματων για να κλεισουμε.
02 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλε, το αν λέμε μαλακίες δε θα μας το πεις εσύ! Άντε μπράβο!
03 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακο τι σημαινει "το γαμημενο το μυαλο σας". Ετσι σου μιλησα εγω? Θα μπορουσες να ησουνα γιος μου ρε...Μαλακία
03 Απριλίου, 2014
κυριε flyingdutchman το αν εσυ εφαγες πορτα απο την μαρινα, το γιατι ουτε το ξερω ουτε και με νοιαζει, ειναι δικο σου και μονο θεμα. προφανως ομως αυτο δεν σημαινει οτι η κοπελα εινα δυσκολη στο να την βρεις. αν η αληθεια σε τσουζει αυτο ειναι αλλο θεμα.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2